Orgonit a Carbometum

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 29 pro 2011 20:43

Ahoj,

výrobou orgonitu se nezabývám, dostal jsem se k orgonitům obohaceným o látku zvanou Carbometum. Princip této látky je velmi podobný s principem orgonitu. V kombinaci těchto dvou principů dochází k velmi vysokému vyzařování energie. Doporučuji všem, kteří by rádi obohatili své orgonity a zlepšili jejich vlastnosti. http://carbometum.ch/site/?page_id=899&lang=cz

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od jiřík » 29 pro 2011 22:42

zdar vaclavez,dik za novy podnet.kdybys sem dal fotku toho orgonitu,nebo link na fotku,tak se tady na to muzou podivat citlivejsi lidi,nacitit energii a tak.je fajn,ze se neco noveho objevilo

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od kocour » 30 pro 2011 14:35

nechci být krajně jízlivý, ale věřit někomu, kdo tu má první příspěvek na fóru a pleskne sem takovou kravinu, jako CARBOMETUM (s céčkem v kolečku, aby bylo jasno, že to není jen tak něco, tím spíš, že je to až ze samotného Schweizu), může opravdu jen totální naivka či hlupák.
studoval jsem technologii výroby a užití betonu 3 roky, takže vím, oč běží. narozdíl od toho pdfka, které nepíše nic konkrétního, leda o obecné škodlivosti betonu a o tom, že tento výrobek tuto obecnou škodlivost odstraní. nepíše se jak, proč, jaké má výsledky. doložen je jen jeden obrázek z tzv. "zkušebny", o které ani nevíme, jestli si ji neudělal franta někde v garáži za domem, protože hlavička "protokolu" je šikovně znečitelněna.

asi před rokem mě v práci navštívil mladý klučina, který se mi snažil prodat výrobek na bázi nanotechnologie: přetřením fasády jím nabízeným roztokem mělo dojít ke zvýšení tepelného odporu obvodové stěny v ekvivalentu 15cm fasádního polystyrenu! a to, panečku, za třetinovou cenu nákladů!!! šlo o firmu od ostravy, stejně jako v tomto případě, kde jde o vysoké mýto - obojí blízko polským hranicím, obojí laciné, pouťové pozlátko určené důvěřivým a naivním snílkům, kteří proto, že neznají dnešní fyziku nebo chemii, snaží se je popřít tím, že uvěří podobným vějičkám.

duvenblejt :)

vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 30 pro 2011 16:29

Ahoj,

předně se omlouvám kocourovi, že jsem se trefil do jeho citlivého místa. Rozhodně to nebylo úmyslem.

Přidal jsem fotky několika orgonitů, které mi ještě zbyly. Ať si je prohlédnou lidé, kteří z nich něco poznají. Mě osobně prošlo těchto orgonitů rukama okolo 30 a pro mne byl rozdíl znatelný. Vím že na stránkách, které jsem uvedl v prvním příspěvku není moc informací. Nejvíce jsem jich získal přímo od pana Fogla, který je tam uveden v kontaktech. On navíc spolupracuje s paní, která pro něj vyrábí orgonity obohacené o Carbometum. Tu paní ještě neznám, tudíž nemohu o ní říci nic bližšího. Měl jsem možnost cítit účinek Carbometa bez orgonitu a mohu říci, že jsem byl účinky překvapen. Nejsem tu kvůli marketingu Carbometa, od toho ať si fungují jiní. Pouze jsem přinesl svou zkušenost a ať je k užitku každému, kdo si z ní chce něco vzít. O orgonity jsem se začal zajímat teprve nedávno a toto fórum jsem našel včera večer. Nahánět počet příspěvků za každou cenu nebudu. Komu ta informace přijde zajímavá, ten si to stejně vyzkouší sám a uvidí. 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od Mike.Jt » 30 pro 2011 18:17

ono že se na tom někdo snaží vydělat balík neznamená že náhodou opravdu neudělal něco co fakt funguje.

dost by mě zajímalo přímo blížší složení toho přídavku.

ono to klidně fungovat může ale třeba stejnej efekt docílíš když tam dáš směs kovových pilin s nečím organickým.
Jde teda o to otestovat jestli ten jejich systém funguje a jestli fungují jíl než běžné přídatky.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 30 pro 2011 20:57

přesné složení neznám, ale co si vzpomínám na rozhovor s oním pánem, tak by to mělo být na bázi uhlíku a kovu. Carbo-metum. Takže princip v podstatě velmi podobný orgonitu. Na porovnán mám zatím pouze jeden orgonit bez Carbometa a co mohu tvrdit, tak je množství vyzářené energie mnohem vyšší. Kamarád to vnímal podobně. Jedná se ale o subjektivní pocity. Z toho důvodu jsem umístil informaci sem, aby ji mohlo nezávisle vyzkoušet větší množství lidí, abychom nakonec došli k závěru, zda je to lepší, nebo ne. Nejintenzivnější projev má orgonit, který mám na krku. Jedná se o přívěsek na první fotografii. Vyvolává pocity tepla až horkosti a cítím z něj silný přísun energie. Mám vypozorováno, že také závisí na kombinaci orgonitu vůči člověku. Měl jsem před tím jiný přívěsek a ten takové projevy neměl. Byla v něm ale jiná spirála a také jiné kameny i tvar. Podstatné je, že ta látka není nijak drahá. Kilové balení stojí okolo 300Kč a vystačí na velkou spoustu orgonitů. Pokud by to chtěl někdo zkusit do orgonitů přidat, pak jsem ochotný jedno balení koupit a dotyčnému ho zaslat. Dávat ho do TB určených na gifting do přírody by možná bylo zbytečné, ale pro osobní přívěsky, nebo HHG by mohl být účinek znatelný. Mohu potvrdit, že když jsem měl pohromadě asi deset přívěsků a osm orgonitů viz fotografie, tak proud energie byl velice silný, ale nemám možnost to nijak změřit a s kyvadlem si zrovna dvakrát nerozumím.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od anton2 » 31 pro 2011 00:03

Je mozne, ze to funguje (treba otestovat ak chcete, lebo na dezinfo sme zvyknuti :D ), ale to cecko v kruzku a viazanost na jedneho vyrobcu je pre mna zasadne minus. Je to v protiklade k myslienke slobody o ktorej toto je. Preto pre mna to zmysel v tejto podobe nema.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od kocour » 31 pro 2011 11:06

vaclavez: píšeš, že je to super, množství vyzářené energie je vyšší, ale přitom ani neumíš pracovat s kyvadlem...
hloupý ale nejsi. takže mi z toho vychází, že nás tady houpeš :)

máme přece silvestra, tak co bychom se nepobavili, že?

vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 31 pro 2011 18:04

Teď jsi na to kápnul kocoure, on je vlastně silvestr. Tak to všechno nejlepší do nového roku a dobře se bav :D

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od cardej » 31 pro 2011 19:41

Zdravím , trochu jsem se podíval na ty orgonit Carbometum.
Jeví se aktivnější, ale směrování energie je jednostranné, jakoby z jedné strany silně vysávají a druhým směrem silně vydávají. Pokud to není otázka správného rozložení materiálů=sil. Polaritu Carbometum a vyzařování jsem nezkoušel.
Ten přívěšek není harmonický a může na těle působit jednostranné změny biopole čakry , kam zasahuje..

Obrázek
Obrázek

Jinak zajímavý návrh formy orgonitu by mohl být

Obrázek i když formu by bylo pracné vyrobit.

Obrázek

Do nového roku hodně zdraví a hodně pracovních úspěchů přeji všem .
Nechť jsou šťastny všechny bytosti.

vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 31 pro 2011 21:42

ahoj cardeji,

díky za tvůj příspěvek. Ten přívěsek na fotce nosím asi tři dny a je pravda, že oproti ostatním přívěskům vyvolává mnohem větší proud energie. Zatím to nemělo negativní vliv, ale zkusím se na to trochu více zaměřit. Nerad bych si tím přívěskem uškodil. Pokud bys našel volnou chvilku, pak přikládám fotku ještě jednoho přívěsku. Jsem rád, že nejde pouze o mou domněnku, že tato kombinace je aktivnější. Moje nabídka stále platí. Pokud někdo bude chtít vyzkoušet přidat tuto látku do svých orgonitů, pak mu pošlu balení Carbometa na své náklady. Jak jsem již psal výše. Paní, která tyto orgonity vyrobila, osobně neznám a nemám představu, jak dlouho orgonity vyrábí. Věřím, že někomu, kdo se výrobou zabývá delší dobu se může podařit vytvořit harmoničtější orgonit. Pokud se nakonec ukáže, že Carbometum znemožňuje vyrobení harmonického orgonitu, pak tento thred můžeme vklidu uzavřít a dále to neřešit. Budeme ale mít vyzkoušeno, zda to jde, nebo nejde využít. Nic nám po té nebude bránit vrátit se zpět k osvědčenému konceptu orgonitu.

Příjemný nový rok
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od kozma » 03 led 2012 13:27

Cardeji, zdravim.
Tenhle Tvuj koncept je dost slibny:
Obrázek
V principu potvrzuje fakt, ze torzni princip muze pusobit jako fajn zesileni

vaclavz
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2011 20:38

Re: Orgonit a Carbometum

Příspěvek od vaclavz » 03 led 2012 23:52

ano ta forma se mi také velmi zamlouvá. Pokud by jí někdo nechával někde vyrobit, tak bych si také jednu vzal. Orgonity s Carbometem jsem nakonec všechny podaroval přírodě. Velmi mne zaujala výroba orgonitů z včelího a palmového vosku. Vím, že se to tu již několikrát řešilo a mnozí se vrátili raději k pryskyřici, ale pro mne je to cesta správná :D Až budou nějaké kousky hotové, tak dám na fórum fotky, aby se na ně mohli podívat lidičky jako cardej, Mike.Jt nebo Stisko. Carbometum jako takové mne již tolik neláká, jelikož po pobytu v obdarované přírodě si uvědomuji energie trošku jinak než před tím. Pokud se někdo chce podívat, kam jsem orgonity umístil, pak jsem několik fotek umístil na své stránky. http://velketajemstvi.wordpress.com/fot ... macni-les/ Nejsou tam vidět orgonity přímo, ale spíš místa, kde jsou umístěné. Mnoho duchovních zážitků v roce 2012 pro všechny zde ;)

PS: pokud tu někdo plní funkci moderátora, nebo admina, pak prosím o smazání fotek toho hranatého přívěsku. Jde z něj energie značně nepříjemná, jak si nyní uvědomuji. Případně nahrazení fotek fotkou přívěsku s krystalem ametystu viz příloha.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět