Cloudbuster (CB)

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od orwa » 07 říj 2009 23:00

:lol: A ještě do třetice, pro lidičky, kteří rádi hračičky :
modrý.JPG
svítící.JPG
ervený.JPG
bílý.JPG
Je to takový osobní meditační orgonit, svítící krystal při soustředěném sledování vyvolává lepší meditační napojení (anebo se u toho dobře usíná :lol: ).
Jsem teď trochu vyráběl, takže více info bude "časem" na našich stránkách. Ještě mám rozpracovaný takový nápad na "rotační" orgonit. Všiml jsem si mnohokrát, že obdarovaní orgonitem, si s ním neustále "TOČÍ" :roll: . Tak mně napadlo, že rotování orgonitu má nějaký smysl ! A taky že jo ! Ale o tom napíšu, až budu mít více poznatků.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 07 říj 2009 23:21

Ahoj orwo. Je to všechno krásně zpracované s precizností tobě vlastní :D . Ty svítící krystaly jsou podsvícené LED diodou? A ten krystal máš zespodu zabroušený do roviny, nebo nechaný tak jak byl? Už mě to taky napadlo, při pohledu na hromadu mokrých křišťálů - že by to byla pěkná lampa.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od orwa » 08 říj 2009 00:35

Ahoj A. , ty krystaly lehce brousím. Jsou vlepeny do měděné trubky a nasvíceny supersvítivou diodou o malém příkonu. Napájení je třemi knoflíkovými bateriemi. Jsou zespodu vyměnitelné. Největší problém byl sestrojit to tak, aby nebyla narušena funkčnost orgonitu. Ale zdá se, že jsem "to dal" . Dík za chválu :oops: . Mám takový názor, že když jsou orgonity líbivé, tak se lépe propojí s majitelem a tím je zaručená nejlepší funkčnost.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 08 říj 2009 11:54

S tou poslední větou naprosto souhlasím. Mám taky ten pocit.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: CB

Příspěvek od Zenko.Idane » 08 říj 2009 16:26

Ahoj jsou to moc pěkné kousky jen tak dál!! :idea:

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od orwa » 09 říj 2009 22:03

:lol: Tak jsem teda vypotil další kousek. Je to opět takový HB 3 v 1. Náplň je dural. špony, polodrahokamy, dřevo,spirály 2x, dvouhrotý krystal 1x a jednohroté 3x. A samozřejmě epox. CHS 371 .
Trub3 1.JPG
Trub3 2.JPG
Trub3 3.JPG
Cardeji, zkus to taky proklepnout, až budeš míti čas jóóó ?! 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od slurm » 09 říj 2009 22:55

to je teleskop?vypada to dost dobre vlastne vsechny ty kousky sou hafo hruby :shock:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od Galliano » 11 říj 2009 18:30

No perfektní... pravě jsem se stal obětí inspirace... JEště seženu dvouhrotej krystal a měděný trubky a jdu do toho...
Díky ti, žes to dal public!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 30 říj 2009 23:21

Myslíte, že je důležité z čeho je drát na SBS spirály? Mám asi 2mm Al drát na tvarování větví u bonsají a že bych ho použil na spirálu do CBčka. Zkoušel jsem to z 2mm mosazného drátu, ale špatně se to motá.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: CB

Příspěvek od ATA » 31 říj 2009 00:59

Podle me na tom zaležet bude otazka je jak moc ,smerovani energie bude asi hodne podobny ale kvalita bude jiná
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: CB

Příspěvek od ergo » 31 říj 2009 15:26

Aerosmith píše:Myslíte, že je důležité z čeho je drát na SBS spirály? Mám asi 2mm Al drát na tvarování větví u bonsají a že bych ho použil na spirálu do CBčka. Zkoušel jsem to z 2mm mosazného drátu, ale špatně se to motá.
Doporučil bych měděný drát, dnes snadno dosažitelný z kabelů, jen stáhnout izolaci. Kabel samozřejmě nesmí být z lanek ale drátů..
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: CB

Příspěvek od kocour » 31 říj 2009 19:29

Zrovna před týdnem jsem si při stahování bužírky z drátu dost nepěkně fiknul nožem do palce. Takže když drát, tak, už jen hotový, bez izolace - dá se na netu najít za pár kaček buď pro tvarování bonsají (1 nebo 2 mm) anebo pro dekorační účely (tl. 0,4, 0,6 a 0,8mm) - myslím, že por motání třeba mobiových cívek by byl ideální ten 0,8mm...
A ještě dotaz: lze použít mosaz nebo bronz, příp, nerez? Měď mi přijde jako nejlepší, ale třeba ty ostatní druhy budou taky fungovat?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 31 říj 2009 22:00

Dík. A ještě mě zajímá, zda má spirála za úkol jen směrování toku orgonu, nebo i na něco jiného.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 07 lis 2009 00:11

Taxem dnes odlil první vrstvu CB se spirálou. Dal jsem na rady zkušenějších a ve sklepě kde mám 15°C jsem smíchal směs v poměru 100:1. Zprvu se zdálo, že je to málo a směs neztuhne vůbec. Asi po 6 hodinách proběhla reakce, ale s tím, že vrstva popraskala. Tak nevím. Otázka je, jak to ztvrdlo uvnitř. Chtěl jsem zvýšit poměr na 100:2 jak doporučuje výrobce. Ono to asi rychle zreaguje , ale co ty praskliny. Vím, že to na fci nebude mít vliv, ale je to škaredé. Řešením by bylo, po vyrobení celého bloku, ho vyklopit ven, do kbelíku nalít cca 0,5 -1 litr směsi a prsknout to zpět. Směs by měla zatéci do prasklin a udělat krásný hladký povrch.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 07 lis 2009 00:17

staci trosku pryskyrice nalit naspodek kyblu a dat to zpet, ono to vytlaci navrch (i do tech prasklin) a pak hned na to pokracovat dalsi vrstvu, melo by to byt pak hladke.. a doporucuju po cele dobe vyroby to nevyndavat z formy, protoze pak to tam zatika a esteticky to neni pekne :-D ale to ja neresim stejne to pude na kopec do lesika :)
jo a ten pomer fakt dodrzujte, presne 100:2 zadne praskliny a rychle vysmradne ;) aspon me teda, kdyby se to dalo v lete takhle na slunko tak to stejne myslim popraska..

Odpovědět