TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 30 lis 2011 14:47

Cital som velmi pozitivne ohlasy na TW. Neviem ale co to presne je. Nasiel som jeden navod http://www.whale.to/b/dor71.htm , ale je bez foto a obrazkov.
Skusali ste to uz niekto?

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 pro 2011 10:50

Navod som uz zasiel, zakopava sa to do zeme. Pisem to tu preto, ze vraj to ma ucinok ako CB, pricom to ma vraj vyssiu razanciu ako CB. Tato tema je zial v tychto casoch aktualna.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 01 pro 2011 15:32

To teda je aktuální. Croftův CB je už věc minulosti, nepřítel upgradoval. Jenže výroba Twandu není legrace.
Co takhle naši orgo-producenti ? Ondra, Orwa a další... Ti na to mají vybavení. Takhle udělat pár kousků
a nabídnout k prodeji... určitě to není tak drahý jako CB.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 pro 2011 19:48

Ahoj Kozma, som rad, ze si sa ozval. :)
Je cas sa posunut dalej. Nemas chut posunut sa dalej? Ja mam. Vnimam to ako naliehavu vec. Hlbsie pochopit co je orgon a co mobius a ako interaguju. Ked som spravil zapper, toto by malo byt jednoduchsie. TW splna moju poziadavku na nenapadnost, kedze moze byt zakopane hocikde.
Staci tam nepomerne menej zivice ako v CB (co sa mi paci) a jedinou zahadou je spravne spravit mobius.
Podme poporiadku.
Pre prvotne pochopenie http://www.whale.to/b/dor14.htm

(W)CB si zatial nechame. Nie su zbytocne.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 01 pro 2011 20:27

Jo však jo. Vodní CB je o podle mne také jeden z těch technologických kroků dál. Za TWand bych ho neměnil. Trinity Wandem UFO nesestřelíš ;) Na linku se mi nelíbí pletení duchovních věcí s orgonovou energií - klasika. Mám vůči takovým teoriím silný odpor.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 pro 2011 22:17

Ten link je podla vsetkeho od cloveka, ktory s Donom giftoval LA. Tak som ho povazoval za approved. :)
Orgon tam popisuje, ako keby to bola jemnejsia forma reality. Nejaka realita pred nasou realitou. Nie je to plyn ako vzduch.

Mobius si ale spravim. Pravdepodobne aj TW. Kym som to nepoznal a neodskusal, neviem to posudit.

Co sa tyka CB, tak kazda ruka k dielu (kazda orgo vec) je dobra :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 01 pro 2011 22:29

kozma píše:Jo však jo. Vodní CB je o podle mne také jeden z těch technologických kroků dál. Za TWand bych ho neměnil. Trinity Wandem UFO nesestřelíš ;) Na linku se mi nelíbí pletení duchovních věcí s orgonovou energií - klasika. Mám vůči takovým teoriím silný odpor.
Ale v takom metaforickom vyzname, ze z TV u nas doma moze vyliezt nieco zle, s tym suhlasim. V konecnom dosledku to aj lezie a ludi to znecitlivuje. TV som pre istotu ogiftoval a vypol :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 02 pro 2011 11:01

S televizi mas naprostou pravdu. Televize je na prvnim miste nebezpecnosti, pak je pocitac.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kocour » 02 pro 2011 16:37

na prvním místě nebezpečnosti je vlastní mysl.
vše ostatní je podružné.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 03 pro 2011 17:15

Ked si uz majster, tak nevadi. Mozes meditovat aj uprostred dialnice a vsetko vnimas dokonale.
Ja sa zatial iba snazim. Vnimam to tak, ze je pre mna kontraproduktivne (teda nemudre) venovat svoj cas a energiu veciam, ktore ma v mojej ceste brzdia. Ako napriklad zbytocne prijimat messages a subliminal messages , ktore nechcem. Vyssie spominany chlapik pise, ze TV vypol v roku 1987 a uz nezapol.
Ak mas zbytocny cas, kludne si zapni TV po 22:00 a nicoho dobreho (ludskeho) sa tam nedockas.
Do 22:00 to nebyva az tak brutalne, ale nezmyselne urcite.
Uz predo mnou si to tu niekto vsimol http://orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=930 ... ele#p15448
:)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 03 pro 2011 17:18

Ahoj Kozma, uz mam SP.
Myslis, ze by mi to mohlo nejak ublizit, ak by som niekde urobil konstrukcnu chybu? :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kozma » 03 pro 2011 20:36

SP myslis Succor Punch ? Co ja vim jestli muze ublizit. Jestli je uprostred mobiovy civky krystal tak asi ne zeano. ;)
Ublizit muze samotna mobiova civka bez krystalu.... jeden magor si omotal mobiovou civkou helmu, zapnul to na baterie a hrozne se divil proc ho strasne boli hlava. Me by taky bolela mit ji naladovanou DORem.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: TW trinity wand

Příspěvek od Mike.Jt » 04 pro 2011 00:19

jako experimenty super, ale podle mě hlavní úkol na 2012 se naučit co co dělá orgonit dělat mentálně na libovolnou vzdálenost a o libovolné síle.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 04 pro 2011 00:50

Mike.Jt píše:jako experimenty super, ale podle mě hlavní úkol na 2012 se naučit co co dělá orgonit dělat mentálně na libovolnou vzdálenost a o libovolné síle.
Suhlasim. Vsetko je o vyvoji nas samotnych. Kazdy sa vyvija vlastnym tempom aj ked si myslim, ze si v tom vieme pomoct. Napriklad vzajomnou komunikaciou na roznych urovniach.

Ale pomedzi to ucenie este odporucam ogiftovat obycajnym orgonitom vsetko co sa da :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 04 pro 2011 00:58

kozma píše:SP myslis Succor Punch ? Co ja vim jestli muze ublizit. Jestli je uprostred mobiovy civky krystal tak asi ne zeano. ;)
Ublizit muze samotna mobiova civka bez krystalu.... jeden magor si omotal mobiovou civkou helmu, zapnul to na baterie a hrozne se divil proc ho strasne boli hlava. Me by taky bolela mit ji naladovanou DORem.
Ano Succor Punch. Je to najjednoduchsie zariadnie, kde sa pouziva mobiova cievka (zlahka skusam a zoznamujem sa s tym). Trinity wand je uz zlozitejsia vec. Spravit mobiovu cievku bolo prekvapujuco lahke.
Ked som to pripol na zapper, tak to nerobilo nic, co by som nejak vnimal. Mozno ma trosku zabolela hlava, presne ako pises. Krystal v tej cievke je single terminated vysoky cca 9 cm o priemere cca 6 cm.
Ma byt ta cievka uplne pevne pripevnena k tomu krystalu po celej svojej poloche? Moja sa dotyka hlavne na rohoch toho krystalu a tvori cca kruh okolo neho.

Odpovědět