Křemík, křišťál, pyramidy...

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od elekta » 16 srp 2009 21:39

:arrow: V několika různých tématech se objevil křemík, křišťál, pyramidy, mouka...ale písek zatím ne. Ani zatím nevím, proč dnes zaujal mou mysl.
Někdo se tu někde ptal i na tachyony. Mám nakousnutou jednu malou teorii, ale o té zatím psát nebudu.

Vložím zde jen "vývar" z jedněch "tachyonových stránek". Záměrně jsem vyřadila pojednání o tachyonech. Viz. níže :

Křišťál a prvek Křemík (Si)
Každý opravdový kvantový fyzik ví, čím je křemík zvláštní – je to absolutně neutrální polovodič. Je inertní (netečný) i k elektrickému proudu a zároveň skrz něj dokážeme vysílat i přijímat úplně všechny frekvence. Má v moci nejjemnější a nejčistší princip.

Křišťál se v přírodě vyskytuje jako zástupce nejčistější přirozené formy sloučeniny křemíku. Křemík je nejrozšířenějším prvkem na naší planetě a drtivé většině pevných, hmotných vesmírných těles.
Stejné principy práce s křemíkem, využívali při stavbách a využití pyramid ve starém Egyptě (Vynikající k poznání tohoto faktu je současný Španělský 10 ti-dílný seriál Okem Boha Hóra , speciálně o tomto díl 6. “Sakkára, kvantový stroj“).

Hermetika s funkcí Křemíku počítá. Vždyť Egyptské pyramidy nejsou nic jiného, než obrovské konvertory a rezonátory. Pomocí pyramid dokázali zvýšit frekvenci dané hmoty natolik, že např. ztratila zemskou hmotnost, či pomáhala mistrům uvést Éterné tělo žáka mystérií, do stavu přijímat při zasvěcování mistrovy éterné obtisky.
Všechny pyramidy se nacházejí na energetickém centru - čakře Planety. Energetické proudění planety se zde několikanásobně kříží, takže Hermes dobře věděl kde je nejlepší energetický potenciál pro ideální funkci svých "pyramidálních konvertorů".

Písek ze kterých byly odlévány jednotlivé bloky byl křemenný či křemičitý.Tvar i systém stavění pyramidy opisuje stavbu krystalu.Pokud vidíme i část celku, která je pod zemí, spojená s planetou, tak tvar krystalu tvoří tzv. OKTAEDR (osmistěn, bipyramida)
Bipyramida.jpg
Podzemní pyramida je ukotvena, vibrující se Zemí a vrchní pyramida rezonující s vesmírem.

Kvantová fyzika a Křemík
Dokonce nám všem musí být jasné, že veškerá elektronická technika, potřebná mimo jiné i k nutné globalizaci planety, stojí na křemíku. V každém procesoru, tranzistoru, vysílači či přijímači nutně potřebujeme, dnes už jen molekuly křemíku. Je neutrální a pracuje s každou frekvencí, má v moci jejich základ. Z tohoto základu si, mimo jiného, i lidské tělo umí vytvořit zdravé živly, potřebné k rovnováze, harmonii své bytosti a svého života, zdraví, vztahů, energií, působení a vyvíjení se – jedním slovem lidského „Bytí“.
Podle dnes poznaných fyzických zákonů je vše tvořeno jen z různých frekvencí. Voda je nižší frekvence než vzduch. Jsou ještě mnohem vyšší i mnohem nižší frekvence, například dřevo, nebo na druhou stranu světlo či zvuk.
Fyzika dnes už také ví, že křišťál vede fotony - zde našel využití u laseru. Křišťál světlo však nejen vede, ale dokonce jej i přirozeně zhušťuje. Toto však současná věda teprve pochopí. Jednou také vybádá a pochopí, že fyzické tělo je silně zhuštěné světlo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od cardej » 17 srp 2009 19:57

Zdravím ,
ohledně křemíku s Tebou plně souhlasím protože když se podíváme na jeho strukturu a strukturu vztahů tvaru z hlediska posvátné geometrie, jsou si tyto struktury svými obrazci nejblíže.Takže by to pro naše účely mělo fungovat asi nejlépe.Samozřejmě je to složitější,ale proto je nás na to více..
Obrázek

z knihy PRASTARÉ TAJEMSTVÍ KVĚTU ŽIVOTA Drunvalo Melchizedek

petremoon
Příspěvky: 3
Registrován: 18 srp 2009 06:52

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od petremoon » 02 zář 2009 11:18

Aka je suvislost medzi tachyonom a orgonom ?
Vsetko je o tom istom ?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od Ondřej » 02 zář 2009 18:07

To jsou jinačí věci.

petremoon
Příspěvky: 3
Registrován: 18 srp 2009 06:52

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od petremoon » 24 zář 2009 13:52

Venujes sa aj tachyonom ???
MAm doma jeden disk, ktory chcem vyuzivat na nabijanie kamenov a potom na zvysenie energetickej urovne orgonitu.
Popis rozdiel orgonit a tachyon ....

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od Ondřej » 28 zář 2009 09:40

Mám popisovat co je už dávno popsaný? Co kdyby sis trocha zagoogloval?

petremoon
Příspěvky: 3
Registrován: 18 srp 2009 06:52

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od petremoon » 01 říj 2009 06:51

Ahoj Ondrej.
Uz som cital aj o tachyonoch aj o orgonite. Len mi este neprisla odpoved ako to spolu suvisi.
Len otazka ? pracuju tieto zariadenia s rovnakou energiou ?? Len popisat suvislost medzi tymito dvoma zariadeniami.
Dakujem za odpoved :D

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od cardej » 01 říj 2009 16:21

Ptáš se správně.
jak to chápu já:
tachyon je energie nulového bodu- to je bod na středové přímce sinusiody střídavého proudu.Když ty půlkruhy sinusoidy pomyslně posuneš dál, tak je to vlastně "energie středu".
ORGON jsou částice - o kroužky energie světla nebo energie, kterou já při správném pohledu mohu i vidět.
Vše je to záležitostí kvantové fyziky a fyziky polí, tak to chápu já.

Nejsem fyzik, ale takhle to chápu já svým selským rozumem a zatím mi to tak funguje..
Z hlediska odborníka fyzika možná blábolím,ale když ta věda pro nás laiky pořád řadu věcí drží v tajnosti nebo vysvětlování považuje za ztrátu svého času...
Tak to vidím já ze své pozice ,a tím mohu mít jiný individuální úhel pohledu, i když jsem součástí vesmírného vesmírného celku.

Mám rád toto forum, kde můžeme vnést své "pohledy nebo bláboly na věc a dostane se nám odezvy, aniž bychom byli nějak zatracováni nebo odsuzováni.
Díky všem, za vývoj společného vědomí..
Hezký sluníčkový den. Zase nade mnou kruh modrého nebe... posílám kousek vám i pro Tebe....

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od ergo » 06 pro 2009 11:55

Rád bych vznesl dotaz zdali máte skušenost s využitím domácí levné suroviny což jsou "křemičité písky" různé zrnitosti.
http://www.sandsystem.cz/index.php/clan ... ite-pisky/
http://www.stavmachem.cz/index.php?menu ... etail=6026
Dali by se využít místo drobných polodrahokamů? s fyzikálního a chemického hlediska je to tatáž surovina.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od petra » 06 pro 2009 14:03

Ahojte, ano, to by mě taky zajímalo, mám barevné písky z této lokality, jenže jsou velmi jemné

Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2009 23:31

Písek je krystalicky nic moc (slabý) a na pasivní orgonit se ani nehodí...

PetraMoulisova
Příspěvky: 3
Registrován: 16 zář 2014 10:47

Re: Křemík, křišťál, pyramidy...

Příspěvek od PetraMoulisova » 16 zář 2014 11:13

Písek může být tvořen ze zrnek různých materiálů, mohl by být v tomhle rozdíl? V Tichomoří má být údajně pláž zeleného písku a v Namibii je písek s příměsí zrníček diamantů. Každý písek je jiný :)
Zub času hlodá na věcech i lidech, egyptské pyramidy hlodají na času.

Odpovědět