Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Máte otázku nebo odpověď?
rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 01 dub 2011 00:25

Zdravim, zajimalo by me jestli muze mit orgonit vliv na nektere leky. Jde mi o antikoncepci v tabletkach:) bude fungovat i s orgonitem? Nemuze orgon nejak vyrusit (vylecit) ucinky antikoncepce? A co treba s jinymi leky, nemuze velke mnozstvi "dobreho orgonu" neutralizovat jejich ucinnost?

:?:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od Mike.Jt » 01 dub 2011 20:44

nesetkal sjem se tím že by to někdo zkoušel.
Můžeš být první ;-)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od orwa » 02 dub 2011 12:27

:D Zdravím všechny hodné a dobré lidi :lol: .
rmea: ani netušíš jak složitou otázku jsi položila. Mohu potvrdit, že silné orgonové pole a současná přítomnost hormonálních preparátu, mohou mít vliv na pravidelnost menstruačního cyklu.Bohužel mám k tomuto tématu jen velmi málo poznatků, neboť většina žen se s takým "úchylem", jako jsem já , nechce o svém cyklu bavit.
Ale veškeré své výzkumy vám rád osobně sdělím na plánovaném orgosrazu (oznámíme). Jen tak na okraj : co jsem začal pravidelně důsledně "brát" orgon, tak jsem neměl v puse jediný farmaceutický preparát a to jsem měl kilogramovou spotřebu! V květnu to budou dva roky - bez léků a bez nemoci.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 02 dub 2011 13:57

Jde mi o to abych nebyla treba kvuli vetsimu mnozstvi orgonitu v byte hnedka tehotna:)To totiz ted absolutne nepripada v uvahu:(! Ale s orgonitem bych chtela pokracovat.
Beru nizkohormonovou antikoncepci a bojim se aby ji orgonit nejak nevyrusil. Telo si kvuli antikoncepci mysli ze je tehotne a nedovoli dalsi oplodneni, co kdyz to orgonit hodi do normalu? Nikde ani na zahranicnich forech neni mozne se k tomuto tematu neco docist:(
Nevim jestli se radeji vseho orgonitu nemam okamzite zbavit:\ (nechtela bych:(, proto potrebuji poradit)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od kozma » 02 dub 2011 14:23

To je divný ne ? To mi zní jako kdybys vědomě věděla že bereš jed a bála se že orgonit ten jed neutralizuje, heh. Tak radši používejte kondom když už se tak nervuješ žejo. :roll:

rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 02 dub 2011 14:45

Je to neprozkoumana oblast, je to tezke. Na zahranicnim foru jsem se docetla jen neco ve smyslu "mam orgonit a do mesice jsem byla tehotna, uz neberu antikoncepci" ale neda se z toho poznat jestli uz ji nebrala predtim nebo az potom co byla tehotna, protoze pak tam pise neco ze je rada ze je tehotna.

Ja bohuzel kvuli momentalni situaci tehotna byt nemohu,bohuzel nejde to! Pritel na orgonit moc neveri. Nevim jestli je antikoncepce jed, ale vsechny tyto umele hormony nejsou zrovna to nejlepsi, proto se proste bojim aby orgonit nezrusil v tele ucinky antikoncepce. Je hezke ze orgonit pomuze tak moc ze nemusite brat zadne prasky na nemoci, ale ja antikoncepci potrebuji (orgonit taky potrebuji:)) ), je to tezka situace :(

rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 02 dub 2011 15:14

Myslite ze clovek ktery na orgonit neveri a nic z nej neciti (jen ja na nem vidim pozitivni ucinky, je posledni dobou klidnejsi) si bude ochotne brat najednou z niceho nic kondom kdyz dva roky to slo bez problemu s antikoncepci.

Jde mi proste o to jestli orgonit antikoncepci ovlivni v tom smyslu ze nebude vubec ucinkovat nebo mohu pokracovat tak jak jsem zila pred orgonitem.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od Mike.Jt » 02 dub 2011 16:47

orgonit je programovatelnej. takže pokud mu dostatečně jasně "Vysvětlíš" že na prášky hrabat nemá tak bych si z toho starosti nedělal.

Jinak orgonit v domácnosti má dosah pár metrů. Aby to na ty léky mělo vliv muselo by to podle mě bejt cca mín jak 30 cm daleko od orgonitu. A to po dlouhou dobu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od Ondřej » 02 dub 2011 21:27

rmea: pak teda ukaž děťátko :mrgreen: No, budeš asi teda průkopnice... Tyhle prášky nechutně rozhazují hormonální mechanismy, nebral bych je vůbec... Jinak, pokud tvůj borec není nemehlo, žádný antikoncepce nejsou třeba. A pan farář stejně říkal, že až po svatbě... Anebo si pořiď špunt.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od Hox » 02 dub 2011 22:33


rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 03 dub 2011 00:24

Takze bych se mela zacit bat, asi neexistuje jednoducha odpoved. Proste existuje riziko ze diky orgonitu nebude antikoncepce ucinkovat tak jak ma, melo by se psat na kazde TB upozorneni - "POZOR - muze zpusobovat neocekavanou plodnost" - cetla jsem na nejakem anglickem foru o starsi pani, ze spolu spali deset let bez problemu a od te doby co ma u postele orgonit byla za par mesicu hnedka tehotna a to si myslela ze uz je neplodna.
Pritel bude nadseny ze po tak dlouhe dobe bude muset delat najednou v posteli neco jinak kvuli nejakym kovovym pilinam v pryskyrici.Pravy duvod budu muset zatajit, bud by me poslal do blazince nebo orgonity vyhodil abych neblbla. Je hezke ze si delate legraci napriklad s tim ze mam pak ukazat miminko:), ale kvuli nasi financni situaci a nasemu celkem nizkemu veku si nedokazu vychovu ditete vubec predstavit, dite za 6-8let, ted to nejde!!

Napada me takova vec, co kdyz nejaky nadseny orgonaut nahazel treba do jezera spousty TBcek, HHGcek a dalsich orgonitu, budou se tam chodit treba kazdy den koupat holky co berou antikoncepci a pak otehotni?Ja vim ze antikoncepce neni stoprocentni ani normalne bez orgonitu, ale stejne je to k zamysleni.. hm?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od kozma » 03 dub 2011 10:26

Není. :geek:

rmea
Příspěvky: 6
Registrován: 01 dub 2011 00:09

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od rmea » 03 dub 2011 12:23

proc? protoze orgonit ve vode tak moc neucinkuje? Nerozumim teto problematice az tak.

stejne je divne ze nikdo ani ze zahranicnich orgonautu nevi jak orgonit reaguje s "umelymi hormony".. reknou vam ze nikdo by nemel brat antikoncepci a ze nevi jak to v tele reaguje s velkym mnozstvim dobreho orgonu a hotovo - vyreseno! :shock:

cekala jsem ze zacatku nejakou jednoduchou odpoved, treba Ano, velke expozice dobreho orgonu antikoncepci z tela odbouraji,vrati telo do normalu. nebo Ne, orgonit na tohle nema vliv.
Ale nikdo nic nevi! :shock:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od kozma » 03 dub 2011 14:06

Hmm dobře abych nepůsobil zas jako arogantní týpek, víš co, dovolím si přispět víc, než pouze "ne" abych nepůsobil jako MontyPythonův "ny!" typ hehe
Základní fakt ohledně orgonu podle mne je - je všude kolem nás a v nás. Etherická energie je něco, od čeho neutečeš.
Co vlastně děla "orgonit" neboli transformátor DOR na POR ? Transformuje. Pak máš také akumulátory, co hlavně dělal dr.Reich, které Pozitivní ORgon akumulují. Ty tabletky co bereš samy o sobě DOR neprodukují.
Ohledně vody:
Transformátor DOR na POR, neboli Orgonit vhozený do vody pracuje lépe. Přesto však představa, že se všechny roštěnky, co se budou plácat radostně a nic netušíc v dobře ogiftovaným rybníce, stanou nechtěně manufakturami na děcka díky množství Pozitivního Orgonu, je poněkud úsměvná, jednorázově se nic nikdy tak lehce na čistě fyzikální úrovni ( bez působení světa duchovního ) neděje... víš ;) a ačkoliv mají lidé tendenci zaměnovat fyzikální procesy na subatomické úrovni, za procesy zásahu světa duchovního, přesto tomu tak není, neboť na směsi pryskyřice, železných pilin a krystalu nic duchovního není. Ta častá záměna se děje díky nedostatečně prozkoumané oblasti etherické energie (orgonové), hmm jak podobné je to začátku 20.století kdy jsme coby prostí vesničané přisuzovali lokomotivám či (nedejbože těm věcí co se pohybují samy po nebi ;) magické schopnosti... :lol: nehledě na indiány s posvátnou hrůzou vnímaje pušky.

Vem si takový ethinylestradiol. Ten se používá v hormonální antikoncepci ne ? Neboli C20H24O2, mno a teď se mi nabízí otázka - jak působí orgon na takovéto úrovni, případně na úrovni subatomické.
Do vývoje všech kontracepčních prostředků byli involvováni giganti farmaceutického průmyslu za kterými stojí Rockefelleři. Molekulární biologie s využitím elektronových mikroskopů je nyní bohužel standart. ( i díky tomu je nemožné pozorovat biony - bylo by to možné jedině s optickým silným mikroskopem, nyní jsou však všechny elektronové... a ty biony nejsou schopny zaznamenat, je to vlastně takový příklad toho, kam se odebral farmaceutický průmysl a věda vůbec... orgon nevidí né proto že nechce... ale protože si lidi sami výběrem hrubého techna něco takového znemožnili...) Nojo, jenže Ethinylestradiol není jed. Je to substance. Jestliže by orgon deaktivoval tuhle látku, pak by deaktivoval i látky typu metylakohol, či L-glutamovou kyselinu, apod. Jenže on to nedělá. Čili, dovolím si dojít k určité konkluzi. Hormonální antikoncepce je aktivní a funguje i v přítomnosti orgonového transformátoru, AVŠAK její funkčnost je podmíněna chemickou reakcí, která se děje ve Tvém těle po její aplikaci. To, zdali se s přispěním zhuštěné koncentrace orgonu rozpadne na jednotlivé elementy, či zůstane ve stejné formě, je podmíněno tím, jak Tvé tělo na dané látky reaguje.
Proto napiš z čeho se ta věc co bereš skládá.. ;)
... hmmm s údivem pozoruji, jak mohu napsat několik odstavců a vlastně tím nic neříct, cha ! :D

Napiš prosím konkrétněji co používáš. Napiš ingredience, které obsahuje daný přípravek. Celkem mne problematika zaujala, i když prosím neber slova zde napsaná příliš na váhu. V celku, klasické TB nebo HHG nemůže mít na dálku takový vliv. Kdybys tu krabičku ať už je tam cokoliv, chovala v Reichově akumulátoru, tak by se dalo uvažovat o tom, že se například něco bude dít s L-glutamovou kyselinou nebo tak.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv orgonitu na léky/tabletky/atd.?

Příspěvek od Mike.Jt » 03 dub 2011 14:20

taky myslím že pokud ty tablety nebude nechávat položené na HHG tak se s nima nic nestane. Myslím že se tadybavíme o pravděpodobnostech jako je že ti ta antikoncepce selže sama od sebe.

Pokud se ale toho budeš stranšě moc bát tak máš tendenci si to přivolávat. Takže bych to moc neřešil.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět