Strecha - symbol

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Strecha - symbol

Příspěvek od mano22 » 09 kvě 2012 23:49

Zdravim.
dnes som natieral strechu na dome,mame vodorovnu plechovu strechu a uz davnejsie som rozmyslal,ze by som na strechu namaloval nejaky ornament,symbol,alebo nieco podobne.
Najradsej by som tam dal nejaky ochranny symbol,priemer by mohol byt zhruba 6 metrov...Strecha bude hneda a bielou farbou by som tam nieco "nakreslil"
Rozmyslal som nad kvetom zivota,ze by som do toho namalovaneho symbolu poukladal orgonity a spravil nieco ako 108-micku...
Poradte mi nieco,aby to zasa ale nebolo az tak zlozite ako kvet zivota...nieco ako jing-jang,ale nech to ma silny ochranny,energeticky vyznam...
Dakujem :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od sysel » 10 kvě 2012 13:07

Ahoj, možna by nebylo spatne treba medicine wheel:
Obrázek
Je dobre ho srovnat se svetovymi stranami :-)
Ale nevim jestli je uplne dobre na sebe upozornovat, je jasne, pokud již vladneme nejakou silou, tak o sobe vime :-), ale proc mozna davat dalsi zaminku.
Kdyby se ten kruh udelal z TBcek, to by byla opravdu sila. Mame to promereno proutkama, dokonce, když se do prostred zakopou(na zemi) vetsi krystalove hroty, tak to umi nakopnout i poradny transfer.
info: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=12&t=960
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Octovač
Příspěvky: 31
Registrován: 15 dub 2012 13:19

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od Octovač » 10 kvě 2012 14:22

vyhladaj si znaky v obilii od dobrych ET :)

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od mano22 » 10 kvě 2012 15:22

To ze by som na seba urcite upozornil je jedna vec,ale zasa na druhej strane si myslim ze to o mne uz davno vedia...nemam potrebu sa nejako skryvat,alebo nieco podobne....za to co robim sa urcite nehambim(nestidim) :D
Tie lietadielka a helikoptery co tu nonstop lietaju urcite vedia co mam na zahrade a urcite to maju dobre zdokumentovane...
Maximalne mi tak FBI zazvoni s kyblom ciernej farby ze nech si to idem okamzite premalovat :lol:
Viem ze by som mohol mat obavy,ale strach urcite nemam....naco :D
Ale som taky na vazkach,ci mam,alebo nemam....ci to je rozumne,alebo nie...
Ten medicine whell by som si skor spravil na zahrade alebo na luke,no na streche by som sa vyhaluzil na nejakom peknom a fakt ucinnom obrazci...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od sysel » 10 kvě 2012 16:12

mano22 píše:To ze by som na seba urcite upozornil je jedna vec,ale zasa na druhej strane si myslim ze to o mne uz davno vedia...nemam potrebu sa nejako skryvat,alebo nieco podobne....za to co robim sa urcite nehambim(nestidim) :D
Tie lietadielka a helikoptery co tu nonstop lietaju urcite vedia co mam na zahrade a urcite to maju dobre zdokumentovane...
Maximalne mi tak FBI zazvoni s kyblom ciernej farby ze nech si to idem okamzite premalovat :lol:
Viem ze by som mohol mat obavy,ale strach urcite nemam....naco :D
Ale som taky na vazkach,ci mam,alebo nemam....ci to je rozumne,alebo nie...
Ten medicine whell by som si skor spravil na zahrade alebo na luke,no na streche by som sa vyhaluzil na nejakom peknom a fakt ucinnom obrazci...
Ano neni pochyb, že medicine wheelu je nejlepe na zemi :-), o tom vime hodne. Když slysim obrazce nebo symboly, asi by se nejprve melo vedet jak které presne pusobí. Ono to nemusi byt vždy pozotovni a pokud se jedna o symboly byva to spíše takové vynucené. I reiki se tímto živí a je to velice špatne. Když ti nejdou energie, tak dostaneš symboly a potom to vypáčíš :-). Je treba v tomto postupovat opatrne, človek si muže i ubližit a již to nevrátí.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Octovač
Příspěvky: 31
Registrován: 15 dub 2012 13:19

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od Octovač » 10 kvě 2012 21:35

skus pentagram hmm

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od mano22 » 11 kvě 2012 15:42

Octovač píše:skus pentagram hmm
Pokial by bol ten pentagram zvysle,tak by som v tom nevidel problem,ale ked by bol na plocho,zalezalo by asi z akeho uhlu by si sa nan pozeral,ze aky by mal vplyv....
Ked vrchol(jeden spic) smeruje hore je to pozitivny symbol a ked smeruje dole a hore su dva spice,tak je to negativny symbol...

hilam
Příspěvky: 8
Registrován: 25 bře 2012 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od hilam » 13 kvě 2012 11:33

No pre nas region by mohol byt inspirujuci slovansky symbolizmus.
Je dolezite, aby si si vybral sam. Je to Tvoje dielo a preto Tvoja volba.
Celkom zaujimavy je tento symbol (napravo) a myslim, ze rozlozenie orgonitov v nom je hned jasne. ;-)

http://schools-wikipedia.org/images/532/53287.png

Daj potom vediet co si zvolil. Inspiracie nie je nikdy dost.

hilam
Příspěvky: 8
Registrován: 25 bře 2012 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strecha - symbol

Příspěvek od hilam » 13 črc 2012 20:45

Ahoj mano22, tak ako si sa rozhodol? Dal si nakoniec na tu strechu nieco? Inak v tejto suvislosti mi napadlo, ze by si si nejaky symbol mohol podla Sigillickej magie vytvorit aj sam. Urcite by mal vyznam na streche Tvojho vlastneho domu a bol by o to silnejsi, ze si ho vytvoris sam a si stale v jeho okoli.
Daj vediet co si zrealizoval, pripade priloz aj nejake fotografie.

Odpovědět