Ochrana ZŠ/MŠ

Zajímavá místa...
Odpovědět
ulukai
Příspěvky: 9
Registrován: 23 črc 2011 21:45
Bydliště: Severní Morava

Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od ulukai » 28 srp 2011 10:11

Zdravím všechny giftery,
jstem teprve začátečník, začal jsem zlehka čistit okolí a začínám si všímat všelijakých antén a vysílačů. Asi 150 m od naší základní školy jsou na střechách bytovek hned tři zlověstně se tvářící antény, viz přílohy (ne moc kvalitní, fotil jsem z dálky). Někde asi tady na fóru jsem četl, že právě ZŠ jsou nejčastějším terčem umisťování vykrývačů, aby si děti pěkně "zvykaly". Jakým způsobem se ošetřují školy, stačí v tomto případě 1 TB, nebo si každá anténa zaslouží jeden vlastní, případně celou oblast obehnat třeba 5 TB? Taky mě napadlo přímo do areálu školy pod strom zakopat HHG, mělo by to smysl? Na škole se potýkají s nezvladatelnými dětmi (jako asi všude), myslíte, že by to pomohlo? Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od kozma » 28 srp 2011 11:50

smysl to má. Jestli cítíš takovou potřebu.Intuice je u giftování důležitá. Klidně TBčky nešetři !

ulukai
Příspěvky: 9
Registrován: 23 črc 2011 21:45
Bydliště: Severní Morava

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od ulukai » 28 srp 2011 15:37

kozma píše:smysl to má. Jestli cítíš takovou potřebu.Intuice je u giftování důležitá. Klidně TBčky nešetři !
Ok, díky za důvěru, jen abych to pak zbytečně nepřehnal, mám tendenci dělat vše předimenzovaně :). Jinak jen tak pro srovnání, jak byste obdarovali takovéhoto krasavce:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od kozma » 28 srp 2011 20:36

no ten je sladkej... mno dvě- tři TB... zakopaný na protějších stranách

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od Mike.Jt » 28 srp 2011 20:52

:D na tuhle krásku by bylo nejlepší bourací kladivo. Škoda že je to trestní.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od hajcman » 03 zář 2011 14:13

pokud je poblíž vzrostlý strom použij ho jako anténu ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Ochrana ZŠ/MŠ

Příspěvek od kolosjackos » 11 zář 2011 16:00

antena #2 funguje jako scanner (dvoufasova antena), da se s tim divat a slyset pres steny, ale ma dosah jen okruh 2,5-5 km ale zato strasne silnou spotrebu energie. matrix vi jak ma mit svoje ovecky vzdy pod kontrolou :twisted:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět