MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 18 bře 2011 23:31

Ondřej píše:Aha, to jsou ty výrůstky, ne znamínka.
Nejsem si jistý, ale tyto bývají virového původu. A to by MMS mělo zabrat.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 18 bře 2011 23:41

Aerosmith píše:
Ondřej píše:Aha, to jsou ty výrůstky, ne znamínka.
Nejsem si jistý, ale tyto bývají virového původu. A to by MMS mělo zabrat.
Přesně tak, i virového. Proto jsem předpokládal, že mi to MMS zlikviduje. Přikládal jsem aktivované neředěné MMS pomocí malého smotku vaty několikrát denně a nic. Takže na to znamínko akorát tak každý den čumím v zrcadle :lol:

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: MMS

Příspěvek od Aien » 21 bře 2011 12:02

Ahoj Lidičky. To o čem mluvíte je pravděpodobně stopkatý névus, dělá se mi to na krku, chytím to do pinzety a ustřihnu manikůrovýma nůžkama (které opálím nad ohněm) a natřu slivovicí.Kámoška kožní doktorka říkala, že je toho moc i u mladých lidí, asi fakt znečištění a taky Černobyl.Nikomu svůj řeznický způsob(chvíli to krvácí jak pichlé prase-kamenec) nevnucuju, je to na vlastním rozhodnutí.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 27 bře 2011 00:33

Aien píše:Ahoj Lidičky. To o čem mluvíte je pravděpodobně stopkatý névus, dělá se mi to na krku, chytím to do pinzety a ustřihnu manikůrovýma nůžkama (které opálím nad ohněm) a natřu slivovicí.Kámoška kožní doktorka říkala, že je toho moc i u mladých lidí, asi fakt znečištění a taky Černobyl.Nikomu svůj řeznický způsob(chvíli to krvácí jak pichlé prase-kamenec) nevnucuju, je to na vlastním rozhodnutí.
Toto se dá udělat míň drasticky. Podvázat jemnou nití a ono to samo odpadne. Přestane se to vyživovat.

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 28 bře 2011 13:36

Ahoj všem,
tak jsem také nasadil kůru MMS a musím říct, že po Vašich zkušenostech mě účinky trošku zarazili. V dobu, kdy jsem začal s první dávkou jsem měl trošku kašel, lehce zahleněn a drobet rýmu. Ze začátku se mi okamžitě ulevilo, ale posléze mě začal chytat kašel ještě větší než jsme měl předtím a to až večer při spánku. Dnes je to čtvrtý den co jsem začal, dávky cca 2 až 3 kapky 6 až 8x denně. Přes den stále dobrý, ale ty noce jsou šílený (ten kašel je takovej ten suchej). Mě to překvapilo, když Stisko psala jak jedna kapka holce ulevila a bylo po kašli. No budu dál pokračovat a uvidíme :)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: MMS

Příspěvek od truthseeker » 28 bře 2011 16:12

Netuším, jaké se teď používají protokoly, ale na čtvrtý den je 24 kapek děsně moc ! Kdyžtak mě někdo opravte... sice se teď místo jedné velké dávky používá méně kapek vícekrát denně, ale stejně se účinky projeví, takže se musí pomalu.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 28 bře 2011 20:36

truthseeker píše:Netuším, jaké se teď používají protokoly, ale na čtvrtý den je 24 kapek děsně moc ! Kdyžtak mě někdo opravte... sice se teď místo jedné velké dávky používá méně kapek vícekrát denně, ale stejně se účinky projeví, takže se musí pomalu.
Novici, souhlasím s tímto názorem. Při tvém častém dávkování MMS už na něco narazilo a likviduje to. Tělo se nejvíc čistí během nočních hodin, proto máš tyhle potíže. Co se týče kašle, tak tlusté střevo je energeticky svázáno s plícemi, takže se tímto způsobem projevuje kašel. Je jedno, zda se něco likviduje v tlustém střevě, nebo v plicích. Měl jsem úplně stejné problémy, máš pravdu, že je to hnusný!
Chce to snížit dávkování, nebo si dát 2-3 dny přestávku s vitamínem C, aby ledviny a játra mohla odstranit mrtvolky z těla. Když pak opět začneš dávkovat 2-3 kapky 6-8x denně, budeš to snášet daleho lépe, pokud nemáš v těle nějak moc skrytých zánětlivých ložisek.
Nakonec se stejně vyčistíš a vyzdravíš.
Zdravím, Alfa.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: MMS

Příspěvek od am2 » 28 bře 2011 20:57

Pokud vím, tak u většiny alternativních terapií existuje pravidlo, že pokud se něco zdá, že dělá příliš,
tak se dávka dočasně sníží, pak se zase pokračuje. Myslím, že podobný text je i uveden přímo v návodech.
Pokud plácám nesmysly, tak mě taky opravte.

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 28 bře 2011 21:35

Alfa píše:
truthseeker píše:Netuším, jaké se teď používají protokoly, ale na čtvrtý den je 24 kapek děsně moc ! Kdyžtak mě někdo opravte... sice se teď místo jedné velké dávky používá méně kapek vícekrát denně, ale stejně se účinky projeví, takže se musí pomalu.
Novici, souhlasím s tímto názorem. Při tvém častém dávkování MMS už na něco narazilo a likviduje to. Tělo se nejvíc čistí během nočních hodin, proto máš tyhle potíže. Co se týče kašle, tak tlusté střevo je energeticky svázáno s plícemi, takže se tímto způsobem projevuje kašel. Je jedno, zda se něco likviduje v tlustém střevě, nebo v plicích. Měl jsem úplně stejné problémy, máš pravdu, že je to hnusný!
Chce to snížit dávkování, nebo si dát 2-3 dny přestávku s vitamínem C, aby ledviny a játra mohla odstranit mrtvolky z těla. Když pak opět začneš dávkovat 2-3 kapky 6-8x denně, budeš to snášet daleho lépe, pokud nemáš v těle nějak moc skrytých zánětlivých ložisek.
Nakonec se stejně vyčistíš a vyzdravíš.
Zdravím, Alfa.
Jo, jo, myslím, že právě nějaké ty zanětlivé ložiska budou, tedy vlastně určitě. Je to cca dva roky co mi našli v krvi nějaký nález, tak mi to lékařka zaléčila klasicky antibiotiky, pak se to párkrát vrátilo, no a já už ty léky nechtěl brát, tak jsem to tak nějak vždy přešel. Přišlo mi, že s antibiotiky to přešlo za stejnou dobu jako bez a zase se to vrátilo.
Zkusím dát tu pauzičku a pustím se do toho znova. Musím to rychle vše otestovat, mamka má dosti závažné problémy, ale zatím se MMS bojí, tak snad když uvidí, že jsem v poho dá si říct. Lékaři jí akorát vše zhoršují, cpou jí i více než 15x ročně antibiotika, má imunutu totálně v háji. Zdravím, Novic.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: MMS

Příspěvek od Aien » 29 bře 2011 07:36

Právě taky řeším kašel MMS, nezapomeň po skončení kůry spolykat hodně tablet s probiotickýma kulturama, aby se ve střevech obnovila kolonie hodných bakterií ( tak asi 3 x denně 3 tablety, celou krabičku).

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2011 20:35

Tak 24 kapek je už masakr. Ke konci kůry jsem zvládal 22 a šmitec. Přes 90% parazitů fuč.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 31 bře 2011 22:34

Teď v dubnu vyjde nová kniha o MMS přímo od J.Humble (knihu, co vyšla v únoru, psali 3 lidi).
Budou v ní nové poznatky o MMS3.
No, koupíme, přečteme a uvidíme, žejo?
A ještě ověřená rada co se týče dráždivého kašle. Spolkněte jednu plnou lžičku čerstvé citronové šťávy. Chviličku to bude zdánlivě dráždit, ale tak po dvou minutách dojde k obrovské úlevě.
Ondřeji, gratuluji k výsledku!
Zdravím, Alfa :D

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Stisko » 03 dub 2011 21:12

Ahojky, ta malá měla pokoj jen ten víkend,asi aby mohla na to rande, pak jsme to s pomocí MMS doléčily, ale opravdu jen ty 2 kapky večer, kašel se přesunul z noci na den a doléčil se. Ale to jak to zabralo okamžitě bylo až zázračné.
Jinak ty 24 kapky na začátek je mazec. Já jsem se na ně dostávala 14dní. Teď po týdnu 8x3 á hoďka přišla trochu krize, kašel jako sviňa a škrábalo mě v krku. Tak jsem k MMS přidala ibiškový sirup kvůli odkašlávání a kloktala jsem mrtvou vodu. Zavinila jsem si to sama, protože jsem málo pila, tělo si řeklo o víc vody - tím kašlem. Pořád pokračuju, víc piju a už je mi i líp.
Ondřeji a bral jsi jednorázově nebo po hoďkách? Myslím, že je to rozdíl. Než jsem začala s tím po hoďkách, tak jsem je brala jednorázově a přidávala jsem kapku každý večer a dostala jsem se na 6 a bylo to hnusný. A takhle těch 8x3 je docela v pohodě. V jabkovým džusu to není vůbec cítit. Až jsem měla chuť si přidat, ale když jsem to zkusila, bylo mi blivno, tak jedu na těch 24. Dokonce jsem přemýšlela jestli to vůbec něco dělá, a hele ukázal se kašlík a škrábání v krku. Ale i kdyby nic jinýho, čemuž nevěřím, tak mě úplně přešla bolest v zádech. Měla jsem to od žlučníku, jak jsem cítila pryskyřku bylo mi zle, a záda jsem měla jak podebraný. A to je úplně pryč, pryskyřka mi nevadí tak jako dřív.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Stisko » 03 dub 2011 21:45

Ještě jsem si vzpoměla, že jsem dělala ty koupele, v knížce píšou, že to je pro spoustu lidí průlom, že pak můžou jít na mnohem vyšší počet kapek. Ale myslím, že je to prostě individuální, a není cílem brát co nejvyšší počet kapek. Spíš se držet pod hladinou nevolnosti. Každý je taky jinak zanesený a myslím, že taky bude rozdíl, jestli děláš MMS detox poprvé nebo už po několikáté. Ta poslední knížka co nabízejí je dost dobrá, píše to nějaký chlápek z Německa, a je tam kromě návodů i skvěle popsaný systém Zdravotnictví.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 03 dub 2011 23:09

Byla tady řeč o aktivaci MMS1 pomocí HCl místo kyseliny citrónové. Jestli se mi to v hlavě s něčím nepopletlo, tak na začátku byla šťáva z citrónů -- možná proto ta volba.

Probíral jsem to trochu se sestrou, která je magistrou farmacie. Ta kyselina citrónová se jí na první pohled moc nezdála, protože je to organická kyselina a organické kyseliny jsou v organismu problematičtější Jsou složitější a mohou v těle reagovat méně předpokládatelným způsobem. HCl se jí v tomto směru zdála lepší, protože je tělu blízká a reakce s chloritanem je přímočařejší. O MMS do té doby neslyšela, ale říkala jen "bacha na větší koncentrace". Ale když slyšela o těch kapkách, tak jí to tak hrozné "od oka" nepřipadlo a potvrdila, že některé "normální" léky nejsou nijak zdravější.

Odpovědět