co víme o orgonitu?

Cesta za poznáním...
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Ondřej » 21 dub 2011 19:06

takže Saimoneousovy dojmy mají být nějaký důkaz něčeho?

A tohle je co za nesmysl? "Vypnutí používají většinou lidi, co ej vyrábějí ve velkém množství, protože by se doma nevyspali."

Co s tím Aolianem, máš to od něj?
Saimoneous vzhledem k tomu jak píše, je adept na jeho pokračovatele. "Stále tu mám jeden lesný orgonit s ktorým mávam na lietadlá ako na prvého mája ´68, to viete stále samá práca, práca, práca, práca.. Transformácia vedomia, silné vetry, nekonečné nálety lietadiel- hlavne v noci, špionážne prelety nad miestom čistenia," co si o tom mám myslet? Co je tohle za paranoidně-naivní psychárnu? Vidím to jenom já??

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 21 dub 2011 22:50

Ondřej píše: A tohle je co za nesmysl? "Vypnutí používají většinou lidi, co ej vyrábějí ve velkém množství, protože by se doma nevyspali."


O tomhle sem slyšel u Orwy, ale nevědomky to požívá většina lidí. (viz štítstko psala že když má doma moc orgonitů dá je na balkón = přes zeď. Což orgonit docela zvládá i skrze zed, takže to že to pak tolik necejtí je spíš tím že je to nějako "obřad" na stlumení orgonitů.
Saimoneousovy dojmy mají být nějaký důkaz něčeho
Mno hned mi napsal další člověk s podobným problémem. Pokud 5 lidí zazanemájí že se něco děje, a to nezávisle na sobě nepřipadá ti to jako pádný důvod se tím zabývat ?

Jinak Aolian mi pomohl identifikovat kdo za tím stojí. Náhodou se o tom zmínil, což mi nahrálo do noty protože v té době jsem to právě řešil.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Ondřej » 21 dub 2011 22:53

To je konec. Právě jsem četl Aolianův octový boj s chemtrails. Samozřejmě se na to pár lidí chytí a pomůžou líp zdiskreditovat jak Orgonet tak chemtrails apod. Orgonet opět nekriticky taky octuje... Prostě jde o to udělat podobnýma fintama z lidí pitomce. Blog Orgo-net je samozřejmě nepohodlný a dá se úplně logicky čekat akce rozvracečů...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 21 dub 2011 22:55

hele a proč ne ? :D za zkoušku to stojí třeba to bude fungovat. Dyť je to blbej ocet tak si kup za 30kč ocel a vylej to před barák a koukni co to udělá :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Aien » 22 dub 2011 11:56

Odpovědi na tyto otázky by mě taky zajímaly. Jinak k tomu programování: co takhle naprogramovat orgoška tak, aby se sám bránil proti útokům sviněk ( pěkné jméno). Třeba takhle-letí sviňka kolem , orgoš zformuje energie do úzkého paprsku a pic sviňku do vazu.
Nejspíš jsem na hlavu, ale moje orgoše jsou smutné (asi se vyčerpaly tím požárem v blízké Chropyni) , dnes mám v plánu udělat na zahradě rybníček ( o průměru asi metr, hloubka asi 30 cm, folie atd. , voda dešťovka), dám do něj všechny krystaly a kameny co mám a taky orgoše. Už to vidím, jak se v slunci blískají. Bude to lázeň pro celou zahradu i pro mne. Mějte se a krásné dny!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 22 dub 2011 13:40

samozřejmě můžeš ale de o to co bude mít větší páru, jestli ten jeden samotnej orgoš nebo oni. Orgoě má výhodu zakotvení v hmotě takže ho jen tak něco neskolí ale stejně je to nefér zápas. Problém je psal sem to tu už několikrát, že zatím orgonity většinou táhnout každej za sebe. Pokud by pracovali jako celej tak by na ně jen tak nemohli.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 382
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 22 dub 2011 14:28

Ehm... Ondro. Já to skepticky vyzkoušel. Mrkni na tohle -

Aerosolová battle začíná - magůrek s rozprašovačem s octovou náplní :lol: :
Obrázek
Aerosolová battle končí - magůrek s rozprašovačem s octovou náplní fotí výsledky o 4 hodiny později:
Obrázek
Nahorů do stratosféry to potřebuje pár hodin. Ale funguje to. Ve vzduchu se děje něco jako řetězová reakce, protože
první srážení bária ve vzduchu do shluků se začalo dít okamžitě, v okolí několika set metrů od baráku, když jsem jen tak stříknul párkrát do vzduchu rozprašovačem.
Ani jsem nečekal jak agresivně se ocet s chemkou vypořádá. Koupím si asi automatický pušifuky do WC a naplním je octem a hezky ven.
Včera jsem měl kvůli tomu "návštěvu". Dvoumotorovej NATO, několikrát se vracel a hezky otočka nad barákem.
Přiletěli se kouknout co jim to tu rozpouští, heh.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 22 dub 2011 20:56

domnívám se že to funguje na principu povrchového napětí, ten aerosol se jim rozpadne díky tomu že má ocet menší povrchové napětí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 382
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 22 dub 2011 22:39

určitě je to jeden z důvodů.. těch důvodů je víc, jinak by to nepůsobilo tak efektivně. Je to tak efektivní, až to na WarriorMatrix fóru radši smazali, aby to lidi nezačali dělat masově :lol: ( Jo, myslím si, že warriormatrix je prosáklej a infiltrovanej skrz naskrz) Taky je to prý kvůli tomu, že ocet je kyselost a barium je uplnej opak... takže ty subtilní výpary tomu dávaj hroznej výprask. Neutralizujou to.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od truthseeker » 23 dub 2011 08:26

No tý voe, a já se trochu bál, že to upadá do stereotypu.... ale ocet mě naštěstí vyvedl z omylu, až jsem z toho celý veselý :D .
Moje první myšlenka: vtip, disinfo, nebo klasickej srandista (né záměrně :)) orgonet. Trochu jsem to ale pohledal a zdá se, že lidem to občas funguje.... takže to teď vidím na placebo jak svině. Což by nakonec byla dobrá zpráva, protože by to znamenalo, že k rozpouštění chemky nepotřebujeme zhola nic a je to fakt jen o nás, stačí si to připustit a uvědomit, což není snadné.

Výpary z octa - přijde mi, že stačí mírnej větřík a jestli se vůbec někdy dostanou nahoru, bude to o 50 kilometrů jinde, než kde stříkáte a navíc v tak malým množství to bude tak strašně rozptýlený, takže to určitě nedoletí přesně na mrak, kterej chcete rozpustit. Vždyť to je uplná hovadina... Takže jestli se rozpouští... možná bych v tom ocet ani nehledal.

Tak jako tak - vyplatí se to zkoumat, protože to může odhalit mnohem větší věci, než je nějakej ocet :)
Jinak téma kyselosti/zásaditosti si dost užívám při čtení o stravě, kde to dává docela dobrý smysl. Mírná zásaditost je tam žádoucí - a tady jsou chemtrails zásadité a ocet kyselý, takže naopak. Jen jestli nás někdo nechce přikyselit :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

kozma
Příspěvky: 382
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kozma » 23 dub 2011 08:54

Není to placebo. Hovadina taky ne. Funguje to. Vyřešil jsem si na "svým teritoriu" problém se chemtrails. Už pár dnů chemtrails neřešim. Nade mnou zkončili. Díky... octu. Tečka.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od kocour » 23 dub 2011 09:28

Pokud bychom řešili, jak velké množství čehokoli může způsobit změnu původního stavu, mohli bychom okamžitě zavrhnout celou homeopatii, potažmo alchymii. A víme, že fungují. Dokonce tak, že čím větší ředění původní účinné látky, tím větší účinek tato látka má.
To, co tu Kozma píše, podle mě blbost není - ikdyž to může fungovat oběma směry, jak píše Truthseeker: zaprvé jako homeopatické ovlivňování ovzduší (povahy hliníku, barya a ostatních aerosolů jsou vesměs alkalické, zatuhující, zamlžující, zpomalující, ne-světelné, zatímco ocet funguje obráceně). Analogicky totéž funguje u lidského těla a jeho čištění - při detoxu se používají různé rostlinné (kyselé, kyselinotvorné) šťávy, které dokážou napomoci odstranění i různých druhů rakovin. V podstatě celá rovnováha lidského organismu je založena na vyrovnanosti kyselosti/zásaditosti v těle (viz. např. známé dílo Kurta Tepperweina). A protože vše vnější je projevem všeho vnitřního (a naopak), je i projev našeho vnějšího okolí (příroda) projevem našeho vnitřního stavu (naše duše). Život je fraktál a vše funguje v synergii, takže neplatí jen výše uvedené, ale i to, co píše Kozma na konci: s chemkou se vypořádal a ona prostě NENÍ. S čímkoli se vyrovnáme uvnitř, to se přestane projevovat vně.
Léčíme-li sebe, léčíme přírodu, léčíme vztahy se svými bližními - a naopak.
Orgon není něco vnějšího, co působí na vnější rovině, ale je i součástí nás samých, my sami jsme orgonovými transformátory: vždyť co jiného je řízené vdechování Prány a práce s čakrami, vytváření úmyslu za účelem jeho projevu v realitě? To samé dělají naše orgonity. Stejně jako my sami. Rozdíl je je v tom, že naše vědomí má svobodnou vůli, u orgonitů pracují pouze programy, které do nich vkládáme.

Jen malá podčarovka: už celý týden vidím nad sebou nebe jako vymalované. Poslouchám ptáky, hladím pohledem rozkvetlé květy a poslouchám čmeláky, vnímám neskutečnou změnu probouzejícího života kolem sebe. No není to úžasný dar?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od Mike.Jt » 23 dub 2011 09:35

koucoure seš třída kápnul si na to ! tohle je vzdušná homeopatie !

může působit povrchové napětí
nebo nějaká hcemická reakce např.
Podobně jako silnější anorganické kyseliny reaguje s kovy za vzniku vodíku a soli, tedy příslušného octanu, např.

2 CH3COOH + Mg → (CH3COO)2Mg + H2.
S aolianem jsem domluvenej že zkusí rozprášit koncentrovanou kyselinu octovou (99%) ! A uvidíme co se stane.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od truthseeker » 23 dub 2011 09:41

Kozmo, já ti to věřím a taky to určitě vyzkouším - jen mi to jaksi logicky nesedí, jak by to mohlo fungovat... což mě ale ještě nikdy od ničeho neodradilo :) dám vědět.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co víme o orgonitu?

Příspěvek od pepr » 23 dub 2011 10:13

Mike.Jt píše:vzdušná homeopatie !
zkusí rozprášit koncentrovanou kyselinu octovou (99%) ! A uvidíme co se stane.
No, tak koncentrace na homeopatii moc nevypadá. Nechci se přidávat k tomu jestli to funguje nebo ne. Ale jestli se má dostat kyselina octová až k mrakům, pak je asi celkem jedno, jestli se rozpráší jako 99procentní nebo tříprocentní. S těmi 99 % se mi to jeví tak, že to bude akorát větší zátěž pro blízké okolí.

Odpovědět