osoby a orgonit

Cesta za poznáním...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

osoby a orgonit

Příspěvek od cardej » 24 črc 2009 13:28

Ahoj.
Udělat jsem jeden orgonit jako osmibokou deset centimetrů vysokou pyramidku.
Mám ji na stole. Stává se mi ,že mi odchází lidi ,o kterých jsem si myslel , že mají se mnou pozitivní úmysl-které jsem původně ztratit moc nechtěl.
Jeden malý orgonit mám u sebe a projevuje se mi, že i nebližší osoby, o kterých jsem si myslel že mají shodnou polaritu se najednou projevují jinak. jakoby ztráceli "masku".
No ještě to vyzkouším.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od mufin » 29 črc 2009 00:11

On hodně orgonit zvedá vibrace (Bovis) a běžní lidi konzumáci hmoťáci a zvlášť ty negativní to nesnesou a tak nejsou v blízkosti orgonitu:) Ale naopak to přitáhne ty vyšší a řekl bych duchovněji kvalitnější a nové přátele. Přesně ve smyslu rčení "Vrána k vráně sedá" aneb, vše je o rezonanci...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od sophia » 29 črc 2009 09:12

Přesně jak jsem kdysi četl, že orgonit je na "negativní" lidi něco jako česnek na upíry... Ne ve smyslu, že je přímo plaší, ale negáči orgonit neradi. Buď se změní, nebo utečou. :lol: A ono to tak fakt je!

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Saila » 01 srp 2009 12:52

semnou se taky driv bavila jedna brigadnice a jak jsem si udelala ten orgonitek (nevim jestli je to mozny ze ten orgonit je castecne ve me nevim jak to popsat.. ) i kdyz ho nemam u sebe tak ta brigadnice uz semnou defakto nepromluvi... je takova docela destruktivni a ted je nejvic ve spolecnosti taky trochu destruktivni pani.... taknevim jestli takhle muze ten orgonit pusobit i kdyz ho clovek nema primo fyzicky u sebe....

taky jsem premejslela chtela jsem ten rgonitek venovat matince atak jsem ji ho na chvili dala ale pak jsem si vzpomnela ze jsem ho chtela ukazat kamaradovi tak jsem si ho zvala zase zpet ze ji ho pak dam ale vubec se mu ode me nechce:-D
setkali jste se s necim podobnym?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od elekta » 02 srp 2009 21:52

Orgonotity, které jsem zkoumala kyvadélkem a automatickou kresbou, mi připadaly jako "živé". Jinak slovy neumím vyjádřit. Pokud jsou nové, je v nich cítit nějaká latentní (spící) energie. Pokud je orgonit osobní povahy, a má nějakou energetickou historii - někdo jej vlastní a on s ním "žije", napojuje se na něj snadněji a orgonit "povídá".

Ještě mi jich neprošlo rukama dosti, abych vynášela nějaká konečná prohlášení. Ale, dle dosavadních zjištění snad ani nepůjdou prohlásit, jelikož osobní orgonit se jakoby mění, vyvíjí s majitelem.

Nevím jak to vysvětlit. Zatím to přesahuje mé chápání či zkušenosti.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 17:51

Elekto,
prosím, setkala jsi se s orgonitem, který nefungoval? Např. příliš kovových pilin, špatně umístěné krystaly atp. Myslím, že jsi z něj nic necítila. Žádný POR?
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Saila » 02 zář 2009 19:17

jo posledni dobou cejtim z orgonitu od ATY jak somruje ze by se s nim zase jak ja rikam chtel pomazlit... proste mi prijde jakoby se mu stejskalo po majiteli, a stejne tak jsem cejtila z orgonitu kterej jsem delala ja a dala ho mame ze zase on touzi po mym "dotyku" a kdyz jsem se s nim mazlila tak jsem cejtila jak se uplne teteli blahem:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od elekta » 02 zář 2009 19:59

Pro Galliano :

Ne. Všechny byly hned činné. I ty, ve kterých bylo málo špon, dno zůstalo průhledné, nezaplněné šponami. Dokonce i orgonity, ve kterých nebyl krystal, ty úplně pidi, fungovaly.

Jednu zkušenost bych ještě uvedla. Mám takový větší, docela těžký orgonit s více krystaly uvnitř. Řekla jsem si, že mi pocitově připadá docela výkonný, i jsem ho dala doma k televizi. Byl u ní cca 14 dní. Televize nebyla vůbec zapnutá. A já, jak kolem něj chodila, jsem měla pocit, jako bych ho necítila, nevnímala jeho přítomnost. Znov u jsem testla, jestli funguje, a on ano. Stejně mi to nedalo, a vzala jsem ho ke známé co vnímá energie. Jak ho vzala do ruky, sevřelo se jí hrdlo, šly ji do očí slzy...a chvatně ho položila a poslala mu lásku. Já nevěděla co se děje. Řekla, že je v něm hrozně moc smutku. A tyhle emoce na ni působili, když jej měla v ruce. Řekla, ať ho dám na sluníčko.
Pak jsem doma zase testovala a přišla na to, že všechny ty emoce v orgonitu jsou z televize, která nebyla vůbec zapnuta. Z "x" televizních kanálů, a že jich tam dnes je. Dala jsem jej na slunce a je zase ready. Slunce zřejmě urychlylo proces transformace destrukticních energií. Tak mi to řeklo.

Co z toho plyne? Když nabere hodně DOR (snad tak, jaká je jeho kapacita-což neumíme měřit), pak DOR zpracovává (podle kapacity některý déle, některý kratší dobu) a transformované DOR vyzařuje jako POR. Ale...pokud nezpracoval vstřebanou DOR, není vhodné se s ním "mazlit". Ale, neplatí to obecně. Zatím se mi to přihodilo jen u tohoto kousku. Takže se díky orgonitům naučíme i jemnocítění. Samozřejmě praxí.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od ATA » 02 zář 2009 20:06

Když sem na netu projiždel obrazky orgonitu a snažil se vnimat jejich nergiji tak sem narail asi na 2 ketry dokonce vyzařovali negativně težko rict co tam nacpaly ale byla tam sposta blbosti nejky koralky a tak..

Myslim že pokud se použije jen křistal piliny a pryskyřice tak neni skoro co skazit ale u odlivani to chce pozitivni naladu to programovani ma docela vlyv
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Michael » 02 zář 2009 22:19

elekta píše:Pro Galliano :

Co z toho plyne? Když nabere hodně DOR (snad tak, jaká je jeho kapacita-což neumíme měřit), pak DOR zpracovává (podle kapacity některý déle, některý kratší dobu) a transformované DOR vyzařuje jako POR. Ale...pokud nezpracoval vstřebanou DOR, není vhodné se s ním "mazlit". Ale, neplatí to obecně. Zatím se mi to přihodilo jen u tohoto kousku. Takže se díky orgonitům naučíme i jemnocítění. Samozřejmě praxí.
to by znamenalo, že když jich mám doma mraky tak to budou pořád stíhat zpracovávat ten humus :lol:

škoda jen, že vedlejší produkt mraků orgonitu v bytě je jakási nepotřeba spaní :|

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Aerosmith » 02 zář 2009 22:39

To je pravda. Mám doma pár desítek TB a HHG a spím denně 4- 5 hod. a jsem furt ready.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Galliano » 04 zář 2009 19:43

elekta píše:Pro Galliano :

Ne. Všechny byly hned činné. I ty, ve kterých bylo málo špon, dno zůstalo průhledné, nezaplněné šponami. Dokonce i orgonity, ve kterých nebyl krystal, ty úplně pidi, fungovaly.

Jednu zkušenost bych ještě uvedla. Mám takový větší, docela těžký orgonit s více krystaly uvnitř. Řekla jsem si, že mi pocitově připadá docela výkonný, i jsem ho dala doma k televizi. Byl u ní cca 14 dní. Televize nebyla vůbec zapnutá. A já, jak kolem něj chodila, jsem měla pocit, jako bych ho necítila, nevnímala jeho přítomnost. Znov u jsem testla, jestli funguje, a on ano. Stejně mi to nedalo, a vzala jsem ho ke známé co vnímá energie. Jak ho vzala do ruky, sevřelo se jí hrdlo, šly ji do očí slzy...a chvatně ho položila a poslala mu lásku. Já nevěděla co se děje. Řekla, že je v něm hrozně moc smutku. A tyhle emoce na ni působili, když jej měla v ruce. Řekla, ať ho dám na sluníčko.
Pak jsem doma zase testovala a přišla na to, že všechny ty emoce v orgonitu jsou z televize, která nebyla vůbec zapnuta. Z "x" televizních kanálů, a že jich tam dnes je. Dala jsem jej na slunce a je zase ready. Slunce zřejmě urychlylo proces transformace destrukticních energií. Tak mi to řeklo.

Co z toho plyne? Když nabere hodně DOR (snad tak, jaká je jeho kapacita-což neumíme měřit), pak DOR zpracovává (podle kapacity některý déle, některý kratší dobu) a transformované DOR vyzařuje jako POR. Ale...pokud nezpracoval vstřebanou DOR, není vhodné se s ním "mazlit". Ale, neplatí to obecně. Zatím se mi to přihodilo jen u tohoto kousku. Takže se díky orgonitům naučíme i jemnocítění. Samozřejmě praxí.
Páni, tak to je zajímavý...
Já totiž jsem svůj orgonit (HHG) vyráběl primárně na geopatogenní zóny, který vedou celou jednou vnější zdí, takže ono je docela možný, že se chudáci zahltili (navíc jsem je při výrobě nijak vědomě pozitivně neprogramoval) a ten DOR, kterej konstatně dostávají ze země prostě nestíhají transformovat...
Tohle je hrozně zajímavá myšlenka a bude se jí dál věnovat. Moc díky Elekto!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od elekta » 04 zář 2009 20:39

Nu, od toho tu máme fórum, ať si povíme, co zjistíme, a eventuelně přijdeme na další poznatky, které nikde nevyčteš.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od Ondřej » 06 zář 2009 19:28

kam ta televize byla zapojená (anténa)? Co vím, tak orgonit se může "ucpat" když je "vnitřně slabý" nebo nemá ochrany.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: osoby a orgonit

Příspěvek od elekta » 07 zář 2009 20:28

Snad to napíšu dobře, TV nám jde přes ADSL linku O2. Že by měl mít orgonit ochrany by mě nenapadlo.

Odpovědět