TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 14:52

Jo aha....odbiham z garáže....hahah...zkusim akusroubovak, ono když to je namotané, tak je to docela použitelné na omotání..... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 15:01

sysel píše:Jo aha....odbiham z garáže....hahah...zkusim akusroubovak, ono když to je namotané, tak je to docela použitelné na omotání..... :-)
Ved v navode pisem, ze pouzivam elektricky srubovak proti smeru hodinovych ruciciek. Je pomalsi ako vrtacka, ale to vobec nevadi. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 15:30

Drát namotán...nyni jdu na omotavani okolo trubek, jen se mi zda, že se zkratli tak o 1/3, tak to snad vyjde,,......:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 15:55

Ked si mal na zaciatku cca 12 metrovy drat tak by to malo byt OK. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 17:51

Jo tak už drží stráž a v druhem TW tvrdne orgonit...... :-)
Jen bych asi dal priste tak 15 metru, aby zbylo vice na tu civku. Udelal jsem po 3x šesti zavitech, ale zase ze silnejsiho dratu. Zvonkový musim sehnat....., ale je možné žejsem se při dokončování trochu motal??..... jako kdybych si přihnul slivky :-), asi je to opravdu sila....a to je jen Cu28 :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 17:58

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dostal sul do vody....a nyni ho čeká dlouhá služba... :-) (snad)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 17:59

Vse je rozebiratelné....takže se dá jeste ladit......až na spodní zaschly orgonit, ale tam nevidim již žadny problem :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 17 led 2012 19:20

super,taky do toho pujdu,ted se chystam udelat nejaky naslaplejsi WCB,vcetne solarne napajenyho kolobehu vody v nadobe.tak to asi dokoncim,uz na to vsechno mam.zbydou mi 3 metrovy kusy medeny trubky,ale prumer 22,tak nvm jestli to ma cenu kdyz se pise ze to ma mensi ucinek. u nas v praci se pouzivaj pozinkovany trubky prumer asi 50,tak to bude ono,asi se jich par ztrati :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 19:41

jiřík píše:super,taky do toho pujdu,ted se chystam udelat nejaky naslaplejsi WCB,vcetne solarne napajenyho kolobehu vody v nadobe.tak to asi dokoncim,uz na to vsechno mam.zbydou mi 3 metrovy kusy medeny trubky,ale prumer 22,tak nvm jestli to ma cenu kdyz se pise ze to ma mensi ucinek. u nas v praci se pouzivaj pozinkovany trubky prumer asi 50,tak to bude ono,asi se jich par ztrati :)
22 mm je podla mna malo. Mne sa tiez zvysilo par Al cca 20mm priemer, ale na zaklade praxe viem, ze je to zbytocne. Je to prilis maly priemer. Radsej tie 50 :).

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 19:45

Sysle gratulujem!
Mas prvu TW. Vyroba bola jednoduchsia nez by sa zdalo, vsakze. :)
Teraz sa dalej neponahlaj a testuj ju. Pozoruj co to robi, aby si mal dokaz ze funguje a co to robi. Ked mas rozrobenu este jednu tak super.
Nasledne by som sa ale sustredil na vacsie priemery.
Koniec dratu mobiovej cievky si odizolovat, spojil a prilepil ku kovu rurky, ano?

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 19:55

Asi by bol elegantnejsi tensi drat, i ked funkcne je to mozno rovnako. Ja som najprv kupil biely kabel, ktory mal v sebe viac izolovanych jednozilovych drotikov a dal som dolu najvrchnejsiu izolaciu, cim som ziskal 4 izolovane jednozilove drotiky. Neskor som nasiel aj drat, kde to nebolo treba robit.
Ked si vsimnes ten navod, tak to prevyjanie cievky (kazdej z 3 na TW) je vzdy na inej stene TW. Na fotke sa mi zda, ze to mas vsetko na jednej stene. Ale snad to nebude vadit ;) .
Som velmi zvedavy, co povies, ze ako to realne funguje. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 20:02

Aha, tak tu mam vse na stejne stene, to je pravda, u pristiho zkusim to udelat na každe stene zvlast. Jo spodni draty jsem odizoloval a pilepil na vicko jedne trubky(u paty, dole). Uvidim, ale zdalo se mi, že to stajnak silu....trosek vetsi sila, než jsem si prvne odlil nekolik TB. Nyni když clovek pochopil jak na to, tak se da nyni experimentovat :-)
Zkusil bych vetsi prumer, jen si myslim, že ta med, je z pohledu energie, rezonance a volneho elektronu navic....to nejlepsi......
Je to muj první, takže ma možna mouchy....tu civku mohu jeste predelat.....
Diky za pomoc
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 17 led 2012 21:03

co to je sally voda? tu dvouslozkovou vec pouzivaj misto silikonu asi proto,ze je to vodivy zrejme.kdybych to delal,tak to asi zapajim dole i ze shora.jo a jeste dotaz, zacatek ty mobiovky se prilepi k trubce dole a ten konec taky zase nahore nebo jak?zacatek ma bejt ten konec,kde se to ohnulo a na konci ten dvojitej spojit a prilepit k tomu,tedy odizolovany jen ne jedny strane,druha zustane s izolaci,jo?mozna blba otazka a mobiovku jsem nikdy nedelal,dik

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 21:15

Sally water je destilovana nejak specialne naprogramovana voda. My si ju programujeme ako vieme. Po Sally water sa zlahla zem aj internet.
Predstav si drat, ktory ma 2 konce. Len tie sa odizoluju a spoja. Potom sa pripoja ku kovu rurky.
Horny koniec mobiovej cievky je lej stred toho dratu v zatacke (zahnuty). Je plne izolovany.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: TW trinity wand

Příspěvek od jiřík » 17 led 2012 21:36

no koukam ty datumy v diskuzi jsou z roku 2003. jestli je to takova bomba tak se to asi do ty doby proflakne vic,ne?navic CB je mnohem nakladnejsi,proc by se ty inovace CB delaly dodnes,by byla trinity wand lepsi?

Odpovědět