růst rostlin

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

růst rostlin

Příspěvek od Hox » 26 kvě 2009 23:50

Tyčkové rajče, které je asi 1 metr od CB a 1 metr od hromady asi 200 TB, a v květináči má navíc ještě další TB, roste subjektivně asi 3x rychleji, než normální
"neošetřené" rajče.... za 14 dní se ze sazenice výšky 20 cm stala rozvětvená rostlina výšky 60cm, s tloušťkou stonku u kořene asi 1cm (viz moje galerie, to je to rajče)... to jsem tedy nečekal :lol:

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: růst rostlin

Příspěvek od bionflow » 26 kvě 2009 23:56

mám ogiftovanou drsně zahradu, zalévám ji vodou která vede v rozvodech kde je tb (mraky) kam jen to šlo, bonsai na okně dostává nabitou vodu ... dám sem fotku jak to roste pekelně :lol:

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: růst rostlin

Příspěvek od Sunny:-) » 28 kvě 2009 01:39

Na rostliny je orgonit rozhodně super.. měl jsem u citrusů i u bonsají problémy s nějakými parazity v hlíně (nemohl jsem se jich dlouho zbavit, pár rostlin už mi z toho zašlo) a stačilo pouze zahrnout při programování příslušný požadavek a všichni paraziti si sbalili svá fidlátka a jsou jednoduše fuč + rostliny rostou jako z vody. To co sotva zkomíralo, teď obráží květy a novými výhonky, takže rozhodně doporučuju. ;)
Nejvíce mě pobavil květináč na parapetu, kde už se nic delší dobu nepěstovalo, ani se to nezalévalo, ale okolo byla vždy slušná hromádka orgonitu. A najednou přijde se mi do něj podívat a jakási zelená rostlinka už tam vesele bujela i přes naprosto suchou hlínu. :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Re: růst rostlin

Příspěvek od Komodor » 28 kvě 2009 14:13

Taky jsem dal jeden větší kousek na zahrádku se zeleninou, ale zatim nemužu říci, že by byla viditelna nějaká změna. Zřejmě to chce víc kusů. Jinak dobrej nápad s tou vodou, myslíte že pomůže dat TB, do sudu (cca100l) ze kterejch se pak zalejvá.... a co hodit to do studně???
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Etellyen
Příspěvky: 5
Registrován: 26 kvě 2009 06:28
Bydliště: Tábor =)
Kontaktovat uživatele:

Re: růst rostlin

Příspěvek od Etellyen » 28 kvě 2009 15:21

urcite to pomuze ;-)

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: růst rostlin

Příspěvek od bionflow » 28 kvě 2009 16:47

četl jsem, že na zahradě aby to ovlivňovalo růst musí být TB každých 1,5m, takže doporučuji zasíťovat :)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: růst rostlin

Příspěvek od Sunny:-) » 28 kvě 2009 17:07

Co mám zkušenost, tak záleží i dost na tom, jestli při tvorbě TB ho "naprogramuješ" na to, aby pomáhal i růstu rostlin atd. (+ jakou energii do toho vložíš, čím věší, tím větší účinnost) Sám to tak dělám a stačí jedno pořádně nabité TB a je to znát docela dost. (čím slabší naprogramování, energie.. tím více kusů potřeba - moje pozorování).

Taky jsem četl o umístění aspoň jednoho TB k hlavnímu zdroji vody, elektřiny atd.. Tak jsem jeden přilepil páskou do stoupaček k trubkám s vodou a co můžu říct, tak to vážně stojí za to. Vždy když jsem chtěl dříve se napít vody z vodovodu, tak se to muselo delší dobu nechat odtéct (byla to bílá břečka) a teprve poté se objevila nějaká jakž takž voda. Poté co je tam TB, tak stačí zvednout páčku a teče mi průzračná nabitá voda už okamžitě. Takže jestli ještě nemáte, určitě vyzkoušejte (není nad "orgonitovku" :lol: ) ;)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Rio

Re: růst rostlin

Příspěvek od Rio » 01 čer 2009 09:41

Osobně jsem dal dva orgonity napů do země cca 50cm od sebe a v okruhu cca 5m se vše zbláznilo :) a roste to jak o život.

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: růst rostlin

Příspěvek od vali » 05 čer 2009 08:01

chcel by som sa spýtať tých ,korí už testovali vplyv orgonitu na rastliny, že aký vplyv má orgonit na výskyt
škodcov na rastlinách , ktoré rastú pod vplyvom orgonitu. Myslíte, že by bolo možné dopestovať
ovocie a zeleninu bez použitia chem. postrekov?
Ďakujem za vaše postrehy z vplyvu orgonu na rastliny.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: růst rostlin

Příspěvek od sophia » 05 čer 2009 18:03

pěstujeme pouze a jenom bez chemie a roste to jako blázen :lol:
- zahrada je zasíťovaná TB v uličkách po 3 metrech od sebe

stav 2.5.2009
Obrázek
Obrázek

stav 5.6.2009
kedlubny a salát
Obrázek
Obrázek
mrkev, ředkvičky, jahody, fazole, kopr, brokolice (ta díra je po už snězených ředkvičkách)
Obrázek
Obrázek
špenát, kopr, fazole
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) sophia dne 05 čer 2009 20:50, celkem upraveno 8 x.

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: růst rostlin

Příspěvek od vali » 05 čer 2009 21:56

tie fotky sú super, ale aj tak ma zaujíma , vyskytli sa - napr. na kalerábe- kapuste, tie biele vošky alebo
nejaký iný škodci ? Pýtam sa preto, lebo na nejakej stránke som niekde čítal, že orgonit nielen
napomáha v raste , ale aj znižuje výskyt chorôb a škodcov. A mňa zaujímajú praktické skúsenosti
v tomto smere. Nemáš orgonit aj pod nejakým ovocným stromom? dík za info.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: růst rostlin

Příspěvek od sophia » 05 čer 2009 22:16

Ne, absolutně žádní škůdci ani nic jiného co by to napadalo. To že orgonit nějak odpuzuje dravou formu života (škůdce) jsem četl taky a zdá se že to funguje. Bohužel strom žádný nemáme, takže neporadím.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: růst rostlin

Příspěvek od truthseeker » 06 čer 2009 11:45

Já četl od zkušeného zahraničního orgonitáře, že někomu se výskyt škůdců po použití orgonitu zmenší, ale někpmu zvýší. Pravděpodobně bude mít vliv naprogramování během výroby a další faktory.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: růst rostlin

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 10:39

Ukázalo se u mne i u několika přátel, že pokojové rostliny, kterým se nedaří, po přiložení orgonitu oživnou, probudí se a začínají kvést. Překvapilo to například jednu starší paní, u které jsem změřil několik patogenních zón v jejichž negativním ohnisku měla na okně na parapetu květiny a těm se stále nedařilo. Přiložili jsme orgonit, jeden TB na parapet, a za dva nebo tři dny mi nadšeně volala, že ty kytky se úplně vzpamatovaly a jdou do květu, že to nechápe... Vysvětlil jsem jí znova, že orgonit skvěle rozptýlí pole negativně působívích zón a transformuje jej na kladné pozitivní a posílí, takže rostliny konečně mají mnohem lepší podmínky na vegetění :) Jejich buněčným strukturám je ulehčeno od zatížení negativně působícím polem a hned je to znát.. navíc příval zdravého orgonu.....

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: růst rostlin

Příspěvek od vali » 11 črc 2009 16:05

sophia, ako si sem vložil obrázky tvojej záhradky??????????????
Poraď, chcem sem vložiť účinky orgonitu na broskyňu, ale bez obrázkov to nie je ono. Poradíš?

Odpovědět