Významná energetická místa v ČR

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od orwa » 14 čer 2010 12:45

:D Zdravím všechny orgonéry,
při našem putování s Electou po zemích Českých, jsme se mimo jiné, zaměřovali i na energetická silová místa. Vcelku je u nás docela dosti dobrých míst, ale momentálně objevené místo je hotový energetický unikát !
Tím místem je Kunětická hora u Pardubic. Samotný hrad je hotový krystal na orgonitu. Jeho kruhová věž na samém vrcholu je energetickou branou do ....jinam.... ! Nahoru vede spirálové schodiště, což umocňuje en. proudění ve věži. Dalšími silnými zářiči jsou tzv. diamantové klenby, které mají prvek duté pyramídy.
Hora, na které hrad stojí i vlastně celé podhradí je jeden obrovský orgonit.
Už dlouho uvažuji o nějakém tom srazu "orgoniťáků" a toto místo se mi jeví pro tento účel jako jedinečné ! Pod hradem je parkoviště, přírodní amfiteatr a taky spousta stánků s papáním. Taky tam mají ohrady s různými kopytníky a pštrosy. Chce to jen dohodnout termín a objednat počasí. Pokud jste někdo z okolí a chtěli by jste mi pomoci s organizací srazu, tak prosím mejlněte na orwa@email.cz .

A pokud se chcete trochu se mnou pokochat takovou malou terapii, tak zkoukněte toto videjko (bohužel osekaná kvalita z důvodu velikosti) : http://www.orwa.wbs.cz/Felinoterapie.html
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od Aerosmith » 14 čer 2010 18:31

Ahoj orwa. Dobrý nápad s tím srazem. Pokud by byl zájem, tak bychom se (zájemci) ale měli informovat prostřednictvím e-mailů nebo SZ než tak nějak veřejně. Nebo ne?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 19:10

mno myslim že pokud by nás někdo chtěl vysledovat tak napíchnout se na mail bude pro ně to nejmenší ....
jinak by jsem možná mohli spíš napřed začít debatu kde to udělat. Padly tady už dva návrhy. myslim že by to chtělo nějakou tu anketku kdo by kam přijel.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od hajcman » 14 čer 2010 19:22

Bylo by fajn postovat zde další energeticky zajímavá místa, menhiry, různé megalitické stavby a td. tak pokud o něčem ve svém okolí víte tak pište a vkládejte foto.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od Aerosmith » 14 čer 2010 20:29

Pokusím se vložit odkaz na kamenný kruh, který byl nedávno vytvořen jedním člověkem a údajně má velkou energii. Je u obce Klentnice u Mikulova. Odkaz je na turistickou mapu. Po přepojení na fotomapu jde dobře vidět. Ještě jsem tam nebyl, ale co nejdřív se tam podívám. Zjistím podrobnosti.
http://www.mapy.cz/#mm=TTtTcP@x=1382897 ... 68272@z=13

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od Aerosmith » 14 čer 2010 20:32

Fotomapu zvětšit. Jdou vidět ty kameny v kruhu.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od levi » 14 čer 2010 20:46

Ahoj,
místo srazu na Kuňce vítám, jakožto Hradečák jsem schopná dojet tam i na kole :lol:
Zároveň tímto nabízím pomoc s organizací a s čímkoliv okolo.

Energetická místa... pár jich znám, řekněme, že se staly mým velkým koníčkem, postupně je tady můžu zkusit posat, bude-li zájem.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:39

můžu sem dodat nějaký energetické místa ze šumavy, ještě se poptám známé co je citlivější než já.
ps: jednoduchou dedukcí zle dojít k tomu, že mě asi v Kuńce neuvidíte ... jelikož je to trošku z ruky ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od junak » 14 čer 2010 23:43

Ja zas byvam blizko vyhasnutej sopky. :lol:

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od hajcman » 24 čer 2010 06:22

levi píše:Ahoj,
místo srazu na Kuňce vítám, jakožto Hradečák jsem schopná dojet tam i na kole :lol:
Zároveň tímto nabízím pomoc s organizací a s čímkoliv okolo.

Energetická místa... pár jich znám, řekněme, že se staly mým velkým koníčkem, postupně je tady můžu zkusit posat, bude-li zájem.
Určitě zájem je minimálně z mé strany a pokud budou blízko mé dovolenkové trasy tak se rád podívám
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

lukhash
Příspěvky: 11
Registrován: 18 lis 2009 12:29

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od lukhash » 13 zář 2010 22:10

Vřele doporučuji navštívit kopec Klepec u Přisimas: krásné místo, energeticky velmi silné ( i nějaký ten orgonit jsem tam zanechal:o)
http://cestyapamatky.cz/kolinsko/prisimasy/klepec-i

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Významná energetická místa v ČR

Příspěvek od uzenypes » 28 led 2011 11:44

orwa píše:Tím místem je Kunětická hora u Pardubic. Samotný hrad je hotový krystal na orgonitu. Jeho kruhová věž na samém vrcholu je energetickou branou do ....jinam.... ! Nahoru vede spirálové schodiště, což umocňuje en. proudění ve věži. Dalšími silnými zářiči jsou tzv. diamantové klenby, které mají prvek duté pyramídy.
Hora, na které hrad stojí i vlastně celé podhradí je jeden obrovský orgonit.
U nas na pardubicku, lide veri ze "kunka" rozhani bourky-vzdy kdyz se zene neco velkeho tak to kunka rozsekne ;)
Mohu nekolikrat potvrdit, z ohromne boure je u nas jen desticek:-)

Odpovědět