TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 01 úno 2012 20:50

A dělal jsi to cinem? To kolečko by mělo být taky z pozinku. Je to taková cínová tyčka ze železářtví. Kdyby jsi to viděl, to by bylo nejlepší. Já to natřu tou solnou a drží to. Necháš to trochu ohřát, zase né moc.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 01 úno 2012 21:43

udělám ti pár fotek s nápady pro víčka:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 úno 2012 22:25

jiřík píše:no tenkostena,ma minimalne 1,5-2,5 mm,ted uz to je zamotany.tak jsem to tam nalil a v pohode,tak jsem vratil horkovzdusnou pistoli kterou jsem to ohrivel a ono to do rana zase zacalo kapat,to mi dela schvaslne :) no priskyrice se jakznamo trochu smrskne pri zatvrdnuti,tak to lehko tece okolo :)
Ked odlievam TBcka a nepostriekal by som ten muffinovy plech silikonovym sprejom, tak by sa tam prilepili a nesli by von. Trubku zvnutra tiez nicim nestriekas, teda mohla by sa tam zivica nalepit o stenu rurky :).
Jedine co mi napada, ze ak si dal viac tuzidla, tak potom orgonit popraska a pomedzi to by mohla voda pretiect. Nemohlo sa stat take nieco? :)

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 01 úno 2012 23:21

anton2 píše:
jiřík píše:no tenkostena,ma minimalne 1,5-2,5 mm,ted uz to je zamotany.tak jsem to tam nalil a v pohode,tak jsem vratil horkovzdusnou pistoli kterou jsem to ohrivel a ono to do rana zase zacalo kapat,to mi dela schvaslne :) no priskyrice se jakznamo trochu smrskne pri zatvrdnuti,tak to lehko tece okolo :)
Ked odlievam TBcka a nepostriekal by som ten muffinovy plech silikonovym sprejom, tak by sa tam prilepili a nesli by von. Trubku zvnutra tiez nicim nestriekas, teda mohla by sa tam zivica nalepit o stenu rurky :).
Jedine co mi napada, ze ak si dal viac tuzidla, tak potom orgonit popraska a pomedzi to by mohla voda pretiect. Nemohlo sa stat take nieco? :)

hvpl 834 skoro nepraska,a peroxid i prysk. merim na digitalni vaze.ale prasknout muze,kdyz by to bylo prichyceny na steny i na dno a jak se to smrskama,tak to nekde prasknout musi

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 úno 2012 23:53

Tak potom neviem. Havelpol 834 mam este novy zabaleny, este som ho v zivote nemal tu cest pouzit. Doteraz som pouzival hlavne Polyester109 z klasickeho obchodu farby laky a ten mi obcas praskol, ked som neodhadol prisady. Prichytaval sa ale o trubku kvalitne, takze netiekol.

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 03 úno 2012 20:00

No,tak musim uznat,ze tych 25 stran citania bolo fakt zaujimavych,aj ked by som teraz odporucil vytvorit novu temu a v nej kompletne zhrnut vsetky poznatky a navody,aby to clovek ako ja,ktory ale nema tolko casu v robote nemusel cele citat :D
Urcite sa v najblyzsej dobe idem pustit do vyroby...minimalne mam lesenarke trupky,ale mal by som na povale najst aj vacsi kaliber,kanalizacne rury s priemerom asi 10-15cm 8-)
Svoje okolie mam podstivo ogiftovane,no planoval som na jar zakopavat velke piramidy na po okoli,ale tak uz vidim kam sa bude moj vyvoj uberat dalej... ;)
A este dnes pojdem asi do tesca kupit nejake metly :lol:

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 04 úno 2012 11:15

Este sa chcem spytat...na "metlovy" WCB som nasiel nejake palice,ale niektore su poplastovane a este maju na konci zaslepky. tak neviem ci ich mam co najviac obnazit,alebo to bude fungovat aj s tym...ale idem sa previezt do kovosrotu,mozno najdem nieco rozumnejsie,ale najskor este odliat aspon jednu varku TB do wcb :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 04 úno 2012 11:28

Nic néni jen tak, vše chce čas. Nejprve se nauč dělat TB. Do toho malého WCB jich použiješ tak 30ks, nebo i více, musíš experimentovat. Násady můžeš použít, co máš, ale musíš je dole do vody odizolovat. Nakonec poznás řešení. Ten WCB, protože má dole polystyrenový plovak, může být umístěn i na potoku, rybníku, ale slušelo by přidat okolo TB, pro čištění.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 04 úno 2012 18:14

No to sa zasa neboj,ze by som nevedel vyrobit TB...
Sice som tu na stranke novy,ale orgonity aktivne vyrabam vyse roka,pocet orgonitov sa da pocitat na stovky,takze mam s nimi bohate skusenosti..
Mal som aj taky provizorny rozoberatelny CB zostrojeny,neico ako je ten WCB,ale bez vody :lol: ale tak ucinky mal,oblaky trhal,tak nebolo o com... ;)
A to s tymy riekami a jazerami uz mam premyslene,na jar idem instalovat kde sa da,tak potom sa pochvalim... :D

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: TW trinity wand

Příspěvek od mano22 » 05 úno 2012 02:52

Tak dnes som dal dokopy ten WCB,ale ako som cakal,tak ma pri nom rozbolela hlava...ale dalsich 15 pozehnanych TB uz tvrdne, to by malo stacit a rano to snad spojazdnim...
http://imageshack.us/photo/my-images/864/imgp0264.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/20/imgp0259e.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/41/imgp0265e.jpg/

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 05 úno 2012 10:54

Dej do toho dost NaCL......me to odolává i v -15, neni to uplne nezamrzlé. udela to jakoby v kbeliku obyl z ledu, ale uvnitř to je v kapaline....je to tak na hrane...ale stejnak to stačí na toto:
foceno dnes rano:
Obrázek
Ale má to podporu 8x TW, které jsou v garáži,ale presto HNĚTOU....
Pred Sylfou modro :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kolosjackos » 05 úno 2012 12:55

no takze musim s hanbou zdelit, ze sem se k vyrobe nedostal. teplota mi udelala caru pres vypocet. mam totiz vsechny kristali venku a teploty byli pod nulou :cry:

tady ten original-navod (horrock's trinity wand) k stahnuti: http://uloz.to/13117540/free-energy-hor ... cepter-pdf
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kolosjackos » 05 úno 2012 20:48

vi nekdo co presne ta "sally water" je?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 05 úno 2012 23:25

Tzv. "Sally water" je voda, která se nějakou dobu "nabíjela" na obrazci, který je přiřknut prapůvodně k americkým indiánům. Tento obrazec se dělá z kamenů, a v centru toho obrazce se má nacházet nějakou chvíli voda.
Jen tak mimochodem, ten obrazec se jmenuje "Medicine Wheel" a vypadá takto:
Obrázek
Zřejmě je všem zcela jasné, že je to obraz Kříže. Kříž má velikou sílu a moc, neboť na něm strádal Spasitel.
Toť zkrátka fakt, který se třeba nemusí líbit těm, kteří jej nemají rádi. Taková voda byla posvěcena silou Kříže Kristova.
Kříž má velikou moc, pakliže je správným způsobem zobrazen, a kladen.

Různé křesťanské denominace bohužel nic takového neznají a v římsko-latinské církvi žehnají vodu nesprávně
(proto voda v latinských chrámech není sterilní a ve středověku se přes ní například přenášel mor)

Správný způsob žehnání vody je zachován pouze ve Východní (Orthodoxní) Církvi. Neboli Církvi Pravoslavné.

Podle mne se voda může "nabít" tak ve stejném smyslu jako tzv."Sally", že se do ní ponoří třeba na chvíli rovnoramenný křížek (řeckého typu) z jakéhokoliv materiálu.
Praxe ponoření kříže do vody se koná také všude na Východě a na Jihu v Pravoslavných zemích jako je Řecko, Rusko, Srbsko, Makedonije, Rumunsko, Sýrie, atd. atd. v lednu, na svátek "Křest Páně".

Omlouvám se za delší příspěvek. Berte to jako takový můj křesťanský názor na problematiku vysoce nabité vody.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 05 úno 2012 23:31

Další příklad tzv."Medicine Wheel" na kterém se nabíjí voda pro TWand:
Obrázek
Jde vlastně o různé formy zobrazení Kříže.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
atd...

Dodrzovat za kazdou cenu formu kruhu take neni nutne. Staci Kriz samotny.
Nebot nejedna se tu o energii stvorenou, jako je v jinych pripadech ruznych energetickych vortexu, atd...

Odpovědět