náramky Balance???

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: náramky Balance???

Příspěvek od pepr » 24 led 2011 00:10

am2 píše:já bych z toho vědu nedělal... na člověka může [působit] především to, čemu uvěří
To mi připomíná elektrikářské pořekadlo: "Elektřina kope jen toho, kdo se jí bojí." :D

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od potravina » 24 led 2011 00:46

mluvvi se tu o tedlech naramkach?

http://zena.centrum.cz/volny-cas/2011/1 ... vam-zivot/

od toho bych se drzel hooodne daleko. a ty komentare pod tim:)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Mike.Jt » 24 led 2011 01:24

Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Galliano » 24 led 2011 17:30

potravina píše:mluvvi se tu o tedlech naramkach?

http://zena.centrum.cz/volny-cas/2011/1 ... vam-zivot/

od toho bych se drzel hooodne daleko. a ty komentare pod tim:)
Takže, kamarádi, ohledně náramků Power Balance mám pro mě novou informaci. Byl jsem ve svém oblíbeném obchůdku pro koloidní minerály a lipový čaj a z pultu na mě vykoukly náramky powerbalance. Tak jsem se paní zeptal, jestli víc, co prodává a ona že ano, samozřejmě ale že tyhle náramky nejsou pro každýho. Že prej se rozhodně nehodí pro ty, co jsou příliš uzemněni ale že to je spíš pro ty, co už někde lítaj (asi myslela pro duchovně vyzrálejší lidi). PRotože vím, že majitel obchůdku je léčitel pracující s kyvadlem, zeptal jsem se jí, jak on může dovolit něco takovýho prodávat a jestli se kyvadla ptal, jestli jsou tyhle náramky v souladu s univerzem. A paní "Ano, pan XY sám jeden nosí a nemůže si ho vynachválit!"
Si to vemte, léčí lidi, kyvadlo mu radí, co jim předepsat, aby se vyléčili a teď mu poradí tohle. Lidi s ním jsou jakž takž spokojení ale já bych k němu asi nešel...
Tím spíš teď když na ruce s kyvadlem bude mít náramek Power Ballance... Brrrr
Je to divný, začíná se z toho stávat masovka... propaganda funguje...
Lidi začínají být naladění na duchovno a tohle je jedna z možností, jak jim namluvit, že existuje možnost, která udělá všechnu práci za ně. Stačí si zaplatit a budete se cítit dobře. Pch...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: náramky Balance???

Příspěvek od pepr » 24 led 2011 23:28

A co říká takhle na dálku kyvadlo vám, kteří to umíte?

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od potravina » 25 led 2011 00:20

me moje lapisove kyvadilko poseptalo do ouska ze pro lidi dobre nejsou, jejich ucelem je zamezit lidem ''probuzeni'' ci napojeni se na energie ktere k nam proudi. zamezit zmenu vedomi v transformaci ktera se tu ted deje. a tak no. zkousel jsem to aj na Bovisove skale ( Bovis scale - mereni biometricke energie, nemam tu hacky ani carky ) jestli z toho cirou nahodou neco...a ono nic....a jak tam pisou s tema Sumanovejma frekvencema tak Sumanova frekvence je nyni kolem 12 a porad se zvysuje a jestli ty naramky jedou porad n 7.8 tak to asi nic dobreho nebude...no, a tak...
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: náramky Balance???

Příspěvek od am2 » 25 led 2011 21:31

Schummanova frekvence je stále kolem 7,8Hz. Tedy alespoň ta "technická", co ji změří klasické přístroje.
Pokud to někomu ukazuje víc, tak buď podlehl článkům, které píší o údajném drastickm zvyšování Schummanovy frekvence (před několika lety jsem něco takového četl na Osudu),
nebo mu to ukazuje něco jiného (třeba údaj, který zohledňuje jeho vnitřní transformaci nebo údajné zkracování času (tj. že 24h den se pocitově jeví třeba jako 18hodinový).

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od vlady » 26 led 2011 00:08

Tak mě kyvadlo řeklo že ta frekvence je vyšší než 7,8 a náramek že je pro většinu lidí nevhodný.

Odpovědět