Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Cesta za poznáním...
mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od mufin » 10 čer 2011 17:22

Zjistili jsme, že když opláchneme orgonit, vnímáme jakoby projasněnou a osvěženou čirejší energii okolo.
Berte to jako tip na vyzkoušení, jako nápad k používání.
Tato zkušenost neznamená, že je orgonity nutné čistit - oplachovat, protože jak známo, orgonity pracují víceméně stále stejně intenzivně od počátku.
Ale je to zajímavé, že po opláchnutí orgonitu lze vnímat v jeho okolí jednoznačnou změnu k lepšímu, co se energií v prostředí týče.
Vyzkoušejte a napište Vaše zkušenosti...

:P

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2011 18:30

No ano, ty vaše voskové skutečně oplachujte co nejčastěji... :roll: :roll:

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od mufin » 24 čer 2011 22:45

Není třeba neboj se :D valej i bez toho.

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od pavel » 25 čer 2011 12:23

Na srandičky Vás koukám užije. Napiště tedy prosím, kdo jste si tedy už zkusil opláchnout Vaše orgonity, kdo jste si zkusil pár krystalků cukru na nebo pod orgonit, a kdo jste si zkusil malý kus čisté přírodní pryskyřice " mastichy ". A prosím empirii, v téhle fázi mne prosím nezajímá teorie. Rád bych Vaše osobní zkušenosti. Tedy změnu ve vnímání kvality, jasnosti vjemu, síly atd. A pokud si mohu dovolit malou osobní připomínku v mezích slušnosti, jde mi opravdu o seriozní výzkum ne o Vaše potřeby neustále se popichovat :).

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od Mike.Jt » 25 čer 2011 14:32

nemusíme skákat z věže aby jsme zjistili jestli funguje gravitace. Opláchnutí funguje, to je věc jasná. Orgonit bude jen rád když dostane sem tam nějakou sprchu.
O cukru nevím, ale s chci zkusit s cukrem nějaký pokusy, mám to naplánové na další týden. S tím pocukrováním by to mohlo fungovat, celej orgoš z cukru se mi moc nezdá.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od pavel » 25 čer 2011 15:02

Dík za rozumný přístup.
A u té mastichy - pokud se ji někdo odváží koupit - tak se dá, pokud Vám testy dopadnou bídně, parádně vyžvejkat. A to neni fakt sranda, mám už doma druhej balíček. Má totiž antibakteriální účinky a léčí i žaludek a dásně.
s pozdravem pavel

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od Mike.Jt » 25 čer 2011 23:47

a odkud kupuješ tu mastichu, respektive chtělo by to testovat aspon podobnou značku. Oni v tom můžou bejt velký rozdíly.

Jinak myslím že nad pryskyřici co člověk sebere sám ze stromů asi nic kupovaného mít nebude. De o to při tom ty stromy nepoškodit, tak nevím jak oni vyrábějí mastichu. Asi nebudou chodit a ptát se stromů jestli si můžou kus vzít :d
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od pavel » 26 čer 2011 00:54

buď přes net nebo v Praze v OO1 shopu. Dovozce do čech je jedinej a všechny kapičky vypadaj v podstatě stejně. Velikostí beru ty menší kusy. Jemně otírám, aby byly průhledné. Zkusil sem dostupné kosmetické kalafuny, různá kadidla - damara pryskyřici, ale tahle jediná je unikátní pro pocity a taky je dražší. Hraju si s různými druhy pár měsíců, a tahle je objev teprv pár týdnů. A je nějak vyjímečná. Co jsem četl, tak v řecku pěstují stromy určené pro tuhle pryskyřici, už po staletí. Takže tušim, že ty stromy asi moc netrápí. Klidně zašlu pár kapiček pryskyřice grátis i přidám trochu té kalafuny a damary. Hokus pokus. Pokud se zalíbí, je to už tvůj byznys.
Samozřejmě sem zkoušel různé pryskyřice, třeba i z ovocných stromů u nás - třeba z třešní, ale neni to vono. Až tahle.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od mufin » 26 čer 2011 01:12

Cukrouš i sám o sobě pracuje hezky, ať už nasypem holé krystalky (cukr "krupice") do sklínky s křišťálem a promísíme se šponama, a nebo nejdřív cukr rozvaříme na karamel a směs zalejeme horkým tekutým cukrem, fungují oboje varianty, docela zajímavě. Záleží komu pak víc vyhovuje jaké to organikum, ale cukr je evidentně také silné organikum, koneckonců co by to mělo být jiného že?

alfomilka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2011 23:10

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od alfomilka » 01 črc 2011 11:24

Ak sa pise o organikum.
V knihe Brana do opravdoveho zasveceni od Frantiska Bardona sa pise, ze sa da pridat do orgonitu nieco organicke: krv, spermie a dost do zosilni.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od mufin » 01 črc 2011 11:44

:lol: tohle psal pan Bardon? hahaha asi těžko.

exxxi
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2010 22:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od exxxi » 12 črc 2011 23:26

Kde se to pise? Ze bych po mnoha letech vytahl Bardona? Bez legrace.
http://www.zvuk.wbs.cz Tractus Metallifer, Blackbirds band.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od Aerosmith » 18 črc 2011 23:06

A co tak orgonit opláchnout octem? Jen mě to napadlo po přečtení nějakých poznatků o octu versus chemky, buď tady nebo na orgonetu. Sám s octem nemám zkušenosti a upřímně řečeno se mě to moc nepozdává.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od kozma » 19 črc 2011 09:33

Proč oplachovat orgonit octem ? K tomu není žádný důvod. Ocet slouží k rozpuštění bariových substancí ve vzduchu. Toť vše. Není potřeba vytrhávat smysl octování a přenášet jej do nesmyslných kontextů a kombinací. ha. ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Opláchnutí orgonitu osvěží energie

Příspěvek od Aerosmith » 20 črc 2011 22:07

kozma píše:Proč oplachovat orgonit octem ? K tomu není žádný důvod. Ocet slouží k rozpuštění bariových substancí ve vzduchu. Toť vše. Není potřeba vytrhávat smysl octování a přenášet jej do nesmyslných kontextů a kombinací. ha. ;)
No jo, no ....

Odpovědět