Orgonit a Mikrovlnka

Cesta za poznáním...
Rolland
Příspěvky: 9
Registrován: 10 kvě 2010 11:17

Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Rolland » 12 kvě 2010 19:13

Ahojte

Dnes mi prisiel osobny orgonovy harmonizer, ktory som si objednal cez internet. Niekde som davnejsie cital, ze orgonit je odolny voci mikrovlnnemu ziareniu, respektive ze to ziarenie pohlti a transformuje na pozitivne, alebo nieco v tom zmysle. Tak som to vyskusal. Polozil som orgonit do mikrovlnky a nechal zohrievat na 5 sekund. Po 2 sekundach to trochu prasklo, tak som to vypol. Z orgonitu sa cmudilo ako zo spalenej umeliny a aj trosku na povrchu praskol. Takze "mytus zboren"

Neviete, akym inym sposobom by som mohol otestovat funkcnost orgonitu ??
dakujem

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Mike.Jt » 12 kvě 2010 19:45

člověk je taky odolný proti mikrovlnám a nestrkáš ho tam. Asi tím básník myslí že záření POHLTÍ a přemění. Ale tys ho uškvařil za živa. To že je odolný neznamená že jím záření neprochází. Vźdyť je v tom kov, si nikdy neslyšel že se kovové věci do mikrovlnky nestrkaj ? ( vyjímka Brainiac ) Chudák orgonit ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Rolland
Příspěvky: 9
Registrován: 10 kvě 2010 11:17

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Rolland » 12 kvě 2010 20:08

Clovek je odolny proti mikrovlnam ? Vsak vidim co to urobi s jedlom, poharom vody alebo kamenom v mikrovlnke. Asi by to cloveka uskvarilo zaziva nemyslis ? Zacala cmudiet ale ta priskirica, nie kovove piliny vo vnutri.

nevies, ako mozem este overit jeho funkcnost ?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od hajcman » 12 kvě 2010 20:55

malá nápověda pro tebe...zkus sekci VIDITELNE EFEKTY PUSOBENI ORGONITU zde http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=19&t=30 ovšem pokud ještě tvuj harmonizér harmonizuje. Tam můžeš získat návod jak si ověřit funkci orgonitů.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Tauri » 12 kvě 2010 21:50

Po tomto příspěvku jsem si vzpomněl na američanku, co strčila kočku do mikrovlnky s úmyslem ji vysušit :lol: :lol: No toto :P chudáák

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Mike.Jt » 12 kvě 2010 22:05

od tý doby se v americe na mikrovlnky lepí nálepka "nesušit zvířata".
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Ondřej » 13 kvě 2010 10:14

Rolland :lol: To je podobný mýtus jakože na něj nereagují bezpečnostní rámy apod. Orgonit nepracuje z mikrovlnama, ale s DOR. Někteří lidi na netu mají blízko k náboženskýmu fundamentalismu a pak to tak vypadá, jsou spíš věřící než myslící. Takže brát tyhle popisy zázračnýho orgonitu s rezervou...

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Alchymista » 31 črc 2010 00:52

Rolland píšeš že máš osobný orgonit, čo Ti ten názov hovorí? Mne asi to, že funkčnosť je asi čo do rozmerov Tvojho biopoľa,jednej osoby - nie testovať s tým mikrovlnku...a ešte zvnútra, naozaj ako Mike napísal "chudák " orgonit...
nuž veľa badateľského zdaru Ti prajem...

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od vlady » 15 říj 2010 18:55

Tak to tady čtu a nestačím se divit. Tak předně mikrovlnka zahřívá vodivé předměty tak že mikrovlnné záření indukuje do vodiče energii která vyvolává vířivé proudy které vodič zahřívají. Z toho plyne že špony v orgonitu se ohřály a ohřály i pryskyřici. Sama umělá hmota se nemůže ohřát, třeba misky a talíře. Pokud bude mít talíř kovovou ozdobu tak se ozdoba alespoň v jednom místě přeruší. Voda je také vodič a proto se jídlo ohřeje.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od truthseeker » 15 říj 2010 19:58

S mikrovlnkou je sranda, co se týče pokusů, ale ohřívání jídla je hazard.
Všechno je obráceně, než se děti učí :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od rastoo » 16 říj 2010 14:09

Dobre som sa zasmial z tvojho pokusu a pripomenul som si trocha detsvo, uz tam prosim ta do tej mikrovlnky radsej nic nevkvladaj :D

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od mufin » 27 dub 2011 23:49

add Ondřej "Orgonit nepracuje s mikrovlnama"...
To je nesmysl, orgonit SAMOZŘEJMĚ harmonizuje i mikrovlnné frekvence polí.
Proto se přece giftuje u vysílačů! Mobilní vysílače přece vysílají v pásmu mikrovln.
Jiné frekvence vytváří geopatogenní zóny, jiné elektrosmog - ale pod tu širokou škálu elektrosmogu patří samozřejmě i mikrovlny, tedy nejen oblast 50 Hz, ale i 1 nebo 3 GHz, proto tak pěkně pomáhají orgonity při používání mobilů - vím že osobně mne při delším hovoru již nebolí hlava, nemám zdaleka tak narušenou auru, prostě pohoda - protože orgonit neutralizoval v mikrovlnných frekvencích onen špatný vliv. Vždyt si to Ondro vyzkoušej!
Takže orgonit samozřejmě neutralizuje negativní vliv mikrovlnných polí, tedy mikrovln. Ne že by samotné to pole oslaboval, dovoláme se stejně dobře, ale ono pole již nepůsobí disharmonicky na biochemické procesy. To stejné s jiným elektrosmogem nebo GPZ, ty také zůstávají jako původní pole ve svém rozmístění a rozsahu, ale orgonit neutralizuje jejich negativní působení.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Ondřej » 28 dub 2011 19:29

Když už cituješ, tak cituj celou větu: "Orgonit nepracuje z mikrovlnama, ale s DOR." Potom totiž už nebudeš mít důvod citovat ;) jde o DOR, který mikrovlny generují, hlavně v tkáních. O tom píšu celou dobu...

"harmonizuje i mikrovlnné frekvence polí. Proto se přece giftuje u vysílačů!" -ne, proto se negiftuje u vysílačů. U vysílačů se giftuje kvůli DOR generátorům a datům, který z nich vysílají. O tom jsem už taky několikrát psal. Proč to lidi furt ignorují? Protože říkat lidem o mikrovlnách je pohodlnější, než vysvětlovat co je DOR a kde se tam vzaly DOR generátory a proč? ...

V roce 2006 :!: jsem se třináctileté indigačce zmínil o orgonitu, a že vysílače se používají k mind control. Odpověděla: "ano,většina dopravdy neslouží k telefonování ale ke control.to je sprostý co?"

Dobrý jitro.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od mufin » 29 dub 2011 21:10

Jasně promiň to pak jo. Já jsem možná zvyklý (podle mne jednodušejc) lidem říct že orgonit vlastně zbavuje negativního vlivu vyvolaného mikrovlnami, ale s tím DORem je to možná logičtější, musím to promyslet pořádně, díky za impulz. Ono zas lidem vysvětlovat DOR.... možná těm kdo by chtěli přesnější vysvětlení.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a Mikrovlnka

Příspěvek od Ondřej » 30 dub 2011 10:03

lepší než promýšlení je mít po ruce lidi s dobrým vnitřním zrakem a dobrým napíchnutím nahoru...
Jinak logický myšlení je nepoužitelný, pokud má člověk nedostatek dat. To je lepší řídit se pouze pocitama...
Jo a taky doporučuju používat spíš konstruktivní/destruktivní než pozitivní/negativní. Dobře to vysvětluje Alue proč.

Odpovědět