Orgonit a detektor kovů

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 19 črc 2010 17:59

Právě jsem si coby nový vlastník orgonitů vyzkoušel že Orgonit nelze najít Detektorem kovů, což je zajímavé.
Detektor působí negativně při hledání, / jsem po tom unavený a při delším hledání bolí hlava/ nelze to změřit indikátorem rezonančních polí, ale jelikož nejvíc vyzařuje hledací indukční cívka / je to cítit/ přilepil jsem prozatimně páskou 1 ks TB k cívce poblíž káblíku a teď jdu hledat mincičky. Zkusím si dát ještě svůj osobní TB do kapsy a uvidíme co to udělá. Oba TB jsem poprosil o zrušení negat. působení detektoru a nezapoměl jsem na obtížný hmyz :lol: :idea: .
Jestli tady někdo je kdo hledá a zajímalo by ho to rád se podělím o zkušenosti. :roll:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od Mike.Jt » 19 črc 2010 18:37

lidé často píšou že to zkoušejí a nenacházejí. Takže tvé pozorování je asi správné.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od kozma » 19 črc 2010 23:51

Moje zinkové TBčka lze minohledačkou bezproblémů najít. Ondřejovy TBčka nelze nalézt díky vysoké denzitě kovu uvnitř. Podobný materiál používají stealth letadla. Jde defacto o nano-orgonit. Který nelze radarem detekovat.
Orgonit udělaný z Middle Density a Low Density materiálu detekovat lze velice snadno.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od Mike.Jt » 19 črc 2010 23:56

pkěně napsáno, + někdo to ještě speciálně programuje aby nešli najít... Že to dělá něco jako Braincloud. Že lidi kolem toho chodí ale nějak to nemůžou myšlenkové pochytit.

+z jakýho kovu máš orgonit ty ? Já myslim že moje hliníkové by se taky blbě hledaly...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od Ondřej » 20 črc 2010 12:00

Kozmo kozmo... :lol:
-zjisti si co znamená slovo denzita
-nátěry stealthů nemají nic společnýho s detektorama kovů ani s nano-humusem

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 20 črc 2010 12:49

Pánové včera jsem se s TB vybaveným detektorem kovů po asi 2,5 hod. nepřetržitém hledání , kdy jsem měl ještě svůj osobní TB v pravé náprsní kapse vrátil ÚPLNĚ SVĚŽÍ!!!!!!!!!!! :lol:
Jindy jsem cítil hlavně když jsem sklonil hlavu k cívce bolení a jakési nepříjemné vlnění a při práci s detektorem mi nebylo nic moc a vždy byla únava a vyčerpání. Teď jsem cítil při hledání jak TB jedou ---- příjemný pocit tepla a energie , taková čilost a velmi příjemný pocit. :D :D :D :D :D
Už jsem přilepil TB k cívce ke káblíku.
Je to super!!!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od sophia » 20 črc 2010 13:03

co jsem měřil detektor kovů trifieldmetrem viz. http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=370 tak vyzařuje jako prase, takže máš zřejmě pravdu, že orgonit to neutralizuje :idea:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od kozma » 20 črc 2010 14:28

Mno denzita jako hustota né ? Prostě drobnější kov, nebo prášek, je High Density, nebo to mám pomotaný ?
:roll:

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 21 črc 2010 22:40

Ještě jedna zajímavost: detektor kovů vyzařuje i když v něm nejsou baterie!!!! :!: :!: :!: Upozornil mě na to známý který mi proměřoval dům na zony a jiné potvory co vyzařují. Asi na tom něco bude, protože když jsem se jenom chystal dát TB co mám od Ondřeje k cívce / měl jsem ho položený u detektoru/ a ještě jsem v detektoru neměl baterie tak jsem cítil jak se TB ,,rozjelo". Ale JAK UŽ JSEM PSAL- při hledání LUXUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŽÁDNÉ BOLENÍ HLAVY A NEPŘÍJEMNÝ ,,TEŽKÝ" POCIT!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od vlady » 22 črc 2010 00:36

Nějak nechápu, co by mělo vyzařovat. To by potom muselo vyzařovat vše co má v sobě kus drátu.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 22 črc 2010 01:17

Tady nejde o nějaký kus drátu.Jde o to že je tam hledací indukční cívka a ta je napojená na elektroniku detektoru. Už ta cívka vytváří kolem sebe určité pole i bez zdroje energie-baterií.Po zapnutí se to pole mnohonásobně aktivuje, cívka vysílá vlny, které se vracejí a elektronika je vyhodnocuje jako signál. Je to takový malý radar na kov.Nedokážu to pořádně vysvětlit, ale zeptám se na to.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od vlady » 22 črc 2010 06:59

Já funkci detektoru podrobně znám, pracuji v elektronice. Jen mi je divné že to dokážeš detekovat ty. To by potom znamenalo že každá cívka třeba vodiče ve skladu drátů vyzařují nějakou energii.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od sophia » 22 črc 2010 12:04

to, že detektor vyzařuje vypnutý nebo bez zdroje je samozřejmě blbost
Obrázek
taky jsem zkoušel hledat detektorem TB a HHG a pokaždé je našel, úplně jedno jestli byl uvnitř jenom hliník, měď nebo mix železných a neželezných kovů :idea:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od kozma » 22 črc 2010 13:34

howgh, moje řeč. Doporučuji nešířit ,,senzaci,, o nemožnosti detekovat TBčka. Jak jsem již psal, pár lidí se kvůli tomu stalo zbytečně skeptiky.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a detektor kovů

Příspěvek od BANDIDOS » 22 črc 2010 15:05

kozma píše:howgh, moje řeč. Doporučuji nešířit ,,senzaci,, o nemožnosti detekovat TBčka. Jak jsem již psal, pár lidí se kvůli tomu stalo zbytečně skeptiky.
Pánové, každá obyč. drátěná anténa i bez napájení kolemsebe má určité pole. To co vyzařuje detík nezměříš přístrojem. Ukazují nám to dráty v rukách. Když omotám kusem měď drátu kov. tyčku detektoru a napojím na nulák zásuvky , dráty neukazují nic. Musí se zemnit i bez baterií. Když jsem ho dal k ledničce co je uzemněná / v zástrčce je + - a nulák, tak záření stáhne nulák a dráty nic neukážou.Když je dál od ledničky musí se zemnit. Na to přístroj není.Např. rádia co mají tzv. eurokabel se musí přepolovat protože nemají zemnění.Doporučuji literaturu: ELEKTROSMOG-ELEKTROSTRES, Záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit, autor.: Wulf-Dietrich Rose 8-)

Odpovědět