Změna zájmu?

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 13 říj 2009 23:53

Všimli jste si, že jsme se nějak přestali zajímat o orgonit a jeho testování apod. A sklouzli jsme v debatách ke globálním problémům? Je mně jasné, že testovat mohou jen ti, co maj dáno od boha. Ale jinak: to už je nám všechno jsané ? ;)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 říj 2009 00:49

Ahoj jo určitá změna zde je ale info jsou to také duležité. mám zde zase jedno, minulí rok jsem koukal na jeden film, OKO DRAVCE , http://www.csfd.cz/film/31648-oko-dravc ... ext=122564 , a dnes jsem našel zase zajímavý článek? že by se filmová tvorba začínala stávat skutečností? http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... ury-nsa-1/ , no každý at si to přebere sám? film je zajímavý koukněte na to.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od cardej » 14 říj 2009 13:55

Ahoj.Také jsem se trochu "zasek" ne že by změna zájmu, ale narazil jsme v tom vývoji na tvar průniku dvou pyramid
jakoby Davidova hvězda, ale se základnou čtverec . a jako když pronikají do sebe a jsou pootočené o devadesát stupnů na společné ose a tím vytváří další trojúhelníkové tvary tělesa Hledám to v posvátné geometrii i obyčejné geometrii , i na netu, ale nic pořádně nemohu najít.
byl by to zajímavý tvar orgonitu...

Jinak se vnitřně bráním velkému bysnysu a asi i ostatní - "rozjet výrobu orgonitů , průmyslově..???

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od ATA » 14 říj 2009 15:32

Ja sem ted z orgonitem taky trochu zaseklej hlavne kvuli tomu že zrovna nemam vhodny piliny a mam nejak rozhašny vnimani a nefunguje mi kavadlo.

K te vyrobě prumyslově určite ne do každyho orgonitu musim dat kousek sebe neni to jen o zplacani komponentu dohormady vposldeni dobe zjištuju že to naprogramovani ma fakt obrovsekej vyznam ale bez toho kyvdla se moc dal neposunu ztimje problem v tom že se zda že program postupne slabne.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od lydka » 14 říj 2009 17:43

ATA- tak ma napadlo ze ked ti nefunguje kivadlo ...mozno ti to chce povedat ze sa na kivadlo nemas spoliehat , ze ho mas menej pouzivat , mozno si mas najst iny sposob hladania informacii, mozno mas viac pocuvat seba , svoju intuiciu , svoj cit ... :roll: :?:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Galliano » 14 říj 2009 18:25

Heh, vyrábět Orgonit na prodej mě taky napadlo ale... vždycky, když jsem to chtěl začít řešit, tak mi do toho "něco" přišlo... pochopil jsem, že tudy moje cesta nevede a v tom okamžiku se mi kolem žaludku rozlilo teplo uspokojení... zvláštní.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od sophia » 14 říj 2009 22:44

už jsem na to přišel, Zenko je spamovací agent placenej NWO aby to tady zahltil a odváděl pozornost od orgonu a Galliano je jeho jednovaječné dvojče :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 14 říj 2009 23:19

:lol: :lol: :lol: , víš, že mě to taky napadlo? A po přečtení článku na Matrixu o tom, jak jsou američani manipulovaní NSA, sledovaní a jsou jim vkládány myšlenky a činy, které nechtějí dělat, tak jsem si paranoicky řekl: "Nechce nám někdo diktovat co a o čem si tady máme psát ?" Že bychom už byli pro NĚ hrozbou ? A jen tak na okraj. Nemám čas si prohlížet většinu odkazů, hlavně filmy. Jinak nic ve zlém pro ty, kteří by se cítili dotčeni. ;)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Sunny:-) » 14 říj 2009 23:51

Je to zvláštní, ale v několika posledních dnech jsem to vnímal podobně.. Jako kdyby najednou neměl až tak velký význam. Myšleno pro tuto chvíli. :) Přisuzuju to ale tomu, že se člověk nyní vylaďuje čím dál tím více a bylo teď jednoduše třeba vícero vnímat věci okolo a zpracovávat uvnitř. Orgonit je koneckonců skvělý a moc fajn, ale přesto jen jakýsi vnější pomocník a největší práci musíme beztak odvést uvnitř nás samých a posunout se poté dál. :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Zenko.Idane » 15 říj 2009 16:15

sophia píše:už jsem na to přišel, Zenko je spamovací agent placenej NWO aby to tady zahltil a odváděl pozornost od orgonu a Galliano je jeho jednovaječné dvojče :lol: :lol: :lol:
Ahoj tak to se určitě pletete. Ani pořádně nevím jak se ten spam dělá? Jsem na pc začátečník a tak sory že tady dávám ty odkazy. :oops: ale jiní je tady dávají taky. :?:

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od lydka » 15 říj 2009 16:25

som si ista ze ta nikto nechcel urazit :D ...myslim ze to malo byt len zo zartu. a tie okazy su v pohode, teda aspon mne to nevadi,...prave naopak rada si pozriem a precitam ked tu niekto nieco da . aj ked nie vzdy mam na to cas ;)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od ercecko » 15 říj 2009 16:27

Zenko.Idane píše: Ahoj tak to se určitě pletete. Ani pořádně nevím jak se ten spam dělá? Jsem na pc začátečník a tak sory že tady dávám ty odkazy. :oops: ale jiní je tady dávají taky. :?:
sak to byla sranda nikdo tu nikoho nechce napadat :-D ale je fakt ze bysme se meli vedle soucasneho deni v evrope a nasi zemi venovat take zkoumani dalsich zlepsovaku co se tyce orgonitu :) zatim si akorat vsimam, jak ukrutne se dari kytkam ktere jsou v kvetinaci s orgonitem, je to poznat

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Zenko.Idane » 15 říj 2009 16:44

už nevím jak je to dlouho co jsem zde napsal že si chci udělat svuj orgonit? ale nějak se mě to pořád nedaří nemůžu se stále nějak rozhodnout jak a kdy to udělat? a z těma odkazama si myslím že nedávám nějaké špatné ? tak zatím ahoj. ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 15 říj 2009 17:53

4 Zenko. Jasně , to byla jen legrace. I ty odkazy vždy někomu něco dají. A zdá se, že si tady všichni zaregistrovaní rozumíme...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Ondřej » 15 říj 2009 19:33

já už orgonit nedělám, protože mi to pan farář zakázal. :lol:
Furt si s něčím hraju, ale nějak nemám nutkání to popisovat. Dokud nevynaleznu něco cool.

Odpovědět