ODPOVĚDI NA DOTAZY

Co bychom neměli přehlédnout...
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 30 zář 2009 11:32

jn to je fakt... prime kazdopadne neni hloupa, osvetlila aspon trochu pravdu.. chce to vic vic a vic ... a ti co odpovidaji takove tupe odpovedi ti jsou hloupi, zaslepeni a uz ted mrtvi hosi :twisted:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Aerosmith » 30 zář 2009 12:53

Chci vidět xichty pochybovačů a odpůrců potažmo všech ovcí, až se to jednoho dne provalí tak, že JIM nezbude nic jiného než jít s pravdou ven.A doufám, že to bude brzo.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 30 zář 2009 17:14

petra píše:Další reakce na zprávu v tv Prima

Nevím, zda tuto informaci posíláte jako "důkaz" ve prospěch "chemtrails", nebo jako poukázání na hloupost a ubohost hradecké redakce TV Prima, já to považuji za to druhé...

S pozdravem,
Martin Setvák

Dobrý den pane Setváku,
já to nevím - hledám jen odpovědi na otázky. Těch zpráv se poslední dobou vyrojilo opravdu hodně, dokonce i oficiální - Čína si kvůli jakýmsi oslavám vyrábí pěkné počasí http://www.novinky.cz/zahranicni/180151 ... mraky.html , starosta Moskvy už si nepřeje, aby tam padal sníh - dovede to zařídit http://www.novinky.cz/koktejl/178246-v- ... nicit.html a tak tomu podobně.
Na chemtrails mě před asi 4 lety upozornila kamarádka z Kanady, tehdy jsem tomu nevěnovala zvláštní pozornost, ale to co se dělo toto léto na obloze...
Omlouvám se, pokud jsem Vás naštvala, svým laickým přístupem a už dám pokoj.
Mějte se hezky !

Dobrý den ještě jednou,

ne, Vy jste mě v žádném případě "nenaštvala", naopak jsem rád, když je někdo ochoten slyšet i "druhou stranu". Mě na celé té věci spíš mrzí až štve rychlost, jakou se tyhle nesmysly šíří, a jak jim spousta lidí bezmyšlenkovitě podléhá ... Jsem člověk, který od mala "kouká kolem" (astronomie, meteorologie) víc než je běžné, tak mě spíš naštvou vulgární anonymy, které mi nyní začaly v souvislosti s chemtrails chodit, označující mě za zabedněnce, který neumí koukat kolem (přeloženo do slušnějšího, nevulgárního jazyka).

Na druhou stranu, pokusy o modifikaci počasí jsou reálné, většinou zaměřené na ovlivnění srážek, potlačení krupobití, rozpouštění mlh, apod. Celé by to bylo na delší povídání, ne všichni odborníci s tím souhlasíme (zejména s deklarovanými výsledky), ale hlavně to je technologicky úplně někde jinde než tzv. "chemtrails", které jsou skutečně vysvětlitelné normální cestou, jako kondenzační stopy. Zřejmě je ale pro část populace zajímavější hledat nesmyslná konspirační vysvětlení, než přijmou neatraktivní, normální důvody proč něco vypadá tak, jak to vypadá...

S pozdravem,
Martin Setvák

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Galliano » 30 zář 2009 19:51

JO, tak někteří bezmyšlenkovitě podléhají konspiračním teoriím, zatímco jiní velice vědomě nepodléhají ničemu.
Ach jo...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 30 zář 2009 20:39

tohle je moc, vzdyt ani ja si z devadesatych let nepamatuju ze bych vyrustal pod takovouhle oblohou, a to jsem se o prirodu velmi zajimal... letadla jsem obcas pozoroval, a vzdy to byla jen klasicka CONTRAILS mizejici do par sekund (max minut) a nikdy to letadlo nebylo videt tak nizko, jako ty sprejujici v soucasne dobe.. a to letaji dodnes stejne stroje (alespon co se vetsiny aerolinek tyce) tohoto jevu jsem si zacal vsimat az v poslednich letech, a protoze to rozhodne nedelali v cr v takovem meritku jako dnes tak jsem tomu nevenoval vetsi pozornost.. pak jsem se dozvedel co ze to udajne je a jak to asi pusobi a taky o haarp atd.. a vsechno se mi to postupne doplnovalo a zapadalo do sebe ty infa (treba umele zemetreseni co tesla umel vyvolavat uz davno..a pry dodnes nikdo nechape jak to vsechno delal,pritom si ho vzali do armady :x )
nejvic me vzdycky nasere zpochybneni ve stylu: a proc by to nekdo delal? Proc asi... uz tohle normalnimu cloveku dojde, staci se nad tim trochu zamyslet...
ale postupne se to stupnuje a stupnuje, az se to tu kolem nas deje kazdy den a uz to nikomu divne neprijde..
to velkee globalni oteplovani zpusobuje totalni kolaps sveta, to je pro vsechny asi oficialni teorie co vysvetluje vykyvy pocasi,hurikany, zemetreseni+tsunami, problemy v ekonomice a timto vsim i totalni zniceni lidi, ze kterych jsou naproste ovce a je jim to uplne jedno.. nekdy mi pripada ze fakt v tom matrixu zijeme.. ted sem se fakt nasral jak sem to psal :twisted:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Galliano » 30 zář 2009 21:10

nenervuj se RC... já se taky při postování někdy tak rozčilím až se musím jít uklidnit... nic s tím neuděláme, maximálně můžeme pomáhat přírodě giftováním atp. Každej má svoji cestu a my můžeme jenom ukázat směr. Ne táhnout za ručičku a všechno ukazovat a vysvětlovat. Vydrž, oni brzo zvednou hlavu a začnou se ptát.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Michael » 30 zář 2009 22:52

Nejlepší jsou ty šachovnice na obloze drsně cik cak, to jsou fakt kondenzace naprosto normálních linek na normálních trasách :lol: . Ten Setvák to buď ví velice dobře o co jde a neřekne a nebo se snaží sám věřit, že je to kondenzace, ale tak blbej snad není, takže platí varianta A. :evil:

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 01 říj 2009 15:01

Vážená paní,

k Vašemu dotazu ze dne 24. září 2009 ve věci vypouštění chemických látek letadly přelétávajícími nad vaší oblasti Vám sděluji:

- letecký provoz ve vzdušném prostoru České republiky je řízen Řízením letového provozu ČR, s.p.;
- práškování patří mezi činnosti, zařazené mezi letecké práce, které jsou povolovány Úřadem pro civilní letectví ČR.

K Vašim dalším otázkám (zejména o jaké látky jde, jaký je účel vypouštění, jaké letecké společnosti tutu činnost provádí, kdo potvrdil jejich chemickou nezávadnost) není Ministerstvo dopravy věcně příslušné zaujmout jakékoli stanovisko.

Doporučuji proto v dané věci směřovat Váš dotaz na místně příslušnou Hygienickou stanici, případně na Ministerstvo zdravotnictví.

Doplňuji kontaktní adresu na Řízení letového provozu ČR, s.p., Navigační 787, 252 61 Jeneč a Úřad pro civilní letectví ČR, letiště Ruzyně, 160 08 Praha 6.


S pozdravem


Ing. Jaromír Štolc
ředitel odboru civilního letectví
Ministertsvo dopravy


...tak Hygienickou stanici, případně Ministerstvo zdravotnictví mě fakt nenapadlo obeslat.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Aerosmith » 01 říj 2009 18:58

No a ještě po nich žádat rozbory ovzduší, vody apod. Ale to je jednoduché zakamuflovat. Chtělo by to nezávislou laboratoř.Ale kdo to zaplatí? Možná se někdy dokopeme k tomu, že založíme nadaci nebo aspoň konto, kam by dobrovolníci posílali peníze na tyto věci. Ideální by bylo založit občanské sdružení, ale to má určitá pravidla daná zákonem.No doba ukáže...

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 01 říj 2009 19:25

Aerosmith píše:No a ještě po nich žádat rozbory ovzduší, vody apod. Ale to je jednoduché zakamuflovat. Chtělo by to nezávislou laboratoř.Ale kdo to zaplatí? Možná se někdy dokopeme k tomu, že založíme nadaci nebo aspoň konto, kam by dobrovolníci posílali peníze na tyto věci. Ideální by bylo založit občanské sdružení, ale to má určitá pravidla daná zákonem.No doba ukáže...
Taky už mě to napadlo...
Dík za poslední informace stran výroby, Aero.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Aerosmith » 01 říj 2009 21:02

Jo, jo, rádo se stalo :)

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 02 říj 2009 16:25

Tady asi paří už vod rána, nebo co...

Vážená paní, dobrý den,
na základě konzultace s odborem ochrany ovzduší však musíme konstatovat, že uvedená problematika nespadá do působnosti Ministerstva životního prostředí. Doporučovali bychom Vám obrátit se na ostatní resorty - Ministerstvo dopravy, Ministerstvo průmyslu a obchodu popř. na Ministerstvo zemědělství.
Děkujeme. S pozdravem
Jana Křížová
Ministerstvo životního prostředí
odb. vnějších vztahů
tel. 267 122 054
e-mail: info@mzp.cz
e-podatelna: posta@mzp.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Aerosmith » 02 říj 2009 18:44

Se asi zblázila. Paní. Kdo už jiný by měl odpovídat za životní prostředí ?? Kam ten svět spěje? Co si myslej, že jsme padlí na hlavu nebo prosťáčci typu Janku Vyskoč? Mít tu moc. Ti by lítali...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Saila » 02 říj 2009 20:29

koukam ze si vas tu prehazujou jak horkej brambor hlavne aby oni byly z obliga
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Galliano » 02 říj 2009 21:16

To je nářez... :shock:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět