MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Jak začít, zkušenosti...
anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od anton2 » 07 bře 2012 07:12

Objednaval som z Mineral Blaha uz viackrat (ale je pravda, ze len kristal) a nemam sa na co stazovat.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od sysel » 07 bře 2012 12:23

Zrovna nyní si myslim, že jsou dobré ceny křištálu :-)
http://www.mineral-blaha.com/search/?s=orgonit
Koukám, že tam mají takě špony :-) za ceny pro mne šílené :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od jiřík » 07 bře 2012 12:31

lidi pockejte si na vyprodej kamenu od minas gerais,za 200-300 tam mivaj i 5 kilo kristalu jednohrotu.jestli nekdo nemate nic tak az pojedete kolem mne tak si napiste,dam vam hrst.ted zrovna v minas nemaj,tak jim napiste mail,kdy budou mit velikost do orgonitu a oni vam odpovedej,nekousou :D a sledujte aukro,nekdy taky dobra koupe.od blahy jsem kupoval jednou a dosti draze,do toho uz vickrat nejdu,i kdybych mel chodit po poli a sbirat kremeny ;) ale pokud je s nima nekdo spokojen,tak at si poslouzi dle libosti

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od sviccc » 07 bře 2012 13:33

No právě že nechci u toho bláhy zbytečně riskovat.Jo kdybych měl možnost tam zajet tak v pohodě, ale z K.Varů pro pár šutrů tam opravdu nepojedu :-D .Čekám právě na ten Minas, ale trvá to už dost dlouho...
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od anton2 » 07 bře 2012 14:52

Ano o tych vyhodnych hrotoch z Minas som vedel, ale nezdali sa mi vhodne to TB. Nechcel som to za kazdu cenu silit.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od monikag » 08 bře 2012 00:44

U Blahy ma jedine zarazilo, že ponúka nerezové špony do orgonitov...dobré, nie? :lol:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od monikag » 08 bře 2012 00:52

U Blahy sa fakt nemáš čoho báť, je to fajn chlapík, ja vždy osobne s ním volám a vždy mi poslal presne to, čo som chcela a za fajn ceny...
Neobjednávaj na stránke, skús mu zavolať, povedať, čo chceš, ale aj tie krištály do orgonitov budú o.k, ale ja nakupujem za nižšie ceny,,,(väčšie množstvá) keď sú tam väčšie aj menšie krištály, keď nevyžaduješ nejaký výber podľa rozmerov....
Neviem, či sa u Minasu dočkáš, teraz tam majú len samé Maroko...

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od Martin777 » 17 bře 2012 15:19

Som nesmierne rád že sa príspevky zaoberajú problematikou tejto "TÉMY" ;)

a Sysel čo sa teba týka:
sysel píše:A k tomu vosku co píšes. Vosk je rozhodne věc která do orgonitu nepatří, vosk je látka která nemůže vyvinout skoro žádný tlak na vnitřní krystal. Z tohoto důvodů nemůže mít skoro žádný výkon oproti použití pryskyřice.
Asi o princípe orgonu veľa nevieš ale nasyp si napríklad múku (alebo čokoľvek organické hoci aj vosk) a piliny (špony) spolu do vedra a pridaj tam ľubovolné krištáli a uvidíš že "fyzický" tlak (živice alebo čohokoľvek) s orgonom nič nemá, vyskúšaj uvidíš ;)
monikag píše:...ja by som ti poradila prečítať si niečo o účinkoch jednotlivých kameňov , o ich vlastnostiach,čo im robí dobre a čo im škodí, potom by si sa nepýtal na selenit do orgonitu, je to veľmi silný kameň, ale podľa mňa ho živica, keď vrie musí poškodiť,nie je to krištáľ,ako píšeš,(asi si mal na mysli kameň ako taký), je to sadrovec...aj voda mu ublíži...,turmalín určite odporúčam...prečítaj si viac o účinkoch kameňov a máš odpoveď...je toho hrozne veľa...
P.S. sorry,ale daj si trošku pozor na gramatiku...ORGONYT...selenyt...to sa ani čítať nedá....sorry ešte raz
prečítaj si ešte raz čo píšem ale presne a len ak chceš, že nič nikam nezalievam to za 1. a za 2. mám dyslexiu takže pravopis prosto nevidím a akosi mi to ani nevadí u mňa je to o probléme ktorý mám no ľudia ktorým to tak tak prekáža majú podľa mojich skúseností často problém tiež len o tom ešte akosi nevedia. len na okraj (nereagovať)

A otázočka na záver železné (špony) piliny nie sú do orgonu vhodné? Niekde som to tu čítal alebo mám len taký pocit? Ďakujem ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od sysel » 17 bře 2012 17:42

od Martin777 » 17 bře 2012 15:19

Som nesmierne rád že sa príspevky zaoberajú problematikou tejto "TÉMY"

a Sysel čo sa teba týka:
sysel píše:
A k tomu vosku co píšes. Vosk je rozhodne věc která do orgonitu nepatří, vosk je látka která nemůže vyvinout skoro žádný tlak na vnitřní krystal. Z tohoto důvodů nemůže mít skoro žádný výkon oproti použití pryskyřice.
Asi o princípe orgonu veľa nevieš ale nasyp si napríklad múku (alebo čokoľvek organické hoci aj vosk) a piliny (špony) spolu do vedra a pridaj tam ľubovolné krištáli a uvidíš že "fyzický" tlak (živice alebo čohokoľvek) s orgonom nič nemá, vyskúšaj uvidíš
Je jasne, že orgon je vsude okolo nás, dokonce i v nás. Je přitahován veškerou organikou. To co popisuješ, tedy je na principu organiky, čili se tam jiste orgon vyskytuje také, ale nemá to nic společného s procesem akcelerace orgonu.
Pořádně utuhlá pryskyřice umožní velké zrychlení orgonu, který se již pohybuje na šponách. Takže na rozdil od tvého kbelíku plneho organiky a krystalů, já budu mit snad 1000x takové zesílení.Když tento tlak pryskyrice navíc ještě tlačí na krystal(křištál, kremen...né jak pises jakykoli krystal),tak to získává další grády, potom se dá teprve mluvit o premene DOR na POR. Mely bychom brát v potaz obrovskou vyhodu polyesterove prykyrice a jejich řetezců.
Potom giftování timto zařízením je velice praktické(je to celkove funkční soustava), není to cosi nasypane do kyble :-)
V normálním TBčku, od spodu vzniká spirálově tok orgonu(energie) a vystřeluke až do kosmických výšek.
Proč stale pochybovat o vyjimečnosti polyesterove pryskyrice v tomto ohledu. Vždyt mužeme techto, pro nas pripravenych možností, jen využít :-)
A ještě :-), je jasne, že takto postavený orginit má taky slušnou životnost a stále maká, což se kýblu říci nedá, natož o giftování.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od Martin777 » 18 bře 2012 02:15

1000x? neviem to by som netipoval (lebo prosto neviem) ... hmm ;)
ja sa giftingom nezaoberám takže mne o to nejde
no keď som to všetko nasypal do vedra tak to bola teda ale "šupa" bolo to vonku a bola to sila
asi poriadny HHG :lol:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od monikag » 18 bře 2012 19:27

Martin 777, neviem načo sa vôbec pýtaš, keď každú odpoveď zatratíš a si "najmúdrejší"
tak si tam dávaj tie svoje vecičky a nepýtaj sa ...čítaj fórum, opakujem, sú tam všetky informácie...ale veď ty všetko vieš, ani syslove odppovede ti nestačia, tak načo sa stále vypytuješ????
Aj dyslektik, ak vidí napísané na jednej strane snáď 1000 krát slovo orgonit, môže to aspoň prepísať... :lol:
Ja žiadny problém nemám, len mi vadí niekto, kto je velice múdry a nevie pritom ani základy slovenčiny... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od sysel » 18 bře 2012 19:54

Nikdo jiste nepsal schválně nějaké upozornování na pravopis. Pokud jsem četl, tak to bylo dopredu podáno s omluvou.
Ano každý má nejaký problém, proto jsme zde :-), budeme to brát jako negativní dar od Boha :-)
Dále plně souhlasím s monikag.
Budeme vyrábět(kdo chce), budeme zkoušet....a uvidíme :-)
Je lepší najít společnou cestu :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od monikag » 19 bře 2012 13:08

Martin 777 nevie ani to, že pre fungovanie orgonitu musí byť vodivý kov, aby viedol energie, teda aj železo, hoci aj hrdzavé....
Zvláštne, že sa mu podarí vyrobiť "orgon" , ako to on nazýva, takú "šupu" , vraj HHG...
Všetci ti to veríme.....
Trochu pokory chlapče........ :shock:

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od michala13 » 19 bře 2012 15:07

Teda, nechcem byť zlá, ale v tomto prípade podľa mňa chýba pokora tebe. Asi presne nevieš, čo je dyslexia, a že sa často vyskytuje spolu s dysortografiou a dysgrafiou. Chalan si tvoj výsmech iste nezaslúžil. Nenapísal nič zlé. Len sa pýta, možno tápe a možno vníma energie inak. Buďme ku sebe dobrí. :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: MINERÁLY KRISTALI V ORGONYTOCH

Příspěvek od monikag » 19 bře 2012 19:40

No neviem, či mne chýba pokora,nič zlé som mu prvýkrát nenapísala, len aby si dal trošku pozor,no po prečítaní jeho reakcie na rady, hlavne od sysla, som zareagovala už tvrdšie, pretože pýtať sa je normálne, aj ja sa pýtam, keď niečo neviem, ale načo sa pýta, keď následne aj tak s ničím nesúhlasí...tak načo sa pýta, keď vie všetko lepšie...to ma nahnevalo... a prečítaj si ostatné jeho príspevky v tejto téme, nezdá sa mi to ako písanie dyslektika(poznám túto diagnózu, mýlia si rôzne písmenká, nielen y a i)
Ak som sa tu niekoho dotkla okrem uvedeného pána, prepáčte...

Odpovědět