ODPOVĚDI NA DOTAZY

Co bychom neměli přehlédnout...
petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Ministerstvo obrany

Příspěvek od petra » 25 zář 2009 17:01

Vážená paní,

po prozkoumání fotografie leteckými odborníky Armády ČR nebylo zjištěno nic neobvyklého, rozhodně se nejedná o neznámou chemickou látku vypouštěnou prolétajícími letouny.

Zjednodušeně lze popsat stav na fotografiích následovně:

- jedná se o klasické kondenzační sledy v kombinaci s běžnou oblačností

- kondenzační sledy za letouny tvoří kondenzáty vodních par z jejich tryskových motorů

- rozpouštění či udržení kondenzačních sledů záleží na stabilitě zvrstvení atmosféry a je tedy proměnné

- pravidelnost vzniku pruhů i jejich křížení je dána trasami letových koridorů a intenzitou jejich využívání

- nelze zpětně s určitostí dohledat, zda mohl či nemohl být některý z těchto kondenzačních sledů způsoben letounem AČR

- v případě kondenzačních sledů se není třeba obávat jejich vlivů na zdraví člověka



S pozdravem Jan Pejšek

Tiskova a informacni sluzba

Ministerstva obrany Ceske republiky

-----------------------------------------------------

Press and Information Service

MoD of the Czech Republic

-----------------------------------------------------

tel. +420 973 200 147-8

mob. +420 606 732 309

www.army.cz, e-mail: info@army.cz

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Michael » 25 zář 2009 18:22

skoro by tomu jeden uvěřil jak si všichni melou o té kondenzaci :shock:

otázka jestli to mají naučené ve vlastní slepé víře nebo jim to někdo vtlouká do hlavy jako jedinou správnou možnost a o jiné nesmí ani náznakem pochybovat...

neříkám, že mám patent na rozum, ALE tohle kondenzační stopy rozhodně NEJSOU

1, letí 2 letadla vedle sebe jedno stříká, druhé ne :arrow: čím to je :?:
2, letí nízko třeba 3 km a stejně dělá kondenzační stopy, které se mohou tvořit od 8 spíš 10km
(změřeno laserovým dálkoměrem viz. Italské chemtrails fórum)
3, letí cik-cak, vytvářejí šachovnice
4, letí letadla bez poznávacích znaků
5, 2 dny žádná stopa po kondenzaci, další den 1000 stop (stejné počasí)
6, letí a za ním zůstávají stopy, obrací se a stopy nejsou a letí rovně a zase stopy dělá
atd. atd.

pozorujte nebe a přijdete na to sami, že tohle NEJSOU kondenzační stopy ani náhodou! :evil:

každopádně se něco letos ještě chystá, protože to jak moc létají posledních pár týdnů to nemá obdoby! viz. dnes zaráz jsem napočítal na obloze v jeden okamžik 16 letadel :| :?

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 25 zář 2009 19:04

Michael píše:skoro by tomu jeden uvěřil jak si všichni melou... :| :?
Nevím odkud jste Michale, ale u nás na jihu Brna dnes po ranním dešti nic. Až po desáté hodině jich pár proletělo. Bylo téměř bez mráčku, takže bych si určitě všimla. Ale včera masakr už po šesté hodině a nepřetržitě to trvalo tři hoďky, možná i dýl. Křižovali celou oblohu. Přes poledne klid a pak znovu až do večera. Tak co je to za pravidelné linky...

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Michael » 25 zář 2009 20:56

jsem nedaleko a dnes létali celý den výrazně, jen díky počasí (větrno, slunečno, po nočním dešti čistý vzduch) jim ty čáry moc dlouho nevydrželi anebo hned mizeli :?

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 27 zář 2009 02:04

dnes sem nevidel na obloze nacarovano, bylo krasne, max 5 car sem postrehl.. neprselo tu uz dyl jak tyden a porad je tu dost vlahy pro prirodu, ve ctvrtek se snazili, kompletne umela oblacnost, naprosto nepohybliva se tvorila primo nad nami, nezaprselo, naopak se to trhalo a na modre obloze dalsi stovky preletu, druhy den nadherna obloha, ale taky semtam neco vypustili, jinak klasicke kondenzacni cary, samozrejme ve stejne vysce jako ty chemice stopy, chemtrails se nedaji vyvratit, rozumnejsimu cloveku to musi dojit kdyz to chvili sleduje :evil:

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

další ODPOVĚĎ NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 29 zář 2009 10:54

Dobrý den, ………
Děkuji, že se na mne obracíte. Ptala jste se na několik otázek týkající se organizace přeletů letadel v České republice.

1.) Otázka: Kdo povoluje přelety těchto letadel nad našim územím
Domnívám se, že přelety letadel povoluje Ministerstvo obrany, příp. Ministerstvo dopravy.

2.) Otázka: Kdo povoluje těmto letadlům "práškovat" nad územím ČR, o jaké látky vypouštěné z těchto letadel se jedná a jaký je účel vypouštění těchto látek
Domnívám se, že tímto problémem by se mělo zabývat Ministerstvo životního prostředí.

3.) Otázka: Které letecké společnosti tento "obsah" vypouštějí na obyvatelstvo, kdo potvrdil chemickou nezávadnost těchto látek pro lidský organismus a na koho se obrátit (úřad/instituci) k získání podrobnějších informací o tomto "projektu".
S těmito dotazy bych se obrátil na Ministerstvo životního prostředí.

Kontakty na příslušná ministerstva Vám zasílám zde. Velmi by mne zajímalo, jestli se k Vašim dotazům zaměstnanci ministerstva vyjádří a jak. Pokud by se Vám neozvali, dejte mi prosím vědět.

Ministerstvo obrany:
Ministerstvo obrany ČR
Tychonova 1
160 01 Praha 6
tel.: 973 201 111
e-mail: info@army.cz

Ministerstvo životního prostředí:
Ministerstvo životního prostředí
Vršovická 1442/65
Praha 10, 100 00
Ústředna: +420-2-6712-1111
E-mail: info@mzp.cz

Ministerstvo dopravy:
Ministerstvo dopravy
nábř. Ludvíka Svobody 1222/12
110 00 Praha-Nové Město
Telefon: +420 225 131 111
Fax: +420 225 131 184
E-mail: posta@mdcr.cz

Pokud budete mít další dotazy, případně budete potřebovat pomoci, obraťte se na mne.
S pozdravem,
Radek John.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 29 zář 2009 11:32

Poslala jsem panu Johnovi odpovědi, které mi zatím došly.
Tady je jeho odpověď:

Zdravím, .........,

vidím, že jste už obdržela odpovědi od několika subjektů, včetně Úřadu pro civilní letectví a Ministerstva obrany. Věřím, že jste dostala veškeré informace, které jste potřebovala.

Mějte se,

Radek John.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Galliano » 29 zář 2009 20:24

No jasně.. NIKDO se jen tak nenechá vytrhnout ze svýho myšlenkovýho stereotypu...
Zkoušela jsi napsat jakovi kroupovi?
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 29 zář 2009 20:58

Galliano píše:No jasně.. NIKDO se jen tak nenechá vytrhnout ze svýho myšlenkovýho stereotypu...
Zkoušela jsi napsat jakovi kroupovi?
Na toho jsem nenašla kontakt.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Galliano » 29 zář 2009 21:19

petra píše: Zkoušela jsi napsat jakovi kroupovi?
Na toho jsem nenašla kontakt.[/quote]
NO já jsem mu kdysi chtěl psát, ale dali mi kontakt jenom na redakci Na vlastní oči.

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o pořady TV Nova.

Litujeme, ale kontakty na jednotlivé spolupracovníky televize neposkytujeme. Redakci pořadu můžete kontaktovat na e-mailové adrese navlastnioci@nova.cz nebo poštou Na vlastní oči, Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5, 152 00.

Hezký den,
dopisové oddělení TV NOVA

Možná by to taky stálo za pokus...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 29 zář 2009 22:59

Reakce na zprávu o zprávě v tv Prima:
Skutečnost, že to vysílala TV Prima neznamená, že to je pravda! :-) A už vůbec nejde mluvit o nějakém „důkazu“. V dané reportáži nikdo žádný důkaz nepřinesl. Jen spekulace, domněnky,hypotézy...

Hezký den.

J. Tamáš


Ing. Jan Tamáš, Ph.D.

Humanistická strana

www.HumanistickaStrana.cz

------------------------------------------------------

Jaderné odzbrojení – Lidská práva – Nenásilí – ČR bez cizích vojenských základen

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od truthseeker » 29 zář 2009 23:35

To je bohužel pravda. To pojmenování videa je přestřelené, je třeba si držet odstup. A v komentech už že prý zvažují žalobu za šíření poplašné zprávy. Legrace.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Michael » 30 zář 2009 07:06

S tou žalobou za šíření poplašné zprávy je to docela dobrý nápad, aspoň to neusne. Jdete někdo do toho taky? :P

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 30 zář 2009 10:41

Další reakce na zprávu v tv Prima

Nevím, zda tuto informaci posíláte jako "důkaz" ve prospěch "chemtrails", nebo jako poukázání na hloupost a ubohost hradecké redakce TV Prima, já to považuji za to druhé...

S pozdravem,
Martin Setvák

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od truthseeker » 30 zář 2009 10:56

Tu reportáž lze zmínit maximálně jako referenci, a jedině nějakou verzi bez nadpisu "DŮKAZ!!!!!", jinak spíš škodí nežli pomáhá.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět