Orgonit a klíšťata

Cesta za poznáním...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 20:33

Jednu dobu jsem nosil u sebe velké krásné TB v kapse. Přesně v místě kapsy se mi zakouslo do stehna největší klíště co jsem v životě do tedka měl. Lidi. Co takhle nepřehánět. Hm ? Můžeme tím jen věci uškodit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 20:43

asi tam bylo nejšťavnatější masíčko a nejlahodnější krev ... ;-)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 21:12

:lol: asi tak mno.. to samý s parazitama a hlemýžděma... na základě fantastických informací jsem svojí zahrádku osázel TBčkama očekávaje skoro nulové přítomnosti parazitů a očekávaje fantastického růstu rostlinek.. neděje se tak. TB je vyrobené totálně přesně podle návodů.. vím že funguje, nejsem v žádném případě skeptik, avšak nejde jen o mne.. je problém, že senzační zprávy ohledně jejich učinku mohou některé lidi nadchnout, a poté, co se nedostaví kýžený efekt, je to může také odradit.. tudíž vybízím ke střízlivosti. To je vše. A ted si udělejte konečne ten indukční TB :lol:

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Stisko » 08 čer 2010 23:51

děkuju za reakci, zpětná vazba je důležitá, mně to prostě tak funguje, ona opravdu klíště od té doby co má na krku orgonit neměla (krom toho výše zmíněného případu). Proto to sem píšu, aby to vyzkoušel někdo další a buď to potvrdil nebo vyvrátil. :roll: 8-)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Ondřej » 10 čer 2010 18:30

no šneky a slimáky osobně za parazity nepovažuju. Stejně tak by se dala velryba označit za parazita, poněvadž žere plankton. Něco jinýho je plíseň viry apod.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Stisko » 10 čer 2010 19:25

Ještě mně něco napadlo, jestli máte někdo většího pejska a chcete testnout téma klíštata a orgonit tak mi písněte SZ a já vám ho pošlu na testování. jiným způsobem to nezjistíme, než když to vyzkouší víc lidí. Dejme tomu, že jich dám 6 k dispozici pro testování.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Stisko » 10 čer 2010 19:27

Ještě vysvětlím proč většího, čivava by ho asi neunesla. Na velikost koukněte výš na fotce s naší labinkou :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Aerosmith » 13 čer 2010 18:33

kozma píše::lol: asi tak mno.. to samý s parazitama a hlemýžděma... na základě fantastických informací jsem svojí zahrádku osázel TBčkama očekávaje skoro nulové přítomnosti parazitů a očekávaje fantastického růstu rostlinek.. neděje se tak. TB je vyrobené totálně přesně podle návodů.. vím že funguje, nejsem v žádném případě skeptik, avšak nejde jen o mne.. je problém, že senzační zprávy ohledně jejich učinku mohou některé lidi nadchnout, a poté, co se nedostaví kýžený efekt, je to může také odradit.. tudíž vybízím ke střízlivosti. To je vše. A ted si udělejte konečne ten indukční TB :lol:
Už jsem o tom tady někde psal. Osobně si myslím, že jakýkoliv organismus na Zemi má svůj smysl. Proto parazit či škůdce je jen subjektivní označení. Pokud orgonit produkuje POR, tak i pro tu mšici, nebo klíště. Možná cílený "program" vložený do orgonitu něco zmůže. Ale zase. Pokud bychom chtěli programovat někomu či něčemu škodu až zmar, není to proti principu dobra? Ale to už je o filozofování atd. (jako ti hinduisté co chodí nazí a peřím odsouvají mravence z cesty, aby něčemu živému neublížili :D )

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od PodAkt » 13 čer 2010 18:57

Pokud vím, tak některá zvířátka (a rostliny) se spíše vyskytují v oblastech s negativní energií, např. některý hmyz (vosy, mravenci, řekla bych, že i klíšťata), takže možná proto orgonity mají sklon klíšťata odpuzovat.
Co se účinnosti týče, tak bych se nenechala odradit zakousnutým klíštětem, repelenty taky nikdo nepovažuje za podvod a běžně mě kouše spousta havěti, i když jsem jimi natřená celá. Kdyby měly orgonity účinnost 100%, tak by to byl neuvěřitelný výsledek; osobně bych byla ráda i za 70-80% snížení počtu klíšťat. Přece jenom to, že se klíšťatům někde nelíbí neznamená, že se tam nedostanou nějakou náhodou. Pak se třeba nedokáží dostat pryč a naštvaně se zakousnou :o :x :lol: Ostatně psi většinou nenosí kalhoty a odchází se z nich snadno, kdežto vymotat se z kalhot, to může být problém.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2010 15:39

Mravencům zdá se nijak nevadí..

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Orgonit a klíšťata

Příspěvek od PodAkt » 16 čer 2010 00:29

Škoda :evil:

Odpovědět