Síla mysli

Lucia
Příspěvky: 17
Registrován: 10 úno 2011 18:45
Kontaktovat uživatele:

Síla mysli

Příspěvek od Lucia » 03 bře 2011 17:20

Zdravím, už jsem tady někde četla od někoho, že umí silou mysli nechávat zmizet mráčky, tak jsem to zkusila, a taky mi to šlo :D jenže, je to docela spekulativní, oni se mohli vypařit i bez mé pomoci, jak se někdy stává, takže nevím, ač bylo by příjemné kdyby to takhle vážně šlo :) také když jsem ´´přitvrdila´´ tak jsem zřejmě viděla částečky ´´energie´´, které lítaly kolem mě, takové světélkující body :)
máte s tím někdo zkušenosti?
nebo to taky zkuste :)
já to vidím tak na 70% normální jev
a 30% že to vážně jde způsobit myslí :)
jsem skeptická, protože je to docela šílenost :D ale i tak mi to dělalo radost :) :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Síla mysli

Příspěvek od am2 » 03 bře 2011 19:48

Zkoušej to vícekrát, to je nejlepší na posouzení, jak moc je to vůlí a jak moc jen náhoda.
Není důvod, proč by to jít nemělo. Potřebná síla/vůle není třeba nějak moc extra velká. Myslím, že hodně lidem by se to podařilo (akorát to nikdo neví, že to jde; a možná je to i dobře, kosmických zákonů karmy neznalí lidé by to asi začali časem používat proti sobě jako mentální zbraň...)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Síla mysli

Příspěvek od ercecko » 03 bře 2011 21:07

mno vzdycky kdyz sem si rozpoustel mracky nebo sledoval tu energii kolem me (tyt ecky jak rikas) tak sem se do toho nesmel nijak zvlast nutit, proste ciste to jen chtit :) a je to mozne a ta energie tam take jen se hodne lidi vysmeje ze je to blbost a ti sou pak zaslepeni nechteji tyto veci videt a neuvidi je nebo si jich nevsimnou.. :)

Lucia
Příspěvky: 17
Registrován: 10 úno 2011 18:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Síla mysli

Příspěvek od Lucia » 04 bře 2011 07:35

jasný , díky :), zkusím zase :) mě to připadá , že aby ta energie šla vidět je potřeba jakby ´´vypnout povrchní zrak´´ :D nebo tak něco, prostě nastavit se na speciální způsob dívání a zaměřit se na to :) Tak já už tady četla že se tu někdo pokouší i rozpouštět hurikány a tak :D no uvidíme na co eště příjdem :)
kdyby tu byl někdo mladší z ostravy či okolí, nechť napíše zprávu, chci poznat nějaký lidi z téhle ´´branže´´ třeba i osobně :) :oops:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Síla mysli

Příspěvek od pepr » 04 bře 2011 11:34

Zvědavá otázka. Jak dlouho trvá rozpustit mrak nebo udělat díru? Sekundy? Minuty?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Síla mysli

Příspěvek od am2 » 04 bře 2011 14:01

Chuck Norris to umí během pár sekund. Ostatním to trvá řádově minuty...

Je to podle mě stejné, jako když tu někdo kdysi dával návod na rozpouštění mraků pomocí orgonitu (TB), že namířil orgonit v ruce na mrak a představoval si jak se rozpouští (či požádal orgonit o rozpuštění).

Trochu off-topic, ale né zas tak moc: http://media.bloguje.cz/885377-silne-prohlednuti.php

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Síla mysli

Příspěvek od sophia » 04 bře 2011 21:56

To rozpouštění mraků orgonitem nebo silou vůle opravdu funguje. Zkoušel jsem to snad 50x vždycky úspěšně. Dokonce jsem to i filmoval kamerou na stativu a pak pouštěl zrychleně abych vyvrátil nějakou vlastní sugesci. :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Síla mysli

Příspěvek od Mike.Jt » 04 bře 2011 23:15

Když mám den umim udělat docela velkou díru do oblohy. Podařilo se mi to pomocí levotočivejch proudů energie.
Taky je dobrý najít totální vnitřní klid a mír a poslat to nahoru do nebe. V jednom případě to udělalo modrej kruh cca 2km v průměru.

Jinak silou mysli se dají čisti např křišťály. Spousta věci co fungujou ve hmotném světě fungujou stejně dobře i mentální rovině. Např. pokud se rádi obklopujete kamenama různého druhu, stačí si ten kámen jen představit jak ho máte při sobě.

Silou vůle se dají také vytvářet ochrané obaly, nebo čisti energetické nánosy. A samozřejmě útočit.

Hodně často čistím se skupinou přátel Zemi, a nedokážete si představit na jakej odpor někdy narazíme.
Ale stojí to za to.

Velice často může takové rapidní čištění dokonce vést k vtělení ztracených částí "duše"...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Lucia
Příspěvky: 17
Registrován: 10 úno 2011 18:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Síla mysli

Příspěvek od Lucia » 05 bře 2011 10:27

fajný :) ale je nevýhoda že to není moc trvalý :) ale pokud se ta síla používáním zvětšuje tak to pak bude třeba lepší :) :mrgreen:

ormen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 srp 2010 12:20

Re: Síla mysli

Příspěvek od ormen » 05 bře 2011 21:57

tie čiastočky energie si popisala presne :) ked som to prvykrat videl tak som bol dost mimo :shock: ale pred tym som o tom cital takze som vedel o co ide, ja som si dost pomohol aj tym ze mam poskodenu rohovku bohuzial. Rozpustit mraky ssilou vole sa mi podarilo viac krat, ale tak neviem mozno to bolo tym ze skoro stale mam okolo seba nejake orgonity :D

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Síla mysli

Příspěvek od pepr » 08 bře 2011 00:20

No to by mě zajímalo, jak to vlastně funguje. :o Žádné (čás)tečky jsem sice nepozoroval, ale pár mráčků jsem rozpustil. Nechtělo se mi ven, bo byla zima. Tak jsem to zkusil normálně přes okno. Zkoušel jsem to různě, abych nějak vyloučil, že to byla náhoda. Vybral jsem si třeba dva podobně velké vedle sebe a jeden jsem rozpustil. Nebo sem si vybral jeden o dost větší a rozpustil se dřív, než ty malé. Zkusil jsem jeden velký ve větší dálce a taky jsem ho rozpustil. Nebo spíš -- rozpustil se. Nevím, jak moc jsem tomu pomohl. Nevím, co si o tom mám myslet. :D

Na díry do mraků nebyly podmínky, bo bylo nějak podezřele pěkně. Dokonce i jeden delší contrail byl asi contrail a rozpustil se sám.

Ale uklidnil jsem se. Nejsem Chuck Norris.

Lucia
Příspěvky: 17
Registrován: 10 úno 2011 18:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Síla mysli

Příspěvek od Lucia » 23 bře 2011 14:50

Jenže, taky mě napadá, co když se jedná o to vlnění z bezdrátových přístorů, antén, vysílačů a podobně ? u mě doma to padá tak hodně rychle vypadá to jako pořádnej slejvák akorát ty ´´kapičky´´ jsou malinké, když by nám mělo třeba wifi škodit, tak je přeci možné, že to jde i vidět ? takže otázka je, jestli se z toho máme radovat a nebo nadávat jak hodně toho okolo nás sviští :) :?:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Síla mysli

Příspěvek od am2 » 23 bře 2011 15:18

Tak to pozoruj uprostřed města (spousta gsm, wifi...) a pak někde v lese daleko od měst, jaký bude rozdíl.

Lucia
Příspěvky: 17
Registrován: 10 úno 2011 18:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Síla mysli

Příspěvek od Lucia » 23 bře 2011 19:54

to jsem chtěla, ale daleko od měst, to není zrovna jednoduchý v této zemi

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Síla mysli

Příspěvek od Mike.Jt » 23 bře 2011 21:13

ty tečky blikající na obloze, tak jsou vidět v uvnitř poků a tak. Měli by to bít Reichovo "biony". Orgon je takovej šedomodrá tekutia, ale ty kuličky hejbací jsou prej taky projev orgonu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět