seznam věží + lokace Liberecký kraj

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

seznam věží + lokace Liberecký kraj

Příspěvek od Hox » 31 kvě 2009 13:32

Seznamy formátu Google Earth, pro import stačí dvojklik na KML soubor

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Liberecký kraj

Příspěvek od Hox » 31 kvě 2009 13:33

Liberecký kraj

Královehradecký kraj
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Hox dne 03 čer 2009 06:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od visitor » 31 kvě 2009 21:48

Dobrý díky ;) zrovna jsem dneska byl jednu ocejchovat..kousek od domova a všiml jsem si jí až nedávno..pěkně zašitá..je i na tom seznamu. Je to ale kotel,to je na roky práce.. :lol:
nápis.jpg
už v zemi,dal jsem tam raději dva
orgo.jpg
Věž
věž.jpg
tak jsem hledal co je to NEIONIZUJÍCÍ ZÁŘENÍ :
ZDROJ:
Propagační tiskovina Státního zdravotního ústavu. 2002.
CO JE TO NEIONIZUJÍCÍ ZÁŘENÍ?

Názvem neionizující záření se označuje široká oblast záření a polí elektromagnetického spektra, která zahrnuje záření ultrafialové (UV), infračervené záření (IR), viditelné světlo, elektromagnetické pole a lasery. Charakteristickou vlastností záření z této části spektra, z níž vyplývá její název, je neschopnost vyvolat ionizaci materiálu, v němž je absorbováno. Za hraniční vlnovou délku, oddělující oblast ionizujícího a neionizujícího záření, se zpravidla pokládá 100 nanometrů, dlouhovlnná část dosahuje až desítek kilometrů.

CO JE ZDROJEM NEIONIZUJÍCÍHO ZÁŘENÍ?

Zdrojem elektromagnetického záření, s nímž se stále setkáváme, je slunce. Umělých zdrojů vytvořených člověkem pro různé účely je velké množství. Je proto možno uvést jen několik příkladů. UV vyzařují speciální výbojky používané k prostorové dezinfekci, v soláriích apod. Nejvýkonnějším, ale nežádoucím zdrojem UV, je elektrický oblouk při svařování kovů. Lasery jsou podle svého provedení zdroji záření vlnových délek od UV až po IR. Elektromagnetické záření a elektromagnetická pole o vlnových délkách větších než přísluší infračervené oblasti spektra se využívají v rozhlasových a televizních vysílačích, radiolokátorech, mikrovlnných troubách, v různých zařízeních pro ohřev materiálů v průmyslu, v zařízeních pro léčení a diagnostiku řady onemocnění, v poslední době je to záplava mobilních telefonů atd. Zdrojem elektromagnetických polí o velmi nízké frekvenci je rozvod elektrického proudu. Intenzita záření a polí vyvolaných těmito zdroji, jímž může být člověk vystaven, se velmi liší. Obvykle jde o velmi nízké expozice. Vyšší expozice se mohou vyskytnout při některých pracích se zdroji záření nebo při práci v jejich těsné blízkosti nebo při záměrné expozici k léčebným účelům.

ÚČINKY NEIONIZUJÍCÍHO ZÁŘENÍ NA ČLOVĚKA (působení)

Tak jako jiné formy energie, má i neionizující záření schopnost reagovat s biologickými systémy. Účinek závisí na řadě fyzikálních parametrů, zejména na vlnové délce záření, která určuje místo a struktury organizmu, kde může být záření absorbováno, a na intenzitě záření, která rozhoduje o míře účinku záření. Účinek přitom může být v závislosti na velikosti expozice pro organizmus jak žádoucí, tak i škodlivý. UV je, např. nezbytné pro tvorbu vitaminu D, ale ve vyšších dávkách způsobuje zánět rohovky a kůže, při dlouhodobém působení urychluje stárnutí kůže a může vyvolat zhoubné nádory. Záření ve viditelné části spektra je zcela nezbytné pro život, avšak vysoká intenzita světla může poškodit sítnici oka. Dlouhodobá expozice oka IR může mít za následek zákal oční čočky. Důsledkem expozice elektromagnetickému záření a elektromagnetickým polím je zvýšení teploty nebo vznik elektrických proudů ve tkáních

no a jsem hned chytřejší.. :?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Komodor » 05 čer 2009 23:35

ale ve vyšších dávkách způsobuje zánět rohovky a kůže, při dlouhodobém působení urychluje stárnutí kůže a může vyvolat zhoubné nádory.

aha to lecos vysvetluje. myslim ze to muze pricina tech vyrazek a divnejch pupinku co ted skoro vsichni na sobe maj, takze nejen chemtrails,, ale vsechno dohromady .
pekne nas drtej lidicky, jde do tuhyho. Kdyz vezme v uvahu kolik tech vysilacu vsude je diky HOxovi mame super seznamy) tak az to zapnou naplnou budem opravdu jak v mikrovlnce.
vsimnul jsem si kolik tech vysilacu davaj ted na baraky a taky hlavne na skoly....jen se kouknete kolem sebe na nejakou skolu co ma na strese
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od visitor » 09 čer 2009 21:03

no a to tam nejsou zdaleka všechny...jedna je kousek pod Ještědem..trochu jsem se pídil a zjistil jsem že patří asi MV (policie atd. složky).. :cry:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: seznam věží + lokace

Příspěvek od Hox » 09 čer 2009 21:30

jo, je to síla.... já sem u sebe v porubě zatím odrušil cca 10-20 věží, letmým pohledem na mapu vyjde najevo že je to tak max 10% toho, co je jen v porubě, nehledě na celou ostravu. Chystám se na nějakou větší akci, pak se ten poměr doufám výrazně zlepší :)

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: seznam věží + lokace Liberecký kraj

Příspěvek od levi » 12 dub 2010 21:29

Tohle místo si podle mě rozhodně zaslouží pozornost ;)
Kopec Borný, Máchovo jezero. Foceno 9. dubna.
Obrázek
Kdo jste místní, nechcete se trochu porozhlédnout z vršku po krásné okolní krajině? :shock:

Marwinova
Příspěvky: 5
Registrován: 14 srp 2011 08:32
Bydliště: Turnov

Re: seznam věží + lokace Liberecký kraj

Příspěvek od Marwinova » 16 srp 2011 12:20

Vizitore.. a byl jsi už na Kozákově? Tam je taky věž jako prase. Ovšem nějaký seznam Libereckého kraje asi neexistuje, že?

Odpovědět