Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 23 črc 2010 14:33

Ondřej píše:Asi už nefunguje :mrgreen: Já bych ho označil a přemístil a sledoval dál.
Tak to nějak brzo nefunguje .A proč už nefunguje? :?: Je možné mě to nějak trošičku blíž popsat? :| DÍKY.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Ondřej » 24 črc 2010 09:31

Tak, co bys chtěl za 30 Kč, že... :lol: (humor) Trochu se musím křenit když čtu, že TB po pár dnech nefunguje. Mám tu 3 roky starý a pořád valí na 100%, stačí je vzít do ruky. Za pravděpodobnější považuji, že později zase budeš mít pocit, že funguje normálně. Doporučuju víc zkoumat a až potom psát.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 24 črc 2010 13:28

Ondřej píše:Tak, co bys chtěl za 30 Kč, že... :lol: (humor) Trochu se musím křenit když čtu, že TB po pár dnech nefunguje. Mám tu 3 roky starý a pořád valí na 100%, stačí je vzít do ruky. Za pravděpodobnější považuji, že později zase budeš mít pocit, že funguje normálně. Doporučuju víc zkoumat a až potom psát.
Já jsem nepsal že nefunguje.Jenom že se mi zdálo že je výrazně slabší.Ty jsi mi napsal že nefunguje. Já to ještě neznám , tak mě to trochu vyplašilo... :oops:
Tím jsem se Tě nechtěl dotknout. :oops: Dal jsem všechny na slunko a řekl bych že jedou dobře. Možná už to tak necítím jak v začátku... :roll: :idea:
Jo,jo to jsou ty začátky.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 17 srp 2010 18:44

Před dvěma dny jsem poctil svou návštěvou nejbližší 3 vysílače ,,sraček" v mém okolí. Od našeho domu vzdálených několik set metrů vzdušnou čarou. První byl nějaký místní asi soukromý, byly tam, antény na příjem asi televize a jeden malý válec který směřoval do údolí ,ale myslím že zasahoval jeho dosah i k nám na druhou stranu údolí.Dostal 1 ks TB. Druhý už byl přímo naproti našeho domečku a je to vysílač místního internetového operátora. Nic moc velkého. Pár podlouhlých desek a tak tři satelitky maličké velikosti pro jednotlivé rozptýlené domy v okolí.Od tohoto je nedaleko asi 160 m vzdálen vysoký vysílač O2 taky tak 2-3 podlouhlé desky a nějaké satelitky, ale když jsem byl u něho tak mě napadlo podívat se na oblohu a viděl jsem vedle kulatých běžných mraků krásné velké Sylfy !!!!! :P :P :P :P :P :P :P Zajímavé že se objevily až u tohoto vysílače.Přímo nad vysílačem byla jedna hodně velká. A když jsem přijel domů po obdarování O2 1ks TB , tak jsem se podíval nad jistý objekt, který obdržel HHG, a taky nad tím byla obrovská díra v mracích táhnoucí se až nad náš dům a až za vysílač a na modré obloze obrovské Sylfy a táhly se taky až nad náš dům a k tomu vysílači O2. jedna měla podobu jako když jde ještěrka. :lol: Trvalo to nějakou dobu. Když jsem dělal dotyčný objekt kdysi před tím, tak se nic neobjevilo. Až teď ve spojitosti s vysílačem.Nebyl jsem si napřed jistý jestli je to ono, tak jsem to nefotil a pak když jsem se podíval na Vaše fotky Sylf tak to bylo stejné.Teď mě hodně mrzí že jsem to nevyfotil.Ten vysílač O2 bych řekl že teď vyzařuje silně POR. Když vyjdu na louku za dům a podívám se na něj tak to cítím z té strany v čele a je to pocit jako u TB. Dám sem fotky a kdo je citlivý tak ho poprosím ať napíše co cítí, jestli se nepletu. Díky všem za odpověďi.Měj te se hezky! Teď se chystám na něco většího.... ;) ;) ;)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Alfa » 17 srp 2010 19:58

Moc hezký čtení, dobrá práce, díky. :P

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Michael » 17 srp 2010 21:38

ještě nám přibližně řekni kde to je "u nás" ;)

ono to fakt funguje ty špony v pryskyřici :lol: :idea:

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od BANDIDOS » 18 srp 2010 14:07

Michael píše:ještě nám přibližně řekni kde to je "u nás" ;)

ono to fakt funguje ty špony v pryskyřici :lol: :idea:
U nás je Prostějovsko... :P Ale mám pocit že jsem tady sám :? No to bude fuška...... ;) ;) ;)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Moje první třídenní zkušenosti s Orgonitem

Příspěvek od Michael » 18 srp 2010 16:32

to nebude fuška, hlavní věci tam už máš hotové ;)

Odpovědět