funkcia cb

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: funkcia cb

Příspěvek od Tauri » 24 úno 2010 13:12

Ondřej: Zas tak vážně jsem to nemyslel, jen mně to příjde trošku vyhazování peněz, abych jen tak zalil zlato něčim a pak to někde jen tak leželo.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: funkcia cb

Příspěvek od Aerosmith » 24 úno 2010 14:14

Ondřej: to je možný, ale já si myslím, že ionizace je průvodní jev - následek působení orgonu.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: funkcia cb

Příspěvek od sophia » 24 úno 2010 15:04

Ondřeji co přesně to je za přístroj, kterým měří produkci iontů?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: funkcia cb

Příspěvek od am2 » 24 úno 2010 18:27

ty cifry nebyly divny, jen spatne preformatovany
105A = 1e5A = 100kA
108V = 1e8V = 10MV
hrom aby do toho...

platba za sluzby? 4000,- za leciteslke sezení, po kterem nic neni, to je jako koupit praskovy TB za 500,-

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: funkcia cb

Příspěvek od Ondřej » 25 úno 2010 11:50

Zlatý zub byl humor.

Měřák- start zde: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 4597#54597

am2: tak si stěžuj na ČOI, ne tady. To je tvoje věc, že někomu vyplázneš prachy za nic. jaký je to "léčitel" schválně? A co s tím prášečkovým TB za 500, to je nějaká provokace nebo co?:)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: funkcia cb

Příspěvek od am2 » 25 úno 2010 14:24

no když ma clovek velmi vazne zivotni problemy (asi jsi to nezazil), ktery by rad vyresil, tak se chyta cehokoli, co vypada, ze by mu s tim mohlo pomoci ...
kdyz ti lecitele, ze ten a ten mel 20 let problemy, lekari nepomohli a on behem jednoho sezeni to vylecil, tak proc to nezkusit.
akorat zapomenou dodat, ze takovych zazraku je treba jeden z dvaceti...
jeden kineziolog mi pak jako důkaz jeho "úspesnosti" podal, ze spousta klientu uz k nemu znovu neprislo, tak ze asi byl jejich problem vyresen (logika: kdyby nevyresil, tak by prisel znovu)...
jako by nemohlo existovat mnoho duvodu, proc se klient nevratil.
nebo kdyz ti pak kineziolozka rekne, ze "asi jsem nemel ochotu odblokovani prijmout", ale ze ona svoji praci odvedla... ze pry mam zkusit se nechat odblokovat na prijmuti toho
asi by ses taky netvaril klidne, kdyby sis treba koupil auto za 300.000, po mesici se ti zadrel motor a vyrobce rekl, ze asi sis to auto vnitrne nezaslouzil, ale ze oni na tom aute odvedli praci jako na kazdem jinem, takze mas smulu a ze si muzes od nich zkusit koupit jine auto.
navic kdyz si zrovna "chudy student" zijici z maleho kapseneho a brigad, tak opakovana sezeni 600-1500/hod, po kterych neni zadny vysledek, ti na zivotnim elanu nepridaji.
ale mas pravdu, je to moje karma, tak to nechme byt.

ten praskovy TB, tim jsem chtel zduraznit, ze mam na mysli opravdu jen ten maly bobek - hnedy praskovy TB 90ml s jednim krystalem, ktery snad nikdo rozumny za 500,- prodavat nebude.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: funkcia cb

Příspěvek od am2 » 26 úno 2010 18:14

když už se tu zmínili ty blesky, ... tady je jeden takovy drobný... ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: funkcia cb

Příspěvek od Tauri » 26 úno 2010 23:29

Páááni to musí mit ale sakra silný Home Bustr :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: funkcia cb

Příspěvek od Stisko » 02 bře 2010 11:45

am2 píše: akorat zapomenou dodat, ze takovych zazraku je treba jeden z dvaceti...
jeden kineziolog mi pak jako důkaz jeho "úspesnosti" podal, ze spousta klientu uz k nemu znovu neprislo, tak ze asi byl jejich problem vyresen (logika: kdyby nevyresil, tak by prisel znovu)...
jako by nemohlo existovat mnoho duvodu, proc se klient nevratil.
nebo kdyz ti pak kineziolozka rekne, ze "asi jsem nemel ochotu odblokovani prijmout", ale ze ona svoji praci odvedla... ze pry mam zkusit se nechat odblokovat na prijmuti toho
K tomu můžu něco dodat:
Máš Kineziologa a Kineziologa. Dělám Kinezku už 8 let a toto je můj pohled na věc, neříkám, že jedinný a nejlepší, říkám jen pohled.
To jestli odblokování klientovi pomohlo nebo nepomohlo je pro kineziloga velmi těžko měřitelné. Když ke mně člověk přijde s problémem a odchází s tím, že vlastně ani neví proč přišel, tak těžko uvidí změny, protože pro něj problém už neexistuje a já vím, že jsem svou práci odvedla dobře. Vypěstovala jsem si během let svoje vlastní měřítko, jestli je vše v pořádku, nebo ne. Poznám to ve výrazu tváře. Když se člověk zbaví velkého problému, tak jakoby zkrásní a jeho rysy se zjemní. A ještě jedna důležitá věc, kinez. odblokování je účinné vždy (pokud je udělané správně), a kdy se projeví změna záleží na tom, jak je člověk připravený. Pokud je připravený na změnu, dojde k ní okamžitě(většinou dospělí lidé, kteří chtějí vyřešit něco co je už dlouho trápí), pokud ne, změna se projeví až v ten moment, kdy je připraven, což může být třeba za 14dní ale taky třeba za 5 let (většinou děti, které přivedli rodiče, kteří si myslí, že jejich dítě má problém, a dítě má jiný názor). Další ještě důležitá věc, je to, že někdy aby se problém vyřešil je potřeba 2 - 3 sezení (a to se nedá určit dopředu, bohužel) a lidi mají pocit, že to nezafungovalo hned a vzdají to. To bývá ale málo. Moje měřítko úspěšnosti je to, když se lidi vrátí po čase s jiným problémem, nebo když mě doporučí svým přátelům. Nutno dodat, že kinezka není vhodná pro každého. Je to jen metoda, když se dělá dobře, tak velmi dobrá metoda. Stejně jako EFT, rodinné konstelace, regrese atd. - vše jsou to jen nástroje - cíl je vždy stejný. Uvolnit vzorec, který člověku nedovolí být svobodný. Každý jsme jedinečný a potřebujeme metodu vhodnou pro naši jedinečnost. Ještě jeden příklad z praxe nakonec. Byl u mně pán, který měl problém (jaký není třeba psát) k odblokování po mé velké dřině nakonec došlo, ale došlo k tomu, že jsem dřela jako bulhar a proto že jsem měla už určité zkušenosti (na začátku praxe bych to asi vzdala). Pracuju tak, že se snažím lidičky zahrnout láskou a bezpečím, a snažím se co nejjemnějším a nejcitlivějším způsobem člověka problémem provést a pomoct mu najít jeho vlastní nejlepší řešení. Pán už ke mně nepřišel. Na kinezku ale nezanevřel, šel k mé kolegyni, a byl moc spokojený. Proč? v čem byl problém? V mém přístupu, ta kolegyně totiž pracuje jiným (zdůrazňuji jiným, ne lepším ani horším) způsobem, tvrdším, já jsem na něj byla moc jemná, on spíš potřebovat popostrčit a přitlačit, což není můj způsob práce. Takže moje rada nakonec JDE O VÁS, VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠIHO TERAPEUTA, ZASLOUŽÍTE SI HO!!! ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: funkcia cb

Příspěvek od Ondřej » 03 bře 2010 20:32

No am2 by si ho určitě taky rád vybral:) Na mě dobře funguje EFT, ale to už jsem mu psal.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: funkcia cb

Příspěvek od am2 » 07 bře 2010 22:39

Moje matka s EFT parkrat pracovala, ale nechala to, protoze nemela zadne vysledky.
Ja uz se radeji o nic moc nepokousim, nebot utrpeni z kazde dalsi snahy bez vysledků je víc duševně ubíjející než samotne utrpeni z existence problemů...
A take diky tomu, ze me problemy jsou tak zvlastne zamotane do sebe, ze rozmotavani jednoho problemu utahuje nebo vytvari zase jiné problemy. Kdo nezazil, nepochopi...
Flintu do žita jsem jeste nehodil, mam v predstave urcite cesticky, ale diky vyse uvedeným zvlastnostem do nich smeruji velmi liknavě.
Osobne si myslim, ze mi ted spise pomuze nejaka vnejsi udalost v zivote, ktera me "popostrčí".

Odpovědět