Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od am2 » 02 bře 2011 22:54

pokud by ti stačila ´epoxidově tvrdá erekce´, tak bych věděl poradit...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od kocour » 06 bře 2011 20:43

Ondřej píše:Jů, já bych chtěl zasvětit do energie Diamantového Údu.

(pro diamantově tvrdou erekci)
procvičuj si PC sval :twisted:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 08 bře 2011 12:23

Svaly u PC posiluji pravidelně - zvedám klávesnici.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od pepr » 08 bře 2011 15:16

Já zvedám skoro všech deset prstů a mačkám s nima ty klapky. Ale má to dost malý vliv na břišní svalstvo. Tedy výjimkou je situace, kdy při tom narazím na nějaký článek, při kterém se zasměju... :D

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od kocour » 08 bře 2011 17:09

Ondřej píše:Svaly u PC posiluji pravidelně - zvedám klávesnici.
Tak to potom necivičíš ty správné. Nediv se pak, že máš slabší erekci. :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 09 bře 2011 17:22

Nedá se říct, že bych byl nespokojen se svou korundovou erekcí, ale chci víc !!!!

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Prince » 16 bře 2011 21:51

Na začátku vlákna je otázka, jak se zbavit "něčeho". Dle mého subjektivního názoru, kterého se držím a budu držet je jediná pomoc v nevratném rozložení na atomy. Jako očistný proces je po staletí oheň. Tedy spálit to, co s něčím souvisí. Člověk za svůj život projde mnohým, mnohými směry, jelikož hledá a kdo nehledá je ignorující ovčan, jelikož nemá potřebu hledat a cesta je mu přikázána. Po cestě na sebe nabalí spousty balastu ale jde stále dál. Ovšem, každá plná polní se cestou pronese, proto je třeba něco z batohu odhodit. Jenomže, aby nevznikal bordel kolem cesty a aby neexistovaly háky a háčky, je třeba to zprovodit z fyzického světa. Oheň čistí, osvětluje, hřeje, uklízí, desinfikuje..atd. :)
Nehmatatelné samozřejmě spálit nejde, ale to nehmatatelné asociuje s určitými fyzickými podklady, jako jsou certifikáty, smlouvy, diplomy, knihy, brožury... Kdo chce rozumět, porozumí. Kdo chce mít klapky na očích, ten si je sejmout nenechá. Kdo se chce nechat stříhat, ten se rád nechá, protože bytostně ví, že se to tak MUSÍ. Každá ovečka to ví. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od sysel » 12 bře 2012 12:19

Ahoj, dosti často se zde sklonuje technika(nauka) Reiki. Dokonce se toto, jak všichni víme, dostalo i masově do TV. Proste se léči ve velkem, kdo zavolá je mu dáno :) .
Obrázek
V těchto souvislostech bych se chtel optat nekoho zasvěceného, kdo o tomto ví něco více ;) .
Nevím jestli píši ve správném vláknu, ale snad ano. Velice me zajíma, proč je lidem, kteří stoupají v učení Reiki vzhůru a to stupeň po stupni, je poněkud hůře :(
Toto mé tvrzení je odpozorováno přímo v nejčísčích zdrojích této nauky(naštěstí jsem si ponechal svůj rozum). Když člověk dosahl prvního stupne, ještě bylo celkem vse OK. Byl ještě schopen fungovat. Potom při dosažení zbytku vycviku(další dva levely), byl již uplne mimo a pozitivní prostredí pro nej bylo spíše utrpením. Takto zasvěcenému člověku je uplne nejlepe, mezi svymi stoupenci a v prostredí s negativni energií(dlemeho chabeho odhadu, nebo že by to bylo jinak?). Proste soužití s člověkem, který dosahl v této technice temeř vrcholů, je dosti nesnesitelne. Člověk takto upraven nejvíce hledá samotu, toulky lesem atd….., proste odtržení od společnosti. Velice me prekvapilo, jak takto propracovany systém, láká svým způsobem nové ovečky. A když člověk nakonec uslyší „ já Ti říkala, že mezi nás nevstoupí!!!“ me vyrazilo dech!!!. A ještě jeden postrech, lide takto upraveni moc nemají rádi Orgonit. Vyslovene, bylo řečeno…“orgonit me odfiltrovává negativní věci…a já potebuji byt vtažena do problemu, s Orgonitem me to moc nejde!“. Když je člověku lépe v negativní rovině, proč ne, potom je asi opravdu Orgonit rušivý element. A ještě mam spoustu nevysvětlitelných pozorování, která jsou uplne šílená….a projevovaly se ještě po určité době kdy již osoba v společné domacnosti nežila. Je asi dobré, aby si každy poradne rozmyslel, než udela krok správným smerem.
Potom jsem zde nekde četl, že po několika letech, nemužeme vedet co s nama Orgonit provede, že je to nejaky pouze zapomenuty(a opet probuzeny) BUM. Myslím, že takto funkční zdroje pozitivní energie, které jsou vlastní Orgonitu, jsou ruzne po planetě běžným jevem. A fungují již od pra pra pradávna, jen to asi nikoho nenapadlo pojmenovat. I Menhiry jsou vlasne nečím velice příbuzným, je jasne prokazané, že to byly pro krajinu léčivé kameny. Když mel sedlak nepohodlne na ceste umisteny Menhir a rozhodl se, že se mu již nebude vyhybat a že ho posune nepatrne jinam??? Jak si potom rychle pomáhal,tento stav co nejrychleji vrátit. Protože, mu zmizela voda, uroda šla do háje, pole se stalo skoro mrtvou krajinou. Proste již před ním již někdo vedel ;) , prostě to byl kámen napojen na energii vyšších mocností a vše fungovalo.
A napojení Orgonitu na mezigalaktickou energii bych asi moc neřešil, jde mu to samo , ale to neznamena, že nemuže existovat silnější/slabší Orgonit(ale vsechny makají).
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od sviccc » 12 bře 2012 21:57

Nemám sice s reiki praktické zkušenosti, ale nikdy jsem v tom necítil nic dobrého.Co jsem ale tak četl, tak hodně záleží na mistrech.Ale všeobecně platí pravidlo, že v čem jsou peníze, nemůže být dobré.Nikde jsem se nedočetl, proč musím platit, abych byl do reiki zasvěcen.Přece musí být způsob, jak získat zkušenosti s reiki i bez peněz ne?Pokud ne, smrdí to.Jinak věřím, že pokud to funguje, není se čemu divit, že lidem není dobře, když se bez předchozích zkušeností a nepřirozeně nechají "obdarovat" prací s energií.Jinak zkoušel jsem se známým napojit orgonit na vesmírnou energii a nějaký malý rozdíl tam opravdu byl.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od sysel » 12 bře 2012 22:27

Když jsem se setkal s velmi blízkým přítelem šamana Roye, tak jsem mu prvně dal do dlaně TB. Nikdy o orgonitu neslyšel a já chtěl vědět co cítí. Řekl, že tam od spodu vzniká energie, ve spirále a vystřeluje pro nej neznámo kam do vesmíru. A to do nekonečné dálky. Zítra budu mít velkou čest to zkusit na dalším adeptovi:-), kdybych to tak uměl já:-), musím na to takto:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2013 21:20

Á, děkuji syslovi za bezva postřehy ze světa reikistů:) Není to poprvé, co něco podobnýho čtu/slyším...

Pokud někoho zajímá léčení energií Zdroje a nechce se napojovat na umělý systémy s kradenou energií, doporučuji pořídit si onu knížku od Brennan: Ruce světla.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 25 pro 2013 20:23

ještě jsem to nečet. http://www.novaduchovnicesta.cz/zkuseno ... -sambala-/ Je to asi ten samej borec, co psal nesmysly o orgonitu. Takže přesívat.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Naso » 14 úno 2014 23:47

Ahoj píšu zde po dlouhé době, možná někteří si mě pamatujete. Je mi 23 let bude mi 24 a do Reiki jsem zasvěcen cca od 15ti let mám osobní zkušenost jak zasvěcení mistrem tak i samozasvěcení. Po prvním zasvěcení mi to trvalo rok než jsem podstoupil zasvěcení do druhého stupně a poté cca 3 roky než jsem podstoupil zasvěcení na uroveň mistr- učitel. Moje osobní zkušenost je ta že mě to vytáhlo z dost velkých problémů. Jsem docela silně duchovně založený a vnímavý člověk, kdybych šel do podrobných událostí moc lidí by to nemuselo zkousnout. Co se týče reiki jako takového a samotné energie tak je to o nastavení samotného člověka nikoli o reiki. Několik let jsem dopodrobna studoval historii reiki a setrvával v meditaci. Abych mohl zodpovědně za sebe říct že reiki vnímám jako dar zprostředkovaný "Mikao Usuim" od bytosti Dainichi Nyorai. Rei- životní, životodárná- Ki energie nepolární, zdrojová. Energie vnímám poměrně snadno, jsem schopen vnímat i energie orgonitů a sám je i vyrábím, sere mě roztřikování chemů tak jako všechny ostatní tady a sem tam potkávám reptiliány. A přesto mám osobní zkušenost s Reiki jako žák, léčitel, i učitel. Léčil jsem cca 3 měsíce v domově důchodců s dobrým výsledkem, pro mě až překvapivě dobrým. Ale rozhodně nesouzním s tím co se děje okolo Reiki na internetu, v médiích a jakákoliv silnější masmedializace zavání nepokorou a neuctou. Rozhodně je pro mne k pláči nebo zasmání se nad lidským egem když se všudemožně vylepšuje sprostředkovává a předává zasvěcení do všeho možnýho, hodně mě pobavilo to s tou diamantovou energií údu pro diamantově tvrdou erekci :lol: . Co chci říct je to, že lidé dělají z Reiki byznys, chovají se neuctivě bez pokory a mistři jsou ve větším měřítku tzv. samozvanými mistry. A mě osobně štve to že lidé, kteří se tomu věnují s láskou a otevřeným srdcem jsou poté považováni za šarlatány a jsme všichni házeni do jendoho pytle. Tak jako se vším a ve všem existuje dualita a to i v Reiki můžete odstávat zasvěcení od lidí, kteří to mlátí jak podpatky na boty nebo lidi, kteři to berou osobně a vážně.

Abych vysvětlil jak reiki funguje. Reiki po zasvěcení do mistrovského stupně, vytáhne vaše ego, právě k tomu abyste měli možnost jej vidět a zpracovat ho, pokud toto zasvěcený člověk přehlíží tak mu ego roste a semele ho. Jednoduše člověk je energeticky sice vnímavější, ale to neznamená že na takového člověka se nemůže přilepit nějaká potvůrka, která mu krade energii a ovlivňuje jeho rozpoložení. U reiki mistra je otevřené srdce a dělá to proto aby pomáhal nikoli aby vyrovnával dluh, nebo si srovnával karmu či jiný záležitosti, ale provádí zasvěcení jen u jedinců, kteří jsou nato připraveni a s ostatními trpělivě pracuje, nic nevnucuje a přijímá stějně rád kritiku tak i chválu. Ovšem pokud je to jako hlavní zdroj obživy je vhodné si nechat přiměřeně zaplatit. Za prvé, aby měl co dotyčný jíst, za druhé aby zasvěcovaný měl pocit pokory, který se dostaví jakmile si uvědomí co doopravdy obdržel a taky proto aby se mohl mistr učitel dál rozvíjet.

Ti jenž mají pocit že s penězi jde všechno zlé a veškerá zloba, prosím oto aby si přečetli knihu od Roberta Kiosakiho: Bohatý táta, chudý táta. A následně pochopí. že peníze nejsou zlé jen je špatný přístup jednotlivých lidí. Kdyby někoho zajímalo něco víc poprosil bych ať to napíše sem s tím že netuším kdy zase odepíšu, případně na email. Děkuji za pochopení.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Naso » 14 úno 2014 23:54

za pravopisné chyby se omlouvám čj z pravopisného hlediska mi moc nejde a blbne mi kevšemu klávesnice. Jinak co tím myslím přiměřené placení myslím si že je v pořádku když u jednotlivých zasvěcení si vezmě mistr cca 1000-3000kč a vše je velice inviduální, pro někoho je hodně 100korun pro jiného je 1000kč pakatel. jednak za zasvěcení se neplatí nic, platí se za čas, který učitel věnuje žákovi. Ale během cca roku 1990 stál první stupeň cca 10tis dolarů od mistrů, které považuji zaty, kteří jdou správnou cestou, cestou pokory a otevřeného srdce tak si každý může rozmyslet jak moc je to přístupné veřejnosti a jak moc je takový systém náchylný na podvodníky.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od pepr » 15 úno 2014 12:01

Naso píše:Ti jenž mají pocit že s penězi jde všechno zlé a veškerá zloba, prosím oto aby si přečetli knihu od Roberta Kiosakiho: Bohatý táta, chudý táta. A následně pochopí. že peníze nejsou zlé jen je špatný přístup jednotlivých lidí.
Do reiki jsem byl zasvěcen v 90. letech (I. a rychlokvašně II. stupeň) od Mari Hall. Byla to doba, kdy se na těchto akcích setkávali věčně se usmívající polobudhové, víly a dobré čarodějnice. Na mé technické vzdělání to bylo trochu ujeté, ale byl jsem zvědavý. Před tím jsem absolvoval Silvovu metodu ovládání mysli (I. a II.). Jsou to dvě ne úplně související věci. Ta druhá je techničtější. Od té doby uplynulo hodně vody a dívám se na věci jinak. Nějak hluboce se mě to nedotklo -- nenašel jsem v tom asi to fantastično, co jsem v tom tenkrát hledal. Necítil jsem asi, co cítili ostatní. Připadalo mi to spíš tak nějak obyčejné, bez překvapení. Když ostatní tvrdili "že mi to funguje", byl jsem k tomu spíš skeptický. Buď to tedy pro mě je přirozené, nebo ostatní kecali (obojí je stejně pravděpodobné).

Podle mě je to ta "šedá sféra" technik, které se dají používat k různým účelům -- přesně jak (Naso) píšeš. A člověk by měl vždy stát pevně nohama na zemi. Zvládat nejdřív věci jednoduché, rozšiřovat si teoretický obzor a převádět ho do praxe postupně.

Kiosaki jsem v minulosti četl, ale postupně jsem získal pocit, že je to jen návod, jak se v dnešním záměrně zkurveném finančním systému vyškrábat přes záda méně schopných na úroveň těch schopnějších. Je potřeba si uvědomit, že peníze jsou dnes především nástrojem moci a zotročení. Dá se to celkem jednoduše dokázat. Pokud bude zájem, napíšu.

Odpovědět