seznam věží + lokace Jihomoravský kraj

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

seznam věží + lokace Jihomoravský kraj

Příspěvek od Hox » 31 kvě 2009 13:26

veže v Jihomoravském kraji ve formátu Google Earth, pro import stačí dvojklik na KML soubor
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Hox » 03 čer 2009 06:37

Zlínský kraj
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

orgonet
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2009 17:47

Dukovany

Příspěvek od orgonet » 19 čer 2009 14:45

Byl jste někdo na Dukovanech? To by mi bodlo, mám to daleko, a pokud to není ogiftovaný, tak to dělá pěknou paseku ... (viz nedávno bouřka na Znojemsku).

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od sophia » 19 čer 2009 15:29

něco tam je, pokud vím jeden obří HHG asi 4kg, pak asi 20 TB... Není to moc, aspoň něco...

Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Fortepsai » 21 srp 2009 15:07

NOvý hrozenkov XD kdo neví tak jezero balaton je tam pěkná věž jsem ji před tydnem ogiftoval .

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Aerosmith » 13 pro 2009 19:23

Taxem dostal novou informaci o vysílači na Pálavě (mám to asi 7-8 km od baráku). V důsledku digitalizace má být posílený vysílač na 100 (něco) Wattů. Ale člověk co mě to řekl se v tom vyzná a říkal, že tak silný vysílač široko daleko není, např. ani v sousedním Rakousku. Někdo tady už psal, že to tam ogiftoval, ale asi to bude chtít posílit. Jak daleko od budovy by se to mělo zakopat a kolik kousků? Asi by to chtělo kolem dokola. Taky tam k tomu vede v zemi silný kabel na napájení. Možná by to chtělo i kolem toho kabelu něco kopnout.

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od slurm » 13 pro 2009 19:46

ahoj. v lete sme tam byly giftovat a davali sme tam 5ks(jeden o vaze 500g) takze 2,5kg orgonu a taky sophia se zminoval ze tam giftoval,ale cim vic tim lip :D

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Michael » 13 pro 2009 21:26

Tip na dárek :lol:

Obrázek

Zcela nová publikace Vysílací věže, již připravily České Radiokomunikace ve spolupráci s prestižním vydavatelstvím, přestavuje na křídovém papíře 36 nejvýznamnějších televizních a rozhlasových věží v České republice.

Je určena odborníkům i laikům, kteří hledají podrobnější informace o zeměpisné poloze, historii, technickém vývoji a současném vybavení vysílacích věží. :roll:

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Michael » 13 pro 2009 21:34


fanousek
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2010 13:52

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od fanousek » 06 led 2010 13:55

Aerosmith píše:Taxem dostal novou informaci o vysílači na Pálavě (mám to asi 7-8 km od baráku). V důsledku digitalizace má být posílený vysílač na 100 (něco) Wattů. Nevyznám se v tom tak teď nevím jestli kW, mW nebo gW. Ale člověk co mě to řekl se v tom vyzná a říkal, že tak silný vysílač široko daleko není, např. ani v sousedním Rakousku. Někdo tady už psal, že to tam ogiftoval, ale asi to bude chtít posílit. Jak daleko od budovy by se to mělo zakopat a kolik kousků? Asi by to chtělo kolem dokola. Taky tam k tomu vede v zemi silný kabel na napájení. Možná by to chtělo i kolem toho kabelu něco kopnout.
a kde jsou tam ty orgonity, jestli to nekdo nesebral! tam je skalnata zem, je to dobre zakopane???

a kde jsou v rakousku ty vysílače? jak moc je tento silnější? a to je silnější i než ty co jsou na mobily???

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od junak » 06 led 2010 14:05

Zakladna jednotka vykonu je Watt.Jednoducho vykon aky dokaze vyprodukovat dane zariadenie kW=kilowatt,mW=megawatt,gW=gigawatt.
Z taktickeho dovodu nie je asi vhodne pisat kde su orgonity konkretne zakopane....Aj ked nejaka "mapa" posobenia ci siet orgonitu by sa zisla. 8-)

Ozaj kontrolujete niekdo kto giftujete ci tie orgonity naozaj su tam kam ste ich zakopali?Snad to tam nikto nezguna "nehlada" :lol: :o

fanousek
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2010 13:52

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od fanousek » 06 led 2010 14:18

ahaaaaaaa

no právě proto jsem to chtěl vědět, těžko říct jestli se tam dostane tak často ten co to tam ogiftoval, tak by to třeba někdo další mohl zkontrolovat.

nebo třeba aby tam někdo nechodil zbytečně a neplýtval cenným materiálem!

no a když neví jestli g, m nebo k, tak jak ví že je silný? a to je silnější než ty na mobily???

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace Jihomoravský kraj

Příspěvek od antistatic » 07 čer 2014 20:16

Nemohl by někdo nahodit funkční seznam ogiftovaných věží na JM! Děkuji!:)

Odpovědět