Giftování ....

Zajímavá místa...
Odpovědět
gaga
Příspěvky: 10
Registrován: 24 črc 2009 19:40

Giftování ....

Příspěvek od gaga » 24 črc 2009 19:56

Už asi 1/2 roku vyrábíme s přáteli orgonity cca 100-300 gr. docela systematicky jsou rozdaný na karlovarsku až cheb a mar. lázně trochu. A taky Klínovec tam je cca 3kg. Dále morava od uherského hrad. až ke slovensku. Kolem Brna a skoro až k rakousku. No a tak různě ... Hodně totiž cestuji po republice... no a kde vykukuje nějaká drzá věž tak to zpravidla schytá 8-)
Ještě ke špónám, ty se dají bez problémů sehnat v kovošrotu nebo v "lepší" výkupně sběrných surovin. Hutě totiž vykupují ke zpracování pouze špóny.... :!: když jsem tam šel poprvý tak že kolik toho jestli tunu, jsem řekl jenom tady do kyblíku a bylo 16kg za cca 250 kč
Naposledy upravil(a) gaga dne 24 črc 2009 22:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Giftování ....

Příspěvek od sophia » 24 črc 2009 20:37

dnes jsem kupoval 20 kg nádherných hliníkových špon za 300,- bez dph :shock:
Kovošrot to jistí :lol:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Giftování ....

Příspěvek od Aerosmith » 17 srp 2009 13:50

Taxem jsem konečně rozhoupal a obdaroval tři věže v nejbižším okolí mého domu. Nakoplo mě taky to, že jsem pozoroval vždy po téměř okamžité reakci na "vyložení sestavy " TBček postupné snížení akce vůči počasí (tedy viditelnou stránku věci). Asi to bude fakt tím, že orgonit na sebe stahuje DOR z těch věží a ta jeho síla se rozloží a v místě už není taková jak na začátku. Tak uvidím jestli se to projeví. Zrovna totiž dnes je u nás modro až oči přecházejí, takže nad věžemi žádný projev.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Giftování ....

Příspěvek od mufin » 05 pro 2009 23:54

Možná bych to nazval líp, orgonity rozhodně nestahují na sebe DOR ve smyslu, že by se víc a víc znečistily. To by jsme je museli brzo chodit vyměňovat... Víc už se mi líbí definice, že transformují DOR. Což je o tom, že neutralizují specifické rozdílné vlnové délky působící disharmonicky na buněčné úrovni živých tkání... Čili v orgonitech nic nezůstává negativního.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Giftování ....

Příspěvek od Tosky » 13 říj 2012 23:16

Někdo tu na foru psal, že nemá už cenu giftovat, že je příroda dost ogiftovaná? To už nemám nikam chodit?

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Giftování ....

Příspěvek od mufin » 14 říj 2012 11:26

To je podle mne nesmysl, že nemá cenu už giftovat, spíše záleží čím a jak a kde. Stále přibývá vysílačů, elektrosvinstva, mikrovln, vždyt se zavádí třetí wifi pásmo, to je další svinstvo hlavně ve městech.... Navíc, i úroveň orgonitů je bohužel dost rozdílná, takže bych si troufl říct, že po mnohých giftařích by klidně území zasloužilo přegiftovat. Bavím se třeba o vibračních úrovních a čistotách záměru a čistotě použitých kamenů a materiálu atd... Krom toho že přecejenom ta chemická pryskyřice je taky svinstvo uvolňující styren do čisté přírody.... a to právě vidím jako problém protože před lety se na ten styren v levnějších pryskyřicích tolik nehledělo... to znamená, že před lety giftéři dost zasvinili přírodu styrenem :)) a pokud nevědí kde orgonity uložili nebo pohodili, těžko je najdou... a pod hladinami řek a rybníků nebo moří je nenajdou nikdy. Každý orgonit má své vibrace, určitou hladinu. Často bohužel docela nízkou. Někdo by mohl oprávněně namítnout, že je to docela zločin, takto vibračně "omezovat" určitá místa v krajině a dlouhodobě je nízkým orgonitem držet nízko.... Než na mé šťourání do svědomí začnete odepisovat, zkuste si celou věc velice důkladně a zodpovědně promyslet. Já nejsem proti giftování ani proti orgonitům, ale pro kvalitu a čistotu! :-)

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Giftování ....

Příspěvek od Tosky » 14 říj 2012 12:00

Myslím si že na tom něco je. Není však orgonit hlavně transformátor, který energie přeměnuje a ne moc frekvenčně zasahuje? Stále si myslím, že jedna havárie Exxon waldez, nebo úník ropy v mexickém zálivu je dost převyšující katastrofa za všechny orgonity na desítky let dopředu.... ;)

maras
Příspěvky: 10
Registrován: 08 čer 2014 11:12

Re: Giftování ....

Příspěvek od maras » 01 črc 2014 14:53

Nejak tady postradam postup, jak giftovat. Vyhledavani mi vyplivlo tenhle thread, ale v nem se taky nic moc nedocitam :) Muze to prosim nekdo napravit? Jak ogiftovat vysilac mob. operatora? Co jsem zde vyhrabal, je vzdalenost do jake by se mel TB od veze zakopat. Ve vysledku to je pry jedno, ikdyz kolem toho byly spory, jakoze 40-400m. Co ale nikdo neuvadi, je, jak hluboko TB zakopat. Je nutno vedet jeste neco?

Dik! :)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Giftování ....

Příspěvek od antistatic » 05 črc 2014 10:55

Myslím že tu to je taky někde napsané..Ale zakopávat asi tak akorát..:)) To sem Ti toho řekl, že?:) Říká se, že vlhké půdě mají větší dosah,protože vlhká půda je lepší nosič energie než vzduch prý.. Já zakopávám vždy na dohled od věže,asi do 100m. Někdy přímo pod věž,hned vedle plotu..Někdy zase na nějaké výhodné místo poblíž..Jinak házím TB do potoků,rybníků,přehrad..V autě vozím malou motyčku,bedýnku s TB a pár litrů octa..Vždycky párkrát hrábku do země motyčkou,pak to přihrnu a zašlapu,zadupu.Když mám klid ještě než ho zakopu mu trochu domluvím,když je to rychlofka na rušném místě jde rovnou pod drn..:)Větší HHG samozřejmě zakopu hlouběji,TB stačí 5-10-15cm..Lépe trochu hlouběji do vhlké hlíny.A je to..
Vím že se řeší, že ne každý orgonit je vibračně na výši ale myslím si že pro gifting stačí mít křemen nebo lépe očištěný a nabitý křišťál.. Je jasné že jsou i orgonity bez očištěných kamenů atd..Ale důležité pro energii a Zemi myslím je jakýkoliv funkční orgonit ať už s nabitými nebo neočištěnými kameny. Tu mrtvou a pomalou energii z vysílačů a třeba z vysokého napětí stejně zvitalizují,rozhýbají,pozvednou!!!Protože už orgonit bez kamenu energii hýbe,ale asi neneutralizuje psychosomatické zóny asi ani geopatogenní a ani nevylučuje anionty a nic,jen pouze odráží a zrychluje okolní energii!! Vemte si orgonový akumulátor,korek nasává ,drátěnka odráží a tím se uvnitř plechovky akumuluje POR!
Aspoň tak mi to dává smysl.. Ať mě někdo opraví..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Giftování ....

Příspěvek od Ondřej » 10 črc 2014 22:07

mufin píše:To je podle mne nesmysl, že nemá cenu už giftovat, spíše záleží čím a jak a kde. Stále přibývá vysílačů, elektrosvinstva, mikrovln, vždyt se zavádí třetí wifi pásmo, to je další svinstvo hlavně ve městech.... Navíc, i úroveň orgonitů je bohužel dost rozdílná, takže bych si troufl říct, že po mnohých giftařích by klidně území zasloužilo přegiftovat. Bavím se třeba o vibračních úrovních a čistotách záměru a čistotě použitých kamenů a materiálu atd... Krom toho že přecejenom ta chemická pryskyřice je taky svinstvo uvolňující styren do čisté přírody.... a to právě vidím jako problém protože před lety se na ten styren v levnějších pryskyřicích tolik nehledělo... to znamená, že před lety giftéři dost zasvinili přírodu styrenem :)) a pokud nevědí kde orgonity uložili nebo pohodili, těžko je najdou... a pod hladinami řek a rybníků nebo moří je nenajdou nikdy. Každý orgonit má své vibrace, určitou hladinu. Často bohužel docela nízkou. Někdo by mohl oprávněně namítnout, že je to docela zločin, takto vibračně "omezovat" určitá místa v krajině a dlouhodobě je nízkým orgonitem držet nízko.... Než na mé šťourání do svědomí začnete odepisovat, zkuste si celou věc velice důkladně a zodpovědně promyslet. Já nejsem proti giftování ani proti orgonitům, ale pro kvalitu a čistotu! :-)
Bezva, takže výrobce polopodvodnýho slabýho orgonitu z vosku, se naváží do polyesterů. Jak dlouho trvá polystyrenu, než se začne rozpadat? Viděl jsem izolaci lednice z šedesátých - drží naprosto bez problému. Jak už jsem psal někde jinde, míra degradace syntetickýho orgonitu je obdobná degradaci dalších obdobných plastů, tj. desítky až stovky let. Dál, množství orgonito-plastu v přírodě je naprosto směšné, oproti míře znečišťování "vyspělou civilizací", včetně tvýho odpadkáče. Je mnohem efektivnější a konstruktivnější osázet terén orgonitem, NEŽ HO NEOSÁZET. Sám děláš i polyester do interiéru, kde bude teoreticky otravovat lidi milionnásobně víc, ne? To už ti zřejmě nevadí, na svým webu o tom nepíšeš. Funkční slabotu voskáčů eufemisticky popisujete jako "jemnost". Svýho času tvůj voskový "kolega" natvrdo říkal zákazníkům, že jejich voskový orgonit má životnost 1,5 roku a pak se v zemi rozpadne. Geniální, giftovat s podobným materiálem.
Že cosi jako "vibračně nízký orgonit obtěžuje přírodu", považuji za čirou tvoji fantazii a ptákovinu.

Škoda, že jsem si tvýho dva roky starýho "názoru" všiml až teď.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Giftování ....

Příspěvek od sysel » 11 srp 2014 15:16

Ahoj, kazda nove otevrena krabicka od CD je citit vice nez umyty a dobre vytvrdnuty Orgonit.
Polyester vytvori tlak na kristalovy hrot, vosk se v teple roztece.
Pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět