TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 19:10

nebo to zaletovat u Cu a u pozinku nasroubovat pres mufnu zátku jako pri instalateřine( s použitím teflonu do zavitů)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 05:52

Ked si pozries ten moj navod, tak v deviatom riadku odspodu uvadzam:
V kazdej faze vyroby mozes vsetko co chces nabijat powerwandom a rozne nad tym carovat :).

Teda mozes ju nabijat ako len chces. Vsetko co chces. :)

Pripevnit viecka mozes tiez ako len chces. Silikonom, zavitom alebo ako len chces. Ja som to dokonca skusil aj bez tych viecok, len tak, ze som to prelepil tou hlinikovou paskou.
Orgonit sam o sebe vytvori dokonalu vodotesnu zatku, takze voda cez neho neprejde. Na vytvrdnutie orgonitu postaci aj ta hlinikova paska a tym je dolne viecko nadbytocne. Oni to v tom fotonavode robia aby to bolo pevne a na vseobecne pouzitie, aj posielanie postou klientom. Ked si to robis sam doma, nemusi to byt take pevne. Das to do zeme jemne a bude to fungovat.

Hlavne si to zbytocne nekomplikuj, aby si sa zbytocne nenarobil. :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 06:00

Samotne viecka na koncoch rurky nie su pointou toho, ako to funguje. Su tam len preto, aby sa dal odliat orgnonit a aby voda nevytiekla.
Pointou je rurka samotna. Smeruje prud orgonu smerovo. Je to rezonancna dutina. Druhou pointou je spojenie orgonitu a vody. Toto spojenie neuticha. Neklesa na intenzie. TW sa "nezanasa" ani nijak neoslabuje vo vykone. Generuje nepretrzite mohutny prud orgonu smerovo, cim plni oblohu pozitivnou energiou a vracia jej rovnovahu.

Preto mozes viecka eliminovat na minimum. Ja som ich zjednodusil len na hlinikovu pasku.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 15 led 2012 08:37

Vis, než se do toho dam chci mit vsechna data, abych potom neco neresil pri tvrdnutí živice :-),....... tak používas zrejme jednohrotý kdystal křištálu??? nebude vadit, když se bude dotýkat steny trubky??.....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 15 led 2012 08:50

Ja právě powerwand nemám......takže me toto řešení nepomůže...koukal jsem jak to sestavit....a nevim...nevim :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od Alfa » 15 led 2012 12:20

Srdečně vás chlapi zdravím a pozorně sleduji vaši činnost :geek:
Pokud budete mít dobré výsledky, tak jsem váš první zákazník. :D
Mám volné 2000 Kč!
Alfa :D

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 18:45

sysel píše:Ja právě powerwand nemám......takže me toto řešení nepomůže...koukal jsem jak to sestavit....a nevim...nevim :-)
Nabijat a carovat mozes tym co mas. Powerwand som nezostavoval ani ja. Kupil som Deluxe z orgoniseafrica.com
Ak chces powerwand, tak Deluxe je asi najlepsi.
:)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 18:48

sysel píše:Vis, než se do toho dam chci mit vsechna data, abych potom neco neresil pri tvrdnutí živice :-),....... tak používas zrejme jednohrotý kdystal křištálu??? nebude vadit, když se bude dotýkat steny trubky??.....
Ja som pouzil ulomok krystalu, presne ako do TB. Je to (orgonit) vlastne to iste co je v TB, len sa to nalepilo na steny trubky.
Krystal by sa trubky dotykat nemal. Mal by byt cely v orgonite.
(Otazne je, ci sa to presne podari, mne sa to niekde mozno dotyka,ale to uz neviem zistit.)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kolosjackos » 15 led 2012 18:52

ot
s tim materialem tech trubek to plati vseobecne? de jen o hrubku steny kvuli te resonance?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 18:58

Alfa píše:Srdečně vás chlapi zdravím a pozorně sleduji vaši činnost :geek:
Pokud budete mít dobré výsledky, tak jsem váš první zákazník. :D
Mám volné 2000 Kč!
Alfa :D
Aj ja ta srdecne zdravim :). Spominana suma by pokryla naklady aj zisk, co je OK :) . Ale ja sa nic podobne vo vacsom vyrabat nechystam. I ked clovek nikdy nevie co sa moze stat v buducnosti.

Vysledky s tym uz mam a su velmi, velmi dobre. Mam z nich radost. Toto vsetko pisem preto, lebo sa s nou chcem s vami podelit. (nepoznam nic ine, co by sa tomuto designu vykonom a funkcnostou vyrovnalo)
Ja sam si tu svoje lokalne pocasie uz doladim, ale vacsi zmysel pre nas vsetkych to bude mat, ak to dokaze cim viac ludi, kazdy tam kde zije.
V tejto oblasti mi bolo vsetko info nezistne dane, tak chcem prispiet a dat dalej.
:)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 15 led 2012 19:02

diky...použiju pozink širší prumer, takže to nejakym dratem nasmeruji doprostred(křistál), jak v TB. Jsem na to zvedav....to nevim jestli ma vliv na funkci síla steny trubky.......na WCB mam 28Cu a tam je stena rozhodne slabší než u pozinku pro rozvod vody.
Potom dodam i foto :-)
To je od tebe pekne, co pišeš.......vlastne to bude asi mit neco trochu spolecneho s WCB :-)
Naposledy upravil(a) sysel dne 15 led 2012 19:07, celkem upraveno 1 x.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 19:06

kolosjackos píše:ot
s tim materialem tech trubek to plati vseobecne? de jen o hrubku steny kvuli te resonance?
Ja som sa dnes rozhodol, ze na dalsie TW pouzijem med o priemere 35mm a hrubke steny 1,5mm. Moje vercajgy su na to este usposobene, aby sa mi to pohodlne vyrabalo. A doprajem si aj lepsiu energiu medi. Viecka pouzivat nebudem, len tu hlinikovu pasku. 5m dlhy kus trubky by mal stacit na 4 TW a 4 Earthpipes, ktore su podla mna vec, ktora sa tiez oplati.

Kazdopadne funguje aj zelezo. Ak by si mal trubky povedzme s tych pozinkovanych plotovych tyciek 48mm priemer, to by bola podla mna riadna sila.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 15 led 2012 19:11

Možná s prumerem nemusi primoumerne stoupat i vykon zarizení(stale dál). Ja bych možna vicka asi dal, protože roztažnost(mráz, teplo) mohlo by se stat, že by se orgonitový špunt dole uvolnil a voda by mohla zmizet???...a tu vrchní jen nechat navolno, aby se to nekdy mohlo prekontrolovat.....myslim si...nerikam, že to bude uplne treba...nemam vyzkousene ...
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 15 led 2012 19:42

Podla toho co som cital na tych starych forach, tak vykon s priemerom stupal priem nepriamoumerne. Zdoraznovali, ze male priemery su ovela, ovela slabsie ako tie s vacsim priemerom. (nowhere near as powerful)
Tu skratka na velkosti zalezi :D
V tom navode pouzivaju 1 1/4 palca , co je cca 3,2 cm. Teda viac ako 28mm.
Pise tam, ze skusal aj 3/4 palca = 1,9 cm a 1 palec = 2,54 cm a tie mensie ze boli ovela ovela slabsie a ak by mohol, tak da 2 palce.

S tymi vieckami mas asi pravdu. Ja som spodok orgonitu este podlepil inteligentnou plastelinou, takze dufam,ze nevytecie. Tie spodne viecka k tym novym asi kupim. Kazdy den sa pozeram na nebo a vidim, ze zatial to funguje. Ak by sa to zmenilo, budem robit udrzbu :).

Co sa tyka hrubky rurky mas pravdu, ze zelezne su hrubsie. Podla mojho pozorovania hrubka 28mm medi uplne staci. To je asi 1 alebo 1,5 mm.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kolosjackos » 15 led 2012 22:49

ted instalateri pouzivaji "lechkoblechove" trubky, hroubka steny stejna jak u medi a cena asi neporovnatelna. zitra se informuju jaky nejvetsi prumer se da sehnat.
na spravnou rezonanci asi treba tenke steny, co ja ted udelam s temi lesenarskymi trubkama :lol:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět