zážitky

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

zážitky

Příspěvek od Hox » 28 kvě 2009 07:41

tak třeba - po obdarování dvou věží asi 500m od sebe dvěma kousky umístěnými +- mezi ně, behěm 10 minut se začaly trhat mraky přímo nad tímhle místem... zbytek oblohy zůstal jak byl, 100% zataženo :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 02 čer 2009 21:03

Dnes jsem jako začátečník, který má jeden HHG ve tvaru pyramidy a pár TB udělal pokus a byl jsem jako mírný skeptik šokovaný. Dnes bylo celý den u nás zataženo nízkou oblačností, ale ne taková ta celistvá deka, ale vyčnívající oblaka pod tou dekou. Postavil jsem na zem pyramidu a okolo 4 TB. Během 6-7 minut se mraky nade mnou roztrhaly a svítilo slunce. Okolí stejně zataženo jako před tím. Říkám si "je to náhoda", Vše jsem sbalil a do 10 min. to bylo zpátky - "tma". Vše jsem 5x zopakoval se stejným výsledkem. :o :shock: Co potom udělá CB?

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: zážitky

Příspěvek od bionflow » 02 čer 2009 21:10

:lol: ;) 8-)
jo jo, to je super i pro skeptiky

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od Hox » 04 čer 2009 06:55

Pokud jsi v oblasti, kde ještě žádné CB není, tak CB udělá po postavení velkou show :)

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: zážitky

Příspěvek od Tarvos » 04 čer 2009 08:43

Včera odpoledne jsem chtěl posekat trávu na zahradě. Nad barákem pořád mraky. Pršelo. Tak jsem v 16 h zapnul PW s prosbou jestli by nešlo něco udělat , že bych jako už konečně rád posekal tu trávu. Za hoďku díra v obloze. Ještě jsem si nezvykl ... vždycky koukám jako na zázrak co tam nahoře děje.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 04 čer 2009 23:26

Je to možné?
Dnes jsem po ránu, kdy bylo zase celistvě zataženo, rozložil na dvůr zase pyramidu - HHG se 4 TB. Do 10 minut díra v obloze a do večera to tak zůstalo. Kolem poledne proletěla po okraji "díry" v mracích helikoptéra a odletěla pryč (bohužel jsem nestihl přinést dalekohled,abych se podíval na imatrikulaci). Jak tady skoro nikdy nelítají, tak to bylo dost divné. Že by náhoda nebo reakce na to, že dva dni se něco děje...
4 Hox : myslím si, že tady u nás min. do 50 km CB není.
4 Tarvos: taky si zatím připadám jak ve snu, "když to funguje". Tak jednoduchá věc a tak kolosální dopad.

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: zážitky

Příspěvek od bionflow » 04 čer 2009 23:44

Do 50 km od Tebe jsou asi 4 CB :D
To potvrzení je super! Mám stejnou zkušenost. Déšť, černé mraky. Dal jsem 6 TB k místu kde je na 100m2 asi 20 "věží" a do 20ti minut modrá díra v obloze asi 100m těžko odhadnout a sluníčko. Jako z filmu. :o :lol:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 04 čer 2009 23:45

Jo a ještě bych se chtěl zeptat zkušených: Působí na mraky orgonit stejnou intenzitou,i kdyby byl ve sklepě (myslím přes zdivo a střechu)? A jak se dá CB "vypnout" tak aby neovlivňoval počasí? Třeba položením vodorovně na zem nebo úplně vzhůru nohama ?
Naposledy upravil(a) Aerosmith dne 04 čer 2009 23:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 04 čer 2009 23:48

bionflow píše:Do 50 km od Tebe jsou asi 4 CB :D
To potvrzení je super! Mám stejnou zkušenost. Déšť, černé mraky. Dal jsem 6 TB k místu kde je na 100m2 asi 20 "věží" a do 20ti minut modrá díra v obloze asi 100m těžko odhadnout a sluníčko. Jako z filmu. :o :lol:
Jo o tobě už vím :lol: Kdo ví jak je to s rakušáky. I když tady u hranic jsou to samí sedláci, které zajímá jen víno a řepka atd. :lol:

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: zážitky

Příspěvek od bionflow » 04 čer 2009 23:55

Orgon prochází zdí i sklem, ale CB pod střechou třeba na půdě funguje jen tak z 10% :( CB se dá ztlumit položením na bok, schováním vypnout, když se namíří do země tak to pouští orgon do země intenzivně - což se používá u tzv. zařízení earthpipe. Novému nebo přesunutému CB chvilku trvá než se "zkalibruje" takže úplně nejlepší pro něj je zakopat do země (ne do rohu) a ono tak do týdne začne běžet na 100%. Určitě bych s tím nehýbal pokud možno. Počasí ovlivňuje, ale jenom pozitivně. :P

Ve Vídni je pokud vím asi 5 CB, možná něco i nad ní...

cher
Příspěvky: 18
Registrován: 07 čer 2009 20:48

Re: zážitky

Příspěvek od cher » 07 čer 2009 21:47

Tak pratele, je tomu par tydnu, udelal jsem pres svoji pocatecni skepsi sileny pokus: odlil jsem si prvni HHG. Doma jsem se sve snazeni pokusil vysvetlit, pro dokresleni jsem uvedl, ze na zahranicnich forech maji lide zazitky s helikopterama. Nevim, co si o mne mysleli, nic nerekli...

Hned zpocatku jsem zjistil, ze "neco" z toho leze. Pri pohybu ruky nad kuzelem citim slabe brneni, ne ovsem prilis silne... Tudiz zadna meritelna jistota funkcnosti...

Pak ale se casem staly veci: Bolela me hlava. Prilozil jsem si HHG k hlave, bolest zmizela jako vypnutim vypinace (!!) ze 100 na 0! Po oddaleni se sice vratila, ale jenom o sile ca. 30%. U manzelky to v podobne situaci trvalo nekolik minut, ale fungovalo to. Tlumi to bolest, zejmena krecovitou, dokaze to spustit opozdenou menstruaci.

Dobra, tak to je lepsi. Udelal jsem si seznam lidi, ktere chci obdarovat, a na stole jsem mel jiz 5 HHG. Seradil jsem je do kruhu, cele odpoledne tak staly v zahrade na stole. Pristi den priletela helikoptera, kousek nad domem zustala nehybne stat ve vzduchu, nekolik minut tam visela. Pak se pomalu pohla a udelala oblouk smerem k spolecne vezi Vodafonu a T-mobilu. Cela rodina byla v soku.

Dale jsem experimentoval s vylepsovanim pocasi, i tento pokus se zdaril. Po nejake dobe se oblacnost nad nasim domem trhala, vsude kolem bylo beznadejne zatazeno. Odpoledne velka modra dira nade mnou, mozna 4 km prumer, kolem ostre ohranicene tmavosede mraky.

Vyrabim s dobrym pocitem dal... :)


Popis zarizeni: Kuzel s prumerem zakladny asi 11 cm, 1 krystal ca. 4 cm, 4 krystaly 2-3 cm, na male kousky nastrihana nejlevnejsi dratenka od Lidla, par tenkych medenych nastrihanych dratku, zivice Havelpol 1. Zadne pridavne civky, atd.


P.S.: Nevim, jestli to nenici akvarijni rostliny. Zacaly se me rozpadat na slizovitou hmotu... Ma nekdo zkusenosti?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: zážitky

Příspěvek od sophia » 07 čer 2009 22:08

Super popis :lol:
Věřte nebo ne,
já tady měl už taky hodně návštěv... :lol:
raději opatrně :? :shock: :| nebudu to moc konkretizovat...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: zážitky

Příspěvek od sophia » 07 čer 2009 22:21

Cher nemáš fotky těch HHG? Podíval bych se... ;)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od Sunny:-) » 08 čer 2009 01:35

Na zahraničních fórech náhlé zjevení černé helikopterky nazývají "dobrá konfirmace" :lol: ..že se zadařilo a mají nějaký error.. :lol:

U mě doma jsem ji viděl už asi 3x, parkrát vyfotil, jednou mám i video.. Každopádně dokud jsem měl orgonit jen doma a vyraběl pro vlastní potřebu nebo druhých.. tak se ještě nic moc nedělo.. vždycky jsem kompletně vyluxoval oblohu a vyprovokoval trochu joudy s chemtrails (tak 10 letadel neustále stačející nad můj dům :D ), ale pořádně nic moc.. (když jsem měl doma asi okolo kila, tak se prvně objevila černá helikoptéra a kroužila pořád nad mým domem a blízkým okolím :D ) Ale jakmile jsem začal obdarovávat nejbližší vysílače, to byl teprve poprask. Do té doby pouze hromada orgonitu doma, oslabovala vysílání, ale vyloženě ještě nepřepólovala. Teprve po ogiftování pár vysíláčů se najednou vyrojilo nejen mračna letadel, ale helikoptérka se ukázala jako lusknutím prsty a poté i nějaké divné tmavé neoznačené cesny.. Šel jsem potom ještě namenší výletík do lesa (tak 5 km) s plánem ještě něco nechat i tam, a tak vrtulník i cesny letály ve větších kruzích, ale neustále nad námi. Ty cesny mě docela překvapily, protože na helikoptéry už jsem celkem zvyklý, ale takovéto cesny jsem tehdy viděl prvně (ač letěly těsně okolo nás - skalní vyběžek, nevydávaly naprosto žádný zvuk.. kompletní ticho, žádné označení, + jakési divné tmavé nalakování), takže nakonec nad nám kroužili zhruba v minutových intervalech průběžně 2 cesny a helikoptéra (a to byli tehdy giftnuté pouze tak 3-6 vysílačů) :lol: Ke konci dne se objevilo na obloze i nějaké větší, kompletně černé letadlo.. žádný zvuk, pomalý pohyb.. zkrátka řečeno bylo divné.

Jinak s helikoptérami byla největší sranda někdy asi dva tři týdny zpět, kdy jsme byli s kamarádem na putování po Žďárských vrších a měli asi kilo orgonitu na gifting sebou a když jsme šli okolo Velkého Dářka (taky dostalo), tak jsme v jedné menší vesničce vedle narazili na pořádné uskupení panýlků na místním velkém komíně. Tak jsme giftnuli a vesele si jdeme do vrchu za vesnici a ještě si děláme srandu, jak se budou babči na návsi divit, až se najednou někdy objeví černá helikoptéra (popravdě byl to tak velký zapadákov, že to nepřicházelo naprosto v úvahu).. A ještě jsme ani nevystoupali navrch a už slyšíme rotory a stará známá helikoptéra už to valí přímo nad náš komín :lol:

Popravdě nevím jak vás, mě ale neskutečně baví je pozorovat, jak vždycky vyletí a pátrají kdesi cosi.. vždycky jak je někde vidím, chytnu okamžitě zachvát smíchu. Aneb jak říkají na zahraničních fórech.. vskutku dobrá konfirmace :lol: (takže žádný strach není na místě ;) )

Přeju všem hodně zdaru v giftování a zároveň pořádnou porci legrace při pozorování jejich následného šílenství :lol:


P.S. Teď koukám, že jsem to napsal do sekce "zážitky", tak ještě zmíním pár tipů..

1) Hodně dobrá věc je vzít si 1 TB (udělané jako osobní - lepší program,kameny..) sebou do batohu, ať už jdete kamkoliv (klidně i chození po městě) a poté jen pozorovat, jak se čistí obloha kamkoliv přijdete. Jste neustále chráněni - pořádný přísun super energie (žádné stresy atd) + čistíte si i vše okolo (prostředí, oblohy včetně + přepadlých lidí, stačí jen chvilku zůstat okolo nich a úplně pookřávají atd).

2) Když půjdete na výletík někam do lesa, vezměte sebou.. a úplně uvidíte jak se normální les, do té doby s DOR a kompletně vysušený s hromadou parazitů, energie šílená.. Mění před vašimi kroky a úplně se probouzí jak z noční můry, zachvilku začne vát lehký větřík, stromy a celý les nádherně probuzený.. vlhkost ve vzduchu.. parazitické mušky (mám na mysli ty "polopavoučí polomouší" cosi) pryč. Je to úplná nádhera. (stromy se změní ve vysílače POR a dokud jste v lese nebo pokud necháte nějaké TB na místě.. celý les je už nadále probuzen a šíří jen super energii okolo)

3) meditace - stačí klidně opět standartní TB a jen se naladíte na cokoliv, jakkákoliv vizualizace.. uvolnění atd.. a okamžitě poznáte jak vám v tom orgonit pomáhá a posiluje. Naposledy jsem teď asi včera vyzkoušel energetické vyčistění energ. těla. Měl jsem v sobě nějakou špatnou energii, bylo mi pěkně mizerně.. stačilo vzít TB a hodit lehkou vizualizaci, jak se člověk čistí a nabíjí a do 2 min jsem byl opět totálně nadupaný a kompletně v pohodě, jak mávnutím kouzelného proutku. :-)

4) růst rostlin - známější věc pro místní čtenáře :) když se vloží myšlenka při programování, pomáhá růst ještě více a to i do té doby poloumírající rostliny. Obzvlášť doporučuju pokud máte nějaké potíže se škudci.. vložte program (myšlenku), že je chcete fuč a také budou. (osobně vyzkoušeno.. měl jsem je tam už asi přes rok, nic nezabíralo.. až orgonit :lol: )

5) přilepit i jedno ke zdroji vody, elektřiny, plynu - našel jsem to na jednom fóru a opravdu to funguje.. do té doby z vodovodu tekla klasická chlorovaná voda, pěkně bílá břečka.. poté co tam mám TB už teče okamžitě čistá průzračná a ještě nabitá voda.. :D

Tak to je asi vše významnějšího, co mě teď napadá, tak ještě jednou hodně zdaru a hlavně s úsměvem ;) :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

orgonet
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2009 17:47

Re: zážitky

Příspěvek od orgonet » 08 čer 2009 14:01

"Orgon prochází zdí i sklem, ale CB pod střechou třeba na půdě funguje jen tak z 10%"

To bionflow: odkud prosím pochází údaj, že CB pod střechou funguje z 10%? Mám zkušenost, že funguje úplně normálně.

Odpovědět