Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od ATA » 20 led 2010 12:37

Taky sem planoval pokusy z ledem ale bohužel moc nevišly malo mrzlo.
Pokud maj byt pokusy trochu prukazny tak je dobry vždy mit referenčni vzorek pokud je nadoba nečim podložena tak podložit necim podobnym i tu referenči aby byli podminky co nejpodobnejší .

Taky by bylo lepši použit nějkou větši nadobu treba obdelnikovyho tvaru a orgonit dat jen pod jednu čas v normani petce nebo kelimku to neni tak prukazny protože se da sndno odhandnout jakej prostup tepla a jak bude pokračovat mrznuti a kde ty bubliny zustanou nakonec uvězněny .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od ercecko » 20 led 2010 17:12

Ted nastanou kruté mrazy, opet sem pujde proudeni ze severovychodu.. takze muzeme nejake dalsi pokusy vyzkouset :)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od slurm » 23 led 2010 10:09


Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od ATA » 23 led 2010 12:12

Sem zkoušel dneska bohužel z vysledku nic prukaznyho chtelo by to mnohem vetši nadobu u neketrecj vzroku sice došlo k zevdnuti ledu až 2 cm ale u kontrolnich to bylo častečne taky bude to dost tim jak to mrzne a hromadi se tlak .

Zkoušel sem i v PET a dosahl sem taky tech hezkejch jehličkovejch bublinek tam sem ale neměl kontrolni .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

D.A.N.
Příspěvky: 3
Registrován: 16 led 2010 18:19

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od D.A.N. » 25 led 2010 20:33

Tak jsem se chtěl pochlubit v práci s ledem v PET lahvích a je z toho akorát ostuda, ty protáhlé bublinky se mi udělaly i v lahvi bez orgonitu. Prostě zamrzly úplně stejně a to od sebe obě lahve byly ( jedna s a druhá bez orgonitu) 50 metrů.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Michael » 25 led 2010 20:54

Chtělo by to třeba vyfotit ať víme o čem mluvíš.
Jinak malým tb dokážu rozpustit mráček na několik kilometrů, takže je docela možné že těch 50 metrů bylo pořád pod vlivem orgonu, ale nechci rozumovat...

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 26 led 2010 15:57

Presne tak chce to dat do takej vzdialenosti kde orgonit uz fakt nemoze posobit.Ak su v okoli orgonity je jedno ci je pod flasou alebo nie.Ked som dal pod PET orgonit bolo krasne vidiet smer energie ale boli take drobne a jemne ze to na mojom fotaku (obyc. digitalny) nebolo ani vidno iba oproti svetlu.Tak som nechal flasu volne mrznut dalej.Po par dnoch som zaobstaral stredne velke cb....a co nevidim v strede flase huste jadro zmrznutej vody nadhera.Proste energia podla mna prudi nie len cez orgonit ale vsade okolo neho.Je to ale iba moj nazor.

Lepsie sa mi to odfotit nepodarilo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od PodAkt » 01 úno 2010 00:20

Michael píše:Orgonit "prý" odpuzuje dravou formu života (parazity, predátory...)
Aerosmith píše:Taky si myslím, že i ti paraziti mají právo na existenci, i když žijí na úkor jiných. Někdo,nebo něco je stvořilo a my je nemůžeme hodnotit negativně jen proto, že zrovna nám škodí. Je to jak s tím zlem a dobrem. Kdyby nebylo zlo, nevíme že je dobro... Musí být rovnováha. Ale to už jsem mimo mísu a na jinou diskusi.
Některé formy života preferují pozitivní energii a jiné mají raději negativní, takže v případě, že se změní energie místa, by se měly změnit i živočišné druhy tam žijící. Jestli jsem to tedy pochopila správně :D

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od junak » 15 úno 2010 21:44

Ako vidieť-cíťiť orgonovú energiu.Takže vizuálne keď sa postavím "do cesty" CB nad medenú rúru a je úplne jasná modra obloha pozerám sa samozrejme smerom k oblohe je vdieť tisíce maličkých bodov. Pohľad nesmeruje ani do diaľky ani tesne pred oči ale zhruba do 2 metrov.Krása odporúčam vyskúšať.Ďaľej pocitovo ked dám ruku nad medenú rúru v tvare hrušky "to je dotýkam sa jemne všetkými prstami" cítim akoby slabučký prúd npr. niečo podobné ako ked si dáte batériu na jazyk "samozrejme oveľa slabšie".Cítiť ako prúdi rukou až do tela.Možem to prirovnať ako ked chytíte 220V samozrejme oveľa menej úplne slabúčko.Teda lepšie to prirovnať neviem.Keď sa naladíte na tú energiu cítite ako vám prúdi až do tela.Nie som si istý či to cíti kazdý ale ja asi ano :lol: Napríklad moja žena nie lebo sa nedokáže "nechce?" tak vcítiť ale vizuálne ho dokáže vnímať ale nie vždy.Asi to chce aj voľu.No občas sa jej mihne zopár ako to ona nazýva hviezdičiek najma v tme. :lol:
Dúfam že sa mi nebudete smiať ale ja to proste takto vnímam.Navyše vizuálne som orgon videl vždy len som nevedel že je to ono.Keďže som o orgonovej energii nevedel nič.Myslel som si že to je koli odkrveniu či následnému prekrveniu mozgu.Teda aj to sa stáva.Takže tak. :roll: :P
Ešte som rozmýšľal či ten pocit toku prúdu nie je sposobený tou medennou rúrou či sa to nechová ako anténa. :roll:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 15 úno 2010 23:01

vyzkouším

- dejte pod maso do lednice přes noc hhg a po uvaření uvidíte :idea:
naprosto nesmyslná křehkost, tuhou flaxu to změní na panenku (ve smyslu křehkosti) :lol:

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Aien » 16 úno 2010 15:33

Když jsem četla o té flaxe, napadlo mě, jestli by orginit neudělal¨chutné kuře z výrobku chemickodrůbežářského průmyslu.Dřív jsem měla ráda grilovaný kuřata, ale teď si myslím, že zuhelnatělý špekáček je zdravější a chutnější,špekáček pes sežere, z kuřat kosti a křupky, maso moc ne.Jestli to nikdo nezkusil, tak to zkusim já.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 16 úno 2010 18:08

Jestli orgonit z masa vyloučí i chemii to si netroufám hodnotit, ale že změní strukturu mám několikrát ověřeno.
Vyzkoušejte a napište zkušenosti. :idea:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 16 úno 2010 23:21

jo, co se týče zamrzání vody, doporučuji používat destilku nebo aqua purificata. A nádoby dávat nad HHG a podobně nakřivo, aby se nedalo vymlouvat na tvar nádoby.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 26 bře 2010 09:33

Bylo by zajímavé jak vypadá molekulární struktura vody pozmznutí při působení orgonu. Podobně jak to dělá Dr. Masaru Emoto.

phpBB [video]


phpBB [video]
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od am2 » 26 bře 2010 09:48

Kdesi jsem četl (snad to nebylo tady na fóru :) ), že kdo nemá mikroskop, může dělat experimenty se změnou krystalové struktury po (při) působení energií tak,
že vodu (možná předem vychlazenou v lednici) strčí do mražáku a v pravidelných intervalech sleduje (případně fotografuje).
Voda má prý v určitém stádiu mrznutí (možná těsně pod nulou, možná pár stupňů pod nulou) velmi viditelně reagovat na změnu struktury krystalů, a je to v celém objemu takto viditelné i bez mikroskopu.
(Lze experimentovat s tím, zda-li nastavit mrazák na "-18" nebo naopak jen na mírný mráz.)

Odpovědět