Orgonit u mňa

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Orgonit u mňa

Příspěvek od Ainan » 18 zář 2010 20:13

Ahojte! :mrgreen:

Svoj prvý orgonit som si kúpil včera a musím sa vám pochváliť s výsledkami, som totiž nadmieru prekvapený. Už keď som bol v obchode tak som tam cítil zvláštnu atmosféru a potom to prišlo.. dal som nad orgonity ruku. V tú chvíľu mi očervenala ako keby som sa popálil a cítil som neuveriteľné dobré prúdenie energie. Skúšal som rôzne orgonity a všetky smerovali energiu ináč. Mňa zaujala pologuľa ktorá energiu rozstrekovala do okolia. Umiestnil som si ju do izby na počítač a večer som zmenu videl i cítil. V mojej izbe je veľa DOR a vyzerá to ako čierne mihotajúce sa bodky. Ja to volám postarom ,, použitá čchi ,, a pomedzi to sa miešajú strieborné to je ,,zdravá čchi ,, . Niet sa čo diviť keď v mojom okolí je na každom paneláku anténa a často vidím aj chemtraily. Ja som si až dodnes myslel, že tie pravidelné pásy čo často u nás vidím sú prírodné, ale ako čítam toto fórum čoraz viac a viac mi tu mnoho vecí dáva zmysel. Keď som šiel okolo polnoci spať, zhasil som svetlo a všimol som si zaujímavú vec. Negatívna čierna čchi zmizla a priestorom sa plavili len tie strieborné zdravé bodky. Bol tu skutočne dýchateľnejší vzduch ako keď človek príde do lesa, tak možno polka z toho. Ďakujem za orgonit a ďakujem aj za toto fórum. Ďakujem aj za ľudí ktorí sú tu, pretože ste jedno z mála fór, kde vidím diskusie, KTORÉ SKUTOČNE NIEKAM VEDÚ a neriešia žabomyšie vojny. Mám však ako každý začiatočník niekoľko otázok na tých skúsenejších:

- Mám okno z ktorého vidím 5 tých veľkých štvorcových vysielačov a je to riadny žabihnus. Avšak sa k nim nemám ako dostať, pretože sú na panelákoch ( ľudia ma tam nepustia ). Ak si dám na to okno niekoľko orgonitov, vyruší mi to signál stade a ,,zastaví,, ho pred vniknutím do tej miestnosti?

- Dal by sa orgonit prirovnať k tachyonu?

- Pokiaľ bývam v byte a máme ,,blbé,, rozvody vodovodnej siete ( v tej hajzelbudke kde sa merá voda ) tak stačí ju vyložiť orgonitmi aby to došlo všade do bytu? Správne som pochopil že po obložení voda začne tiecť nie biela chlórovaná ale čistá?

- Máte skúsenosti s orgonitmi a ich pôsobením na čiernu mágiu? Teoreticky, či sú schopné ju vyrušiť ( v prípade že vás doma niekto preklaje ) ( mňa neklial nikto to len pre zaujímavosť :mrgreen: )

- čistia priestor aj do minulosti??

- Pokiaľ mám stožiar vysokého elektrického napätia, ktorý svojím poľom negatívne narúša plodiny pod ním pestované, pomôže keď v jeho blízkosti zakopem nejaké orgonity? Chápete ide to ako krmivo pre zvery a zvery ako krmivo pre nás.. a potom niekoho dobre páli žalúdok a divíme sa prečo je toľko chorôb že by ich jedna encyklopédia nepoňala :mrgreen:

Ďakujem za odpovede a za zaujímavé diskusie :). Vďačnosti nikdy nieje dosť.. :P

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Orgonit u mňa

Příspěvek od Michael » 18 zář 2010 21:08

- Mám okno z ktorého vidím 5 tých veľkých štvorcových vysielačov a je to riadny žabihnus. Avšak sa k nim nemám ako dostať, pretože sú na panelákoch ( ľudia ma tam nepustia ). Ak si dám na to okno niekoľko orgonitov, vyruší mi to signál stade a ,,zastaví,, ho pred vniknutím do tej miestnosti?

:arrow: dej orgonity co nejblíž k vysílačům, ono i když je to na střeše 12ti poschoďového paneláku si to s tím poradí (vyzkoušeno)

- Pokiaľ bývam v byte a máme ,,blbé,, rozvody vodovodnej siete ( v tej hajzelbudke kde sa merá voda ) tak stačí ju vyložiť orgonitmi aby to došlo všade do bytu? Správne som pochopil že po obložení voda začne tiecť nie biela chlórovaná ale čistá?

:arrow: zlepší to chuť vody (vyzkoušeno), částečně ji to i nabije, pravděpodobně ji to ale neodchloruje

- Pokiaľ mám stožiar vysokého elektrického napätia, ktorý svojím poľom negatívne narúša plodiny pod ním pestované, pomôže keď v jeho blízkosti zakopem nejaké orgonity?

:arrow: pomůže (vyzkoušeno)

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Orgonit u mňa

Příspěvek od Ainan » 18 zář 2010 21:43

Ďakujem za odpoveď. Čo sa týka tých panelákov tak to bude dosť problém, ale časom sa tam iste nejako nepozorovane dostanem.

Mňa len zaujíma či tie orgonity vytvoria v tej miestnosti nejakú ,,sieť,, ktorá automaticky ten negatívny signál z tých panelákov zachytí. ??

Giftingu sa budem venovať až v tom budem zbehlejší. Je pochopiteľné, že to najskôr chcem vyskúšať sám na sebe :)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Orgonit u mňa

Příspěvek od Michael » 18 zář 2010 21:56

u těch paneláků jsem myslel dát orgonity někam k těm domům do země, třeba do křoví - šlápnout na TB a zatlačit ho do hlíny - otázka 2 vteřin, netřeba v tom hledat vědu :idea: ;)

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Orgonit u mňa

Příspěvek od Ainan » 18 zář 2010 22:33

No jo majster komplikátor so mňa :mrgreen:
Okej, tak si tade dám prechádzku, nech aj u nás lietajú helikoptéry trochu :D Tá tadeto preletela naposledy možno pred rokom. Ak začnú lietať, tak sa pokúsim odfotiť
Ešte niečo čo by som mal vedieť? :?: ;)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit u mňa

Příspěvek od hajcman » 20 zář 2010 10:43

k té vodě jak píše Michael vodu ti to neodchloruje, ale když ji necháš odstát většina chloru vyprchá

k umístění orgonitů je dobré je dát někam ke stromu do země, strom pak funguje jako anténa
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět