CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od petra » 25 led 2010 16:56

Ahoj všichni, dnes je to opravdu šílené. Je to krásně vidět na webových kamerách http://portalh.chmi.cz/http://portal.ch ... meteo/kam/
Neodolala jsem a jednu lokalitu - Liberec naskládala do pp, ale je jich tam od rána mnohem víc, který mají podobný průběh - Jizerka, Maruška, Vsetin a další.
Zajímalo by mě, jak by to okomentoval pan Sevák - asi, že je to úplně normální...

www.presssecretary.sweb.cz/CHEM/25.1.2010.pps
Otevírání PowerPointu může chvilku trvat.
Klikněte na PREZENTACE - OD ZAČÁTKU (vlevo nahoře)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od ercecko » 25 led 2010 17:44

petro perfektne udelana prezentace, je to tam pekne poznat, z ceho ty mraky asi tak budou.. :x Pan Setvám nevím, nejspíš by to vysvetlil jako jev vznikající pred frontalni oblacnosti (ty tisice preletu od patku nad nemeckem a nami - nonstop i dnes).

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od junak » 25 led 2010 18:15

Tak dnes to bolo huste aj u nas :evil: Navyse som videl na dvoch roznych miestach polkruh duhy na oblohe.Velmi zvlastne.Co to mohlo sposobit?Samozrejme sa nejednalo o "klasicku" duhu ktora vychadza spoza obzor ale proste polkruh na oblohe.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od junak » 25 led 2010 18:48

vlny ako more na nebi http://portalh.chmi.cz/http://portal.ch ... am=jizerka
od 9:15-15:00

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od slurm » 25 led 2010 18:56

pro junak Co to mohlo sposobit?Samozrejme sa nejednalo o "klasicku" duhu ktora vychadza spoza obzor ale proste polkruh na oblohe.-

shluk chemických látek, který může odrážet sluneční světlo a přitom vytvářet tyto zdánlivě krásné efekty...

zdroj:http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2010010022

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od petra » 25 led 2010 19:26

Ještě jednou, pro nové členy, si sem dovoluji dát link na těch svých pár fotek z loňského léta, je to jen zlomek z toho, co jsem téměř denně fotila.
www.presssecretary.sweb.cz/CHEM/NEBE.pps
Klikněte na PREZENTACE - OD ZAČÁTKU (vlevo nahoře)
Případně si pusťte i zvuk, bez něho je to dost zdlouhavé...

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od Michael » 25 led 2010 21:00

Hm hezky i ten Jarre. Asi to pošlu pár zabedněncům... Jo a koukám máš hezkou terasu, pro CB jako dělanou ;)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od junak » 25 led 2010 22:43

slurm píše:pro junak Co to mohlo sposobit?Samozrejme sa nejednalo o "klasicku" duhu ktora vychadza spoza obzor ale proste polkruh na oblohe.-

shluk chemických látek, který může odrážet sluneční světlo a přitom vytvářet tyto zdánlivě krásné efekty...

zdroj:http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2010010022
Je to velmi pravdepodobne.... Ale ja mam iny pocit...Som skoro presvedceny ze za to moze orgonit v spolupraci so slnecnym svetlom atmosferou a pravdepodobne aj tym shlukom chemickych latok...Je podstatne ze to bolo presne take iste na roznych miestach rozlicneho casu "asi 3 hodiny" ten isty ukaz polkruh skor na modrastej oblohe vnutro modra obloha.. V obydvoch pripadoch tam boli orgonity..

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od strigon » 26 led 2010 10:32

Pořád mi to leží v hlavě, snad se tu najde pamětník, který si třeba také vzpomene... Po pátrání ohledně pravosti chemtrails jsem si vzpomněl na jednu věc, pořád se mi to vrací ale nedokáži si vzpomenout na víc, bohužel.

Je to už hodně let (10-15?), kdy jsem na některé z českých televizí (ČT nebo Prima) zachytil konec nějakého dokumentu. Nejsem si jist, jestli to bylo s titulky nebo nadabované, ale točilo se to kolem vojenských pilotů. Byl tam s jedním rozhovor a říkal, že mají povinnost vypouštět ODPAD Z CHEMICKÉHO PRŮMYSLU při letu. Ne soustavně, nýbrž jen nad cizím státem (nepamatuji, jestli nad cizím státem myšleny jednotlivé státy USA nebo světa). Právě jako levná varianta (a geniální nápad) jak se zbavit odpadu. Každopádně pilot prohlásil, že zkoušeli odmítnout, ale bylo jim řečeno, že se toho zbavit během letu MUSÍ, jakmile by s tím přistáli, přišli by o práci...

Víc si nevzpomenu, za uvedeným si ale stojím. Pokud se tu náhodou najde někdo, kdo to také viděl a vybaví si něco víc budu moc rád.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od Michael » 28 led 2010 23:45

phpBB [video]

phpBB [video]


:evil:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od pepr » 29 led 2010 01:32

Pokud je to video pravé, tak je to důkaz toho, že to nejsou kondenzační stopy a neřídí to stupeň vzdušné vlhkosti.
phpBB [video]

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od Michael » 29 led 2010 08:08

myslíš snad, že je to video nepravé? roll: :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od pepr » 29 led 2010 09:30

Nejsem odborník na posuzování toho, zda to není vykonstruované. Zdá se mi, že by mohlo být autentické, ale vždycky je dobré pochybovat. Pokud ale pravé je, tak si ten pilot asi už nezalítá. ;) Tedy u původního zaměstnavatele.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od petra » 29 led 2010 13:13

"Kropí" od rána - nad náma... :(

Obrázek

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CHEMTRAILS a vše kolem ::::::::::✈

Příspěvek od ercecko » 29 led 2010 13:41

spis uz tak tyden v kuse :) fronty se museji podporovat.. nejak mi prijde, ze bez "nich" by se snad poradne srazky ani netvorily.. Ten vcerejsi snih byl hodne zvlastni (celkem lepil i pri -8° a padaly i kulicky, pripominajici polystyren..)
Docela me prekvapilo, ze tady na Zlinsku snezilo jen do vcerejsich ranich hodin a pak doted nic.. CB to hodne rozhani, coz je pro me i skoda, snih mam celkem rad, dest nenavidim (kdyz je ho prilis). Treba zrovna ted znova nad vesnici velka modra dira (vcera jsem ho navstivil a odrhnul z nej snih..)
Myslim ze bude zajimave az sem nazenou po mrazech tropy a vsechen ten snih zacne rychle tat..

Odpovědět