Smolinec ( Uraninit)

Jak začít, zkušenosti...
Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Gyrxiur » 20 kvě 2011 21:12

tento to nema z GMO, tento to ma z pokusov o vytvorenie jadroveho reaktora bez toho, aby sa akokolvek chranil pred radiaciou - ked tak si hod do googla radioactive boy scout

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Ondřej » 20 kvě 2011 21:33

No vidíš co udělá radiace a GMO...
Tak co Aien, furt chceš nukleární sporák?

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Aien » 23 kvě 2011 12:24

Ahoj, to byl vtip.Rozhodně si nemyslím, že strčím kus smolince do do trouby a bude to píct.Výraz "atomová pícka"je z jedné scifi povídky:mimozemšťani havarovali a po několika generacích degenerovali, ale uchovali pár kousků z původního vědění, z nichž jeden byla atomová pícka-jak ji jednoduše postavit a vždy mít zdroj energie.Trochu to připomíná lidskou společnost-ztracené vědomosti, vývoj společnost (?), no -nic moc.

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od uzenypes » 22 čer 2011 12:42


rimi
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011 19:37

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od rimi » 22 čer 2011 22:06

V rychlebskych horach
http://www.rychleby.cz/index.php?id=tezba_uranu.html
je tam moc hezky :D
A ma tu nekdo prakticke zkusenosi ( smolinec + orgonit )?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od kozma » 22 čer 2011 23:04

Mno já tohle vlákno přidal abych tu publikoval výsledky svého koumání, jenže nikdo mi nechce prodat smolinec kurnik.
Jeden se ozval ale pak mi přestal odpovídat na emaily. Chjo. Si to budu muset asi fakt jít někam vytěžit :roll:

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Gyrxiur » 23 čer 2011 00:00

vsak sa to da kupit na ebayi

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Stranger » 03 zář 2011 00:14

Zásadne bych do orgonitu nedával radioaktivní materiál,nehodu(váznou) ,která se prihodila W .Reichovi,uz tu nekdo popsal,já ji cetl na nemeckém servru.Taky jsem se docetl ,ze W.Reich odrazoval taky od pouzívání hliniku v orgonitech.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Mike.Jt » 03 zář 2011 13:07

jj ale já teda hliníkové špony do toho strkám a je to v pohodě. On to hlavně myslel na ten Orgonový akumulátor.

Ale celkově se dá říct že měď je lepší.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Ondřej » 10 zář 2011 12:30

Stranger píše:Zásadne bych do orgonitu nedával radioaktivní materiál,nehodu(váznou) ,která se prihodila W .Reichovi,uz tu nekdo popsal,já ji cetl na nemeckém servru.Taky jsem se docetl ,ze W.Reich odrazoval taky od pouzívání hliniku v orgonitech.
Mezi orgonitem a akumulátorem je rozdíl...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od kocour » 10 zář 2011 12:57

řeč je o orgonovém akumulátoru, nepřekrucuj

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od Stranger » 21 zář 2011 01:42

Sorry,omlouvám se.Ale nebylo to v zlém úmyslu.Asi jsem tomu nevenoval dost pozornosti,to bude asi bydlistem :D

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od orwa » 06 lis 2011 23:20

Kozmo, udělal jsem nějaké pokusy i za tebe a jen s velice lehkou újmou na zdraví :cry:
Na pokus s vystavením orgonitku radiačnímu záření jsem se chystal již dávno a stále jsem se k tomu neměl, až tvá poptávka po uranitu mně dohnala k vykonání díla zkázy :lol: . Tak jsem vyšťáral někde z šuplíkových zásob pár mikrogramů Americia 241, které jsem měl již delší dobu nachystané na jiný pokus, takže to přišlo vhod. Jelikož si nepíši denníček výzkumníka, tak jen vzpomínám jak k úrazu jsem došel. Zářič s Am241 jsem nejprve měřil sondou GM čítače, pak jsem ho zkoumal lupou (nevím proč), pak jsem ho uložil mezi dvě HHG, znova jsem celou sestavu zkoumal lupou, pak jsem zasvítil laserem 5mW na střed zářiče a pak už jsem měl spálenou bradu :lol: . Trvalo mi celý večer, než jsem si ty popáleniny opravil a opravdu mně to stálo mnoho koncentrování OE.
Z tohoto nesmyslného pokusu vyplývá, že zřejmě nejblíže v debatě bude Majk.J.T. s teorii, že orgonová energie způsobuje zrychlení rozpadu radioaktivních látek, jak vidno i nepřírodního typu.
Pokus budu replikovat, samozřejmě za jiných opatření, neboť jsem opoměl měření radiace v přítomnosti orgonitků.
Před pokusem jsem naměřil v těsné blízkosti emitoru něco přes 200mR/h , což odpovídá cca 37 kBq, no je to celé divné, neboť Am241 je dle údajů na netu především alfa zářič a toto záření nemá projít kreslící čtvrtkou.Ale při rozpadu emituje i gama záření, což odpovídá mému měření v ranku "gamma".
Pokud tedy přežiju i další pokusy, dám vědět.
Kozmo,Kozmiči raději se do podobných pokusů nepouštěj ! Já mám k tomu vybavení, potřebnou regenerační technologii a po prvém "kopanci" i více rozumu :roll:
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od kozma » 08 lis 2011 10:23

Orwo diky,
s napetim jsem cetl Tve radky. Pripalit bradu bych nerad. Delam mozna mnoho povyku pro nic. Chtel jsem jen
placnout kaminek Smolince do vody meho vodniho Chembusteru.
Pochopil jsem dobre ze jsi do toho strilel laserem ?! Lol :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Smolinec ( Uraninit)

Příspěvek od kozma » 08 lis 2011 10:25

Mohl bys prosím pokus provést se Smolincem a HHG ? Na výsledky jsem jedno velké UCHO.
Alfa zářič asi není to pravé kokosové.

Odpovědět