Přesné hledání kyvadlem na mapě

Pochlubte se...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Ondřej » 31 srp 2009 21:36

Vynalezl jsem tuto metodu, ale kyvadlo mi zatím nejede:) Takže bych alespoň rád, kdyby to vyzkoušeli ostatní. Jde o přesný určení bodu v okruhu cca 50m, kde už není problém dál hledat na místě. Takže takhle bych to dělal já:
-otevřít v prohlížeči mapy.cz.
-před sebe dát papír A4 a položit na šířku. Papír představuje výřez s mapou na obrazovce.
-kyvadlo postavit doprostřed spodní strany papíru a ptát se např "Kde v ČR je nejsilnější objekt nebo místo vyrábějící destruktivní energii/DOR." nebo "Kde je nebližší neogiftovaný DOR generátor."
-kyvadlo se rozkýve a ukáže směr. Směr vycházející od prostředka spodní strany papíru vyznačíme na papíře položením nějaké tyčinky/pravítka/špejle.
-kyvadlo přesunout na pozici kolmou ke špejli a opakovat dotaz. Vyznačením dalšího směru vznikne na papíře průsečík. To místo na obrazovce přesunout doprostřed obrazu, přiblížit o dva stupně, odstranit špejli a pokračovat v dotazu. Takhle se dá zjistit přesný místo na největším přiblížení.

Pokud ale takhle zjistíte nějaký důležitý/tajný bod a budete o tom veřejně psát, koledujete si o ukončení vaší existence. Nebo minimálně ostřejší sledování a dálkový špehování vaší osoby. Nedělám si prdel, sám jsem už byl černomagicky napaden. A pokud si někdo myslí, že tohle forum není sledovaný, tak je dost naivní. Samozřejmě maily a telefon je taky velmi jednoduchý skenovat a přímo sledovat, pokud vás vyhodnotí jako hrozbu pro NWO. Problém je když objevíte něco, čemu sami vůbec nerozumíte nebo nechápete význam toho, ale tajní panáčci to znají dobře a prozradíte se tak, do čeho strkáte nos, koledujete si o malér. Tohle se bohužel stává na světě pořád a lidi zbytečně dělají pápá. S cizí pomocí že.

Nějaký šrot v okolí by vadit ničemu neměl, klidně pište svoje zkušenosti, úspěchy, vylepšení apod. Dál nějaký přírodní víry, který by se dali otevřít apod.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Michael » 31 srp 2009 21:51

pravdu díž Milane

Samozřejmě ať sledují co chtějí, tady vysledují velky houno. Maximálně pár "bláznů" hrající si s pryskyřicí. Jak můžete vidět dnes na obloze, stejně je to prd platny...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Saila » 01 zář 2009 17:52

btw: s tou mapu proc to delat takhle slozite ja mam radsi klasickou papirovou mapu-...akorat obcas to kyvadlu ukaze misto bydliste cloveka a ne jeho momentalni pozici:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Ondřej » 01 zář 2009 21:10

Ok sailo, tu máš bojový úkol: vem si automapu a zjisti ve kterým domě bydlí moje ségra.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Saila » 01 zář 2009 22:56

tak samozrejme na podrobny hledani potrebujes podrobnou mapu:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Ondřej » 02 zář 2009 18:20

no a o čem výše mluvím??

frank51
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2010 09:10

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od frank51 » 15 led 2010 09:14

A jak se chová kyvadlo,když s ním kývete u svých hlav? Pozná úchylku?

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od Aien » 15 led 2010 12:00

Franku , jestli chceš opruzovat,tak za sebou zavři blázinec zvenku.Přesto ti odpovím:vezmeš do roky kyvadlo mezi palec a ukazováček,vduchu se s ním domluvíš, že ano bude např.dozadu-dopředu, ne bude napravo-nalevo.Položíš vduchu otázku, např. "mám právo říkat druhým, že jsou blázni, když tomu nerozumím ?"Kyvadlo ti odpoví,ale nesmíš jím sám kývat ;)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Přesné hledání kyvadlem na mapě

Příspěvek od cardej » 17 led 2010 00:41

frank 51-
jsi dobrý oponet, který zdokonaluje forum - Díky.
Kyvadlo je stará známá věc a funguje u citlivců..ale dnes i u každého kdo to přijme...

Jinak pro Tebe.
Uprav svoji čakru číslo 4. Dýchej z hluboka. Nejez těžká jídla. Pij čistící čaje- doporučuji ZLATOBýLKU..
pročisti si ledviny - to je vztahy i vztah k sobě. Postav si konstelaci sebe a své rodiny... čakra 6 a sedm září pouze na polovinu. Najdi čas na filosofii a Duchovní vzdělání...
jinak platí čistit, čistit, čistit... to i pro mě...

Odpovědět