Fotky počasí

Odpovědět
gufo
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2010 22:22

Re: Fotky počasí

Příspěvek od gufo » 30 srp 2010 22:33

Dnes ráno natočené video s vysáváním vody zpět do mračen.Není to tady poprvé.Doksy.
phpBB [video]

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Fotky počasí

Příspěvek od pepr » 30 srp 2010 23:16

To bylo tak zajímavé video, že ho odstranili? Nebo nefunguje youtube? Nebo...

klamavka
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2010 13:28

Re: Fotky počasí

Příspěvek od klamavka » 31 srp 2010 13:30

[Obrázek

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Fotky počasí

Příspěvek od truthseeker » 31 srp 2010 14:14

klamavka píše:foto
Krásná fotka ;)
gufo píše:Dnes ráno natočené video s vysáváním vody zpět do mračen.Není to tady poprvé.Doksy.
phpBB [video]
Neříká se tomu vypařování? :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

gufo
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2010 22:22

Re: Fotky počasí

Příspěvek od gufo » 31 srp 2010 23:13

To video tam furt je.

http://www.youtube.com/watch?v=-uGYL3BwBPU

Toto není odpařování za letního počasí po bouřce ve dvě odpoledne.Kdyby to bylo normální byly by takto postiženy všechny kopce a mlha by šla jen do určité výše a určitě ne do mraků.

Toto je odpařování pomocí vlnění třeba haarpu a pod.Letos to vidím poprvé, jakto že nikdy jsem toto neviděl, možná mám blbou pamět.
Pro mě je to jasné nemusím dále řešit.

Ještě ty nízké nadzemí plovoucí mraky jsou z kopců z pravé strany.
Dnes třeba byl zapojen kopec který včera nepracoval, žeby příroda uměla oslišit kopce vzdálené od sebe cca 2 km?Se stejnou výškou?
Nakonec někdy polovina kopce odpařuje jen do poloviny výšky, a druhá polovina odpařuje do mraků.

Očima je to vidět pochopitelně lépe.

klamavka
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2010 13:28

Re: Fotky počasí

Příspěvek od klamavka » 01 zář 2010 09:27

Hele ono s to odpařuje všude jen nad tím kopcem je to nejvíce zřetelné. Není na tom kopci například větší podíl listnatých stromů? Z nich se totiž odpařuje voda nejlépe.
Já teda konspirace miluju, ale víš aby to nedopadlo tak (To se mi přímo stalo), že třeba člověk neznal babí léto... takový ty pavoučky co lítaj s nitkama vzduchem a měl za to že to je umělý a vypouští to letadla a nebo že ty nitky se do tebe pak dostávaj a v těle mutujou a podobně. Ono když klučina 13 celej den sedí u kompu a pak náhodou jeden den s náma jede na vejlet do přírody, tak vůbec neví a je akorát zblblej tím co si kde přečte a nedokáže to kriticky posoudit.
Samozřejmě že voda se vypařuje ze zemského povrchu pořád ten teplej vzduch tu vodu žene nahoru. Ta voda se dostane do různé výšky podle toho jak rychhle se ochladí.
Přitrozenej koloběh. Mrak - déšt- země - vypařování- mrak-
Neříkám že to nemůže být uměle vytvořené. Ale ber v potaz, že z některé místa jsou teplejší vhodnější k vypařování - je tam větší kontrast a je to odpařování více zřetelné než na místech jiných.

Podle měby se nejdřív mělo vyloučit to, že to je přirozené a ne hned vymejšlet co nejšílenější teorie. Pak totiž i když máš v lecčems jiném pravdu, tak už ti spousta lidí věřit nebude.

Ješttě poslední věc. Počasí se mění v celé soustavě sluneční. Spíše mám za to že "elity" se snaží změnu počasí nějak eliminovat, ale moc se jim to nedaří. Vezměte prosím v potaz že jediný hurikán v USA ovlivní počasí na celém světě.
To že se někdy vykácí 150 hetraru lesa, který ma schopnost nakumolovat v dešti obrovské množství vody, se také nutné projeví. Na planetě zemi je vše do posledního detailu propojené tak složitě, že náš intelekt je na toto bohužel ještě hodně moc krátký. Příklady které jsem dala jsou samotřejmě jistě primitivní.
Proto si nemyslím, že elity ovládají všechno počasí světa, neboť se mi to zdá naprosto nemožné. Tím samozřejmě netvrdím, že to možné není, nemám pro to důkazy, zároveň ale také nemám důkazy, že to tak je.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Fotky počasí

Příspěvek od am2 » 02 zář 2010 19:05

fotka z poloviny srpna z Liberecka, něco podobného taky kdosi vystavol z Prahy před krupobitím...
44560_1252401409003_1798577082_478211_7908826_n.jpg
http://www.facebook.com/photo.php?pid=5 ... 1798577082
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Mike.Jt » 12 zář 2010 10:54

tak dneska na sat24 je pěkně vidět vypařování z vodních toků ČR.

Obrázek

O chemech v německu radši ani nemluvim
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

gufo
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2010 22:22

Re: Fotky počasí

Příspěvek od gufo » 17 zář 2010 21:39

Co se týče přirozenému vypařování tak to taky vídám, ale to video je právě o něčem jiném a proto jsem jej natočil.
Minulý rok z jara jsem nafotil po více bouřkách cáry mraků v nízké výšce a letící velkou rychlostí v jiném směru než vyšší mraky.V těchto bouřkách byly směry mraků různé 3-4 směry.Nebo ze dvou směrů mraky srážející se do sebe se zvukem hromu a další mnou poprvé viděné úkazy.Ty cáry mraků, ted je pro mne jasné byly z vysávání vody ze země a posílání na určené místo ve formě mraků.

Ten vrchol kopce je natočen z dálky a není pořádně vidět ten rozdíl.Jak jsem uvedl ty kopce se střídají/ některé/ a vypařování na vrcholu kopce je pokaždé stejné když to dělají tedy ze středu-výše kopce.U jiného kopce který je vysáván občas a je asi 1-2 km od tohoto vždy vysávají 2/3 kopce-jeho šíře.

Při přirozeném vypařování nejsou výpary vidět jen ze středu kopce a není vidět jak vystupují nad kopec a pojí se s ostatnímy mraky které přichází z jiných kopců v jeho směru.Pokud bych chtěl vydět přirozené vypařování kolik hodin záznamu bych na to potřeboval?

Pro mě je to jasné, vidím co jsem nikdy nevídal a navíc vysávání jen z určité a pokaždé stejné části je velmi podezřelé.A ještě bývá to po dešti a cáry mraků se tvoří rychle a zkoušejí i celý den nebo v určité časy v průběhu dne až do odpoledních hodin což jistě nebude přirozený jev že?

Doporučuji někdy sledovat přírodu, jsem si jist, že každý člověk má v podvědomí ze svého života uloženo např. počasí, nebo chůzi na kterou nemusíme myslet jak pokládat nohy a pod. a změny a zvláště nepřirozené umíme si uvědomit pokud jsme ale nějak otevřeni nebo odstřihnuti od západního systému potlačování přirozeného myšlení našeho mozku.Pokud budu spoléhat jenom na mainstream, pochopitelně nikdy múj mozek nevyužiji a pokud se objeví jakákoli nepřirozená věc tak po dalším shlédnutí této věci si uvědomím že to tak bývalo vždycky protože mainstream mě na to neupozornil a já si sám oblbnu svůj mozek a to přesně oni chtějí-oblbnout náš mozek a myslet maximálně na to co nám předhodí v jejich určeném nasměrování.

Tady jsou články o vytváření počasí i od jednoho vědce a i vysávání vody ze země.
http://orgo-net.blogspot.com/

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Mike.Jt » 17 zář 2010 23:09

já o jednom takovém místě vim. Pokaždé se něj voda, stačí jen trošku pršet. Chystám se tam pak dát orgonit aby to trošku pobrzdil.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
-KK-
Příspěvky: 9
Registrován: 20 kvě 2010 22:46
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od -KK- » 19 zář 2010 14:04


Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Fotky počasí

Příspěvek od truthseeker » 19 zář 2010 14:33

Drsné!
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Bakyy
Příspěvky: 8
Registrován: 25 kvě 2010 11:53
Bydliště: Bratislava , Slovakia

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Bakyy » 23 zář 2010 13:52

Bratislava - 23.9.2010

Obrázek

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Tauri » 23 zář 2010 20:16

Hmm pěkný, dneska se činili :? Tady jsem natočil video, sorry za zoom není moc kvalitní ;)
http://www.youtube.com/watch?v=GdMlUZ--Guw

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 říj 2010 22:16

Náhodou jsem našel zajímavou fotku. http://mrazik-fotograf.rajce.idnes.cz/B ... rama_1.jpg

Odpovědět