náramky Balance???

Co bychom neměli přehlédnout...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

náramky Balance???

Příspěvek od cardej » 28 srp 2010 18:56

Co říkáte tomu ??

Power Balance je převratná technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšují rovnováhu, sílu a pružnost.

Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i v každodenním životě.Tato horká novinka z USA se nejčastěji nosí ve formě různobarevných silikonových náramků a svá jména s ní nadšeně spojuje mnoho předních sportovců světa.
http://www.powerbalance.cz
Může se na to někdo ještě podívat??

Mě zaujaly -hologramy- a křištál??

nebo to může být placebo efekt.

Hlavně zda náramek neskrývá v sobě jiná tajemství - mikročipy??

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: náramky Balance???

Příspěvek od truthseeker » 28 srp 2010 19:44

No vida. Na dovolené v Itálii jsem tyhle hologramové náramky potkal a přemýšlel jsem, o co asi jde. Stály tam tuším 2,5 eur. :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: náramky Balance???

Příspěvek od am2 » 28 srp 2010 20:38

- osobne se mi to moc nezdá, zdá se mi že to má příliš komerční nádech, a s takovými záležitostmi nemám dobré zkušenosti (i toto je jen muj osobni dojem a osobni zkusenosti, jiní to mohou mít jinak!)
- to už raději tachyony než toto
- cena cca 700 kc
- na facebooku je nastaveno defaultne zobrazovani prispevku jen od autora, pro zobrazeni prispevku a zkuseností i od jinych lidi je to treba nahore nad prispevky prepnout, cehoz ne kazdy si vsimne
- take tam autor pise, ze celou evropy zaplavily "pry falesne a nefunkcni" naramky prodavajici se za pár euro.
- v reklame se uvadi, ze naramek funguje na principu hologramu, a ze nejlepsi frekvence pro telo je schummanova. ale uz nepíší, jak to jde dohromady, schumanova freq a hologram.
- ale byl bych moc rád, kdyby se skutečně začalo něco hromadne vyrábět a prodavat, co by harmonizovalo cloveka, to by se tu zilo pak lepe. Ale jak rikam, moc se mi to nezdá.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: náramky Balance???

Příspěvek od truthseeker » 28 srp 2010 20:49

Tak ten v Itálii bude jedna z těch padělanejch šunk, to sedí. Trochu jsem na to kouknul, hologram je krytý průhlednou polyesterovou pryskyřicí :lol: , to zní hezky.

+ spousta ohlasů na youtube, že funguje
- dělali double blind test s autorem těch náramků, ze kterého vyšlo, že nefungují, ale co už

Působí na mě divně, že ty testy, dokazující funkci (samý tlačení druhým člověkem na toho, kdo ho nosí) jsou takový hovadiny. To může být jednak placebo toho s náramkem a jednak podvědomá touha po funkčnosti toho, kdo na něj vytváří tlak. Ať klikujou na jedný ruce, dřepujou na jedný noze, ať benchujou, ať to je opravdu znát. Takže zatím spíš minus :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: náramky Balance???

Příspěvek od cardej » 28 srp 2010 21:54

Díky máte pravdu. Ještě jsem se ptal nahoru
a odpovědělo to toto:
Ahoj, tak jsem se na to díval.
A říká to že je třeba být opatrný a mít na zřeteli co ti Amíci mají za lubem.
Je nutné nejdříve poznat minulost hologramu . Hologram v náramaku má mít klíč šifru k přítomnosti. Hologram může obsahovat nějaké podrobení .Něco podobného jako provdání nebo prodání se za někoho nebo za něco.
Je tam něco jako- musí se podřídit- ale komu to není sděleno.
Je tam podřídit se danému účelu a ustálenému společenství ... Dostaneme se do podřadného postavení, které neodpovídá našim kvalitám. I když slabý vliv náramku,přeci jenom vliv,který nám nedovoluje naše postavení měnit.
Je prospěšnější hledat světlo v samotě než následovat to, co nás neustále sleduje.
Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám.
Odložením svého záměru na pozdější dobu vyhneme se žalu.
Kde oceňují skutečné schopnosti je k ničemu se ukazovat s náramkem. Později bude uznána přizpůsobivost a skromnost.
Vztah který není upřímný je lépe zrušit nebo nezačínat si nic s náramkem...

Díky za forum a za zdravé pohledy na věc. Hezký večer.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: náramky Balance???

Příspěvek od truthseeker » 28 srp 2010 22:31

Zajímavé.

Samotný hologram na mě působí hrozně nepříjemně, nevím proč. Na blýskavý mě moc neužije, mám radši ošuntělost. Proto se mi tolik líbí orgonity. :lol:

Díky žes tohle téma vytáhl Cardeji.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: náramky Balance???

Příspěvek od am2 » 29 srp 2010 11:54

"Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám."
této větě jsem neporozuměl, šlo by ji upřesnit?

vyjádřils to přesně, Cardeji. Měl jsem ty samé pocity, akorát jsem je neuměl popsat. Cítím z toho 3 základní věci:
- pocit podvodu - jsou nabízeny vlastnosti, ale jsou zveličovány a schválně zkresleně a vybraně popsány
- pocit, že není řečeno vše, že do hologramu by mohlo být neviditelně zakódováno v podstatě cokoliv, a nositel náramku to nemá jak zjistit, co kod vše vlastně obsahuje, mohou tam být i negativní programy
- pocit cesty zpět: člověk si koupí zdánlivě energetickou věc, ale ve skutečnosti se vzdává svého srdce ve prospěch matrixového davu (nevím, jak to vyjádřit, podobně jako třeba připoutání k matrixu u lidí, co kupují věci jenom proto, že je mají druzí)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: náramky Balance???

Příspěvek od cardej » 29 srp 2010 16:25

"Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám."
této větě jsem neporozuměl, šlo by ji upřesnit?

Ta věta se dá vyjádřit i takto. :" Když ten náramek chceš za každou cenu i za cenu ztráty své vlastní důstojnosti, nebo i za to že budou o Tobě vědět/GPRS- nebo hologram/ tak si to kup, vždyť o té koupi rozhoduje každý sám. Vůle každého jest svobodná."... "Buď Vůle Tvá jak v nebi, tak na zemi"... Děkuji Děkuji Děkuji. Amen
Hezké odpoledne .

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Galliano » 30 srp 2010 15:39

Náramek mě zaujal...Připadal mi hodně "funky" a přemýšlel jsem o jeho koupi (ale ne za každou cenu - potřeboval jsem ověření), takže vám mockrát děkuju za názory. Cardeji, tobě obzvlášť!!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Ondřej » 30 srp 2010 16:15

Active Life Evangelists s.r.o. -eh? Balný 35, hm... U těhle věcí bych byl extrémně opatrný. Sám několik techologií s holografií doma mám, ale těm věřím. U podobných věcí se může lehce stát, že do biopole nahrají nějakej holobordel, podobně jako např. diamantovka. určitě brát do ruky pod ochranou a masivně testovat, aby se to stihlo do 14ti dnů vrátit.

truthseeker: kde je ten blindtest?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od hajcman » 30 srp 2010 16:26

Ondřej píše:Active Life Evangelists s.r.o. -eh? Balný 35, hm... U těhle věcí bych byl extrémně opatrný. Sám několik techologií s holografií doma mám, ale těm věřím. U podobných věcí se může lehce stát, že do biopole nahrají nějakej holobordel, podobně jako např. diamantovka. určitě brát do ruky pod ochranou a masivně testovat, aby se to stihlo do 14ti dnů vrátit.

truthseeker: kde je ten blindtest?
Ondřeji nějaké bližší info o té diamantové vodě? Já ji konzumuju, takže mě to zajímá. Díky
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Ondřej » 01 zář 2010 17:23

Uvědom si, že za její výrobou stojí židovští kabalisti. Napadá tě něco?:)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: náramky Balance???

Příspěvek od truthseeker » 01 zář 2010 17:49

Ondřej píše:truthseeker: kde je ten blindtest?
phpBB [video]
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: náramky Balance???

Příspěvek od truthseeker » 01 zář 2010 18:28

Jen mě napadl dodatek... tohle je opět neprůkazný - může to místo nefunkčnosti náramků dokazovat neschopnost toho, co test provádí - přitom fungovat můžou. Takže tohle video přinejlepším vyvrací tvrzení jednoho člověka, že pozná, který ze subjektů náramek používá, ale vlastní funkčnost náramků ne. Nechápu, proč někdo neudělá klasické (doubleblind na nositele náramku) testy síly a flexibility v kontrolovaných podmínkách.

Ale co se týče Active life evangelists, což je firma zabývající se "... organizací nevšedních sportovních zážitků", nenašel jsem víc infa. Ale celý to dost smrdí podle mého :)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: náramky Balance???

Příspěvek od Galliano » 01 zář 2010 18:55

Kruci, co to je za testy? Ani jsem to nedokoukal... Proč, když ten typan tvrdí, že nikoho nelakuje, že on ví, že mu jeho síla vzrostla o 500% proč tam nezvedne tunovou činku?
Zase jsem se rozčilil.... Zase dělaj z lidí blbce... :roll:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět