aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Jak začít, zkušenosti...
vladimira
Příspěvky: 7
Registrován: 18 říj 2009 14:21

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od vladimira » 10 led 2010 18:11

Dobrý den, nejprve bych Vás chtěl ujistit, že o výzkum v této oblasti mám velký a dlouholetý zájem. Proto mě příjemně překvapilo, že jsem čistě náhodou objevil tyto stránky o nichž jsem neměl sebemenší tušení. Pracuji na tomto výzkumu dost dlouho a proto rozumím Vaší nedůvěře-úšklebky,ironické poznámky i ťukání si na čelo-to vše znám a přivedlo mi to spíše k samotářské práci.
Neberte proto moje připomínky osobně a omluvte způsob mého vyjadřování,jsem už prostě takový, a věřte, i když to tak může vyznít, že to tak není myšleno.Nesouhlasný názor říkám bezohledně přímo, bez ironie,výsměchu či uštěpačnosti. Jen tak může probíhat smysluplná diskuze.
Co se týká těch vrátek- myšleno podívat se za hranice své činnosti. Víte, (příklad) používám dlouho kovový materiál ale nikdy mě nenapadlo zalévat ho pryskyřicí. V takovém případě jsou piliny utěsněny a já si myslím, že by měly mít možnost určitého pohybu.Koneckonců je orgonit odvozen od kohereru kde byl pohyb pilin naopak žádoucí a věře, že mi to funguje.Ale nebrání mě to v tom abych vyzkoušel i tuto variantu. To jenom tak na okraj,no, já se tady zatím jen rozkoukávám, nevím jěště ani jak se na tyto stránky vkládají obrázky a už se po mě chce kompletní dokumentace.
Ach jo, už je tady práce. Musím běžet tak někdy příště...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od Ondřej » 11 led 2010 11:58

vladimira píše: Neberte proto moje připomínky osobně a omluvte způsob mého vyjadřování,jsem už prostě takový, a věřte, i když to tak může vyznít, že to tak není myšleno.Nesouhlasný názor říkám bezohledně přímo, bez ironie,výsměchu či uštěpačnosti. Jen tak může probíhat smysluplná diskuze.
-to jsme na tom podobně :mrgreen:
Co má koherer společnýho s orgonitem?? Neplést prosím EM radiaci a DOR.

vladimira
Příspěvky: 7
Registrován: 18 říj 2009 14:21

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od vladimira » 11 led 2010 16:39

děláte si legraci?

vladimira
Příspěvky: 7
Registrován: 18 říj 2009 14:21

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od vladimira » 12 led 2010 13:24

vladimira píše:děláte si legraci?
tady se špatně diskutuje, já hledám odpovědi a nikde nic, když něco odešlu tak to někam zmizí.

vladimira
Příspěvky: 7
Registrován: 18 říj 2009 14:21

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od vladimira » 12 led 2010 13:25

Ondřej píše:
vladimira píše: Neberte proto moje připomínky osobně a omluvte způsob mého vyjadřování,jsem už prostě takový, a věřte, i když to tak může vyznít, že to tak není myšleno.Nesouhlasný názor říkám bezohledně přímo, bez ironie,výsměchu či uštěpačnosti. Jen tak může probíhat smysluplná diskuze.
-to jsme na tom podobně :mrgreen:
Co má koherer společnýho s orgonitem?? Neplést prosím EM radiaci a DOR.
tady se špatně diskutuje, já hledám odpovědi a nikde nic, když něco odešlu tak to někam zmizí. Nebo to ještě neumím?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od Ondřej » 13 led 2010 21:37

nedělám si legraci.
neklikl jsi na Náhled místo Odeslat?

skunk
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2010 00:22

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od skunk » 26 led 2010 00:32

Jo, mě to umístění "vodiče" do plexiskla připomíná výrobu vyvíječů vodíku např. na energie.upramene.cz


Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od Ondřej » 28 led 2010 16:50

Hm, Loohan... Doporučuji si pročíst jeho přestřelku s Rifatem. Pak zkouknout směr proudění energie u SBB coil (úplně obráceně). To jsou jedny z věcí co si ještě pamatuju. Jo, ještě mi psal (2006) že Welz je satanista a do orgonitu přidává lidskou krev... Podle mě je to pošuk a má na webu hromadu blbostí.
junak: a opět jsi off-topic...

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od junak » 28 led 2010 20:08

Tak teda dakujem za nazor aspon niekto. :)
Samozrejme som netvrdil ze co tam ma je dobre.Rad uvitam nazor skusenejsieho pretoze ja s orgonitom atd. iba zacinam a aspon sa dozviem viac.Ved prave od toho je to tu aby
sa clovek niecomu priucil. :lol:

dan
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2010 23:59

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od dan » 30 bře 2010 00:11

Zdravim,
nekde na netu jsem kdysi videl navod na jednotrubkovy CB elektricky buzeny, ted to nemuzu najit, nemate nekdo odkaz?
Dekuju Dan

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od sophia » 30 bře 2010 20:35

nemyslíš tohle video, co je v tomto vláknu hned na začátku?

:arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=88#p402

nebo tohle?

phpBB [video]

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od am2 » 30 bře 2010 21:13

Ten člověk z toho videa si koleduje o vrtulník... :mrgreen:

(podle mně je "aktivní CB" jakýkoli CB (x-trubkový), kde je krystal nebo celý hotový CB omotán napájenou Mobiovou cívkou)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: aktivní zařízení Mobius Coil (Mobiova cívka)

Příspěvek od hajcman » 22 srp 2010 15:19

Chystám se v nejbližší době na své první aktivní zařízení. V podstatě budu kombinovat info z těchto dvou stránek.

http://duchovno.sweb.cz/pwgen_powerwand_generator.htm

http://orgoneblues.tripod.com/outils/minicb/index.htm

máte nějaké doporučení ohledně mobiovy cívky? Síla drátu, délka drátu, počet závitů, celkový odpor cívky a podobně. Rád bych aby učinnost byla co nejlepší. Díky.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět