Jak to změřit? pravítko nebo radar

Cesta za poznáním...
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od ercecko » 22 črc 2009 23:49

mrak rozpustis nejen orgonitem jde klidne i pohledem... proste se na nejaky ten mensi soustredis a muzes krouzit klidne ocima treba a on zmizi po chvili :) jednou sem tak na obloze plne mensich mracku co se vubec nemenily si to zkusil a nechal jich par zmizet :-D

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od mufin » 29 črc 2009 00:16

Tak tak, jsme mnohem víc mocní, než si myslíme. Nemůžem všechno, je to naštěstí na té naší 3D scéně hodně blokovaný,ale můžem hodně, překvapivě hodně utvářet svoji realitu a myšlenkami zhmotňovat záměry... Viz také filmy "Co my jen víme?" nebo "Tajemství"

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Ondřej » 09 srp 2009 14:10

alexis píše:Je nejaka objektivni metoda? Napriklad to kyvadlo, pokud by se nedrzelo v ruce?
kyvadlo není třeba držet v ruce. Stačí udělat stojánek na stůl a držet jen volný konec nitě nebo dokonce ani to. To, že s kyvadlem hýbou svaly jsou plky. Ano u některých lidí lítá celá ruka, ale u nich je ta síla co hýbe kyvadlem už tak velká, že jim kroutí i s rukou. Oni s tím mají zkušenosti a nebrání se tomu, ponědž to urychluje start pohybu kyvadla.

Pro trénink zcitlivění na energie necitlivých ruk doporučuji toto:
http://www.reiki-cz.com/indexx.php?id_t=3

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Ondřej » 09 srp 2009 14:14

mufin píše:Jednoduše - když se rostlinám třeba pokojovým v bytě někde vyloženě nedaří a dalsem k nim orgonit a za tři dny se zbráboraly a začaly jít do květu, nebo když se konečně člověk opakovaně vyspí a uleví se mu, to je myslím jedinečná ukázka pro zatvrzelé skeptiky nevěřící třeba kyvadlu.
Na tohle u kvítek bych moc nespoléhal. Můžou jít do květu protože chcípou a nemají místo na kořeny. Snaží se z posledních sil vyhnat květy/plody/semena aby se tak rozmnožilo někde o kus dál, kde bude místo.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 14:20

ondrej: souhlasim kytka kdeyz ji jde o zivot tak se snazi rozmnozit... proto treba takovy wistarie jsou nejhezci ne nejvestim slunicky za malyho prostoru na koreny a za defakto nestarani se o ne:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od jINDRICH » 15 říj 2009 02:27

Nevím, jestli se vracíte k dříve řešeným otázkám, a mám tu jednu dá se říci moudrou a snad i tu správnější variantu informace.Jak se ze škodlivé látky stane neškodná. Jedná se v první řadě o jedince, jeho sílu imunity organismu, a samozřejmě myšlenek. Toto dokonale popisuj na svých stránkách ALUE. Protože ten článek neumím najít na jejích stránkách když otevřu ty stránky z vyhledávače, tak prosím cestu jak najít ten správný článek je - do vyhledávače - orgoblog , po otevření na žlutém podkladu , jedˇdolů pod archiv blogu , temata a hned první je název alue, po kliknutí naskočí obrázek. klikni vedle obrázku pod nadpisem 20,9, ne zobrazit všechny příspěvky. Po přečtení ti to bude srozumitelné.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od sophia » 15 říj 2009 08:31


Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Galliano » 03 lis 2010 22:00

Mno, přidávám vlastní zkušenost. Na energie jsem makovec, moc toho necítím ale kyvadlo funguje. I mně, a to je co říct!
Na mých orgonitech mi nefungovalo, ale teď mám možnost porovnání a jiných orgonitech funguje. Kyvadlo bylo v pořdku, orgonity ne!
Takže kyvadlo a hurá do toho....
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od uzenypes » 25 led 2011 11:05

ATA píše:Ja to měřim trochu jinak točeni je sice hezky ale žadnej přesnej udaj to použivam jen pri otazce co se deje z nergiji nad timto orgonitem pak mi to podle toceni ukazuje jak moc vyzařuje nebo nasává.

Před merenim je dokry kivadlo zkalibrovat na otazkach tipu ano/ne/nevym a určit si odpovedi a nejakj čas zkoušet at si zvykne ja mam ANO ve vertikalni ose a NE v horizontalni a nevym mezi.Taky použivam čiselny stupnice predstavim si pulkuch z čisly a podle vseče určim hodnotu pripadne pak rozsah zmenim nebo upresnim nebo se patm primo je vetši/menši než..

Zakladni problem u tech čistel je že to chce zvolit nejakou jednotku ja sem jako jednotku na emreni energie použil svuj dlouhodobej prumernej stav energie/100 tu hodnotu sem pak zafixoval a ted v ni merim neni to nejvhodnejši chtelo by to neco lepšiho a stalyho u čeho by si každej mohl svy mereni zkalibrovat.

kvalitu energie z orgoniu sem meril tak že sem jako 100 vzal očistenej,pozitivne naprogramovanej a nabitej křistal
0 je neutralni tyhle jednotky taky nejsou idelani ale na hruby určeni stači.

Posledni tyden mam bohužel problem že mereni nechce fungovat a haže to blbosti asi zrada nekde v nergetickym sitemu ono to mereni ovlivnuje spousta veci chtelo by to mkt prazdnou hlavu a sustredit se jen na otazku taky pročiteny a hazmonizovanej nergetickej sitem hlavne višši čakry.Nekde v tom mam ted aktualne asi problem.
Problem je v tom ze se pomoci kyvadla neptas konkretni bytosti, ale odpovi ti kdo je "zrovna za dvermi" a to muze byt i vtipalek:-)
Doporucuji knihu jak ziskavat informace z jemnohmotneho sveta od Alexandra Svijaše, tam naleznete zasadni poznatky!
http://knihy.abz.cz/prodej/jak-ziskavat ... neho-sveta

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Mike.Jt » 25 led 2011 17:00

de o to jestli se napojuješ dovnitř nebo ven. Podlě mě v 99% se člověk napojuje dovnitř na sebe, a ten tvuj vtipálek na naše podvědomí a vědomí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Ondřej » 26 led 2011 18:35

99% začátečníků se napojuje ven, řekl bych.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Mike.Jt » 26 led 2011 20:10

mno pokud se napojuješ ven, tak by ti mělo fungovat kyvadlo i když je upevněné. Obráceně to asi neplatí. Napadá někoho nějakej jednoduchej test jak to ověřit kam se člověk napojuje ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od am2 » 26 led 2011 22:38

Podle mě se člověk napojuje většinou do oblastí, které tak nějak odpovídají jeho charakteru vědomí,
(v klasické esoterice by se řeklo "čistotě vědomí a čistotě úmyslů (záměrů)" ).

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od uzenypes » 27 led 2011 22:11

Podle toho co chces vedet, musis primo oslovit danou bytost-kdyz jen tak "houknes do eteru" tak ti odpovi kdo je zrovna pobliz... cim mas vyssi level(duchovni uroven,uroven vibraci), tim je vyssi pravdepodobnost ze ti odpovi cista bytost. Pokud mas nizsi level, nebo polozis otazku z oblasti kterou obsluhuji "mene ciste bytosti" (napr finance), tak je mozne ze se ti dostane nepresne odpovedi, nebo ti to bude hazet uplne nesmysly(vtipalek).
Az budu mit vic casu zkusim podrobneji.
Na mereni fyz. velicin ktere zaregistruji nase smysly, by melo stacit navazat spojeni "dovnitr"(na jemnohmotna tela, duse).

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Mike.Jt » 27 led 2011 22:39

Mno otázka je co se stane když takhle hóknu do sebe.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět