Nové hračky do nové doby

Pochlubte se...
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 19:30

sophia píše:on je Ondřej takovej trochu nevrlej jak má na něco odpovědět :lol:
Mno, spíš mě tu lehce frustruje neznalost základních věcí, který jsou na netu v podstatě každýmu pod nosem a hlavně lenost přemýšlet. Osobně si troufám říct, že po odstavení blbbedny mi vylezlo IQ o 5-10 bodů. Poněvadž místo věnování pozornosti sra*kám nad kterýma se ani přemýšlet nedá, jsem začal víc sledovat svět kolem sebe a víc študovat, takže stimulů k používání mozku mám výrazně víc. A doporučuju to všem. a to je pouze IQ neboli schopnost k přemýšlení. Nemluvím o intuici a výraznějších pocitech, kterýma se taky můžu řídit. TV je zřejmě taky otupuje.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 19:38

orwa píše::D Ahojte všichni ! To teda nestačím koukat, jaká se tu rozjela hádanice :lol: . A očekávaně tu vede Ondřej :lol: .
Pokusím se teda vysvětlit některé dotazy : "klasika" - to je to, co jsme převzali od různých cizojazyčných tvůrců orgonitů a Ondřeje , "vyšší frekvence" to je to, co Ondřej a většina lidí (zatím) nevníma. Termín "frekvence" není zcela přesný, ale bohužel zatím nebyly ujednoceny žádné veličiny u OE :lol: . Takže nevím, co chcete měřit těmi dokonalými přístroji ? Jakou veličinu ?
Při mých bádáních se kromě jiného(?) opírám hlavně o zpětnou vazbu u vysoce citlivých lidí, kteří vlastní orgonity a jsou schopni mi interpretovat své vnímáni. Jelikož se zde můžeme pochlubit svými "hračkami" a poznatky, tak tak činím a proto nechápu proč by to mělo být komentováno jako nesmysly :lol: .
A ještě přidám takový malý poznatek (k termínu "nejlepší orgonit"): nejlepší orgonitek je ten, který si upatláte sami pro sebe ! Je jedno, zda není hezký, jestli obsahuje spirálu či ne, zda z něj čouhají špony, či je odlit do pivní flašky . Hlavní je, že je to váš výtvor a je v něm nakupena vaše energie a plně s váma "frekvenčně" souzní ! :D

A nakonec ještě malá rada pro Ondru (můžu ti tak říkat viď,mám tě docela rád a proto ta rada) : pořiď si nějaký dobrý orgonitek a otevře se ti spousta nových obzorů a taky se změní ráz tvých příspěvků a mnohem více lidí tě bude mít rádo !
Ano, vyšší energie tu září, ale ta energie nemá s orgonem nic společnýho, takže ani s orgonitem.
Slovem "nesmysl" jsem neměl na mysli tvůj výrobek. Neopič se po kocourovi ;) Šlo o výrok "..nedokáže transformovat tyto vysoké frekvence, kterýma jsme doslova zasypáváni." Takže ty chceš transformovat vysoce konstruktivní neorgonovou energii orgonitem a ještě k tomu na něco lepšího? Nebo horšího? Nebo jak by se měla transformovat? Ach ach...
A jaký orgonitek bys mi doporučil? Tvůj? :lol: Mám tu dobrých orgonitků dost, možná Levi by mohla poreferovat jak ju protáhly... A bez spirálek...
A kdo mě nemá rád? Mě mají i rády i žvižátka, včetně kočiček :mrgreen: Dokonce, kladná reakce na mou osobu žvižátkama má pro mě často větší hodnotu (mají lepší čuch), než nějaký názory lidí. Kterým například přímo říkám co si myslím a "to jsem neměl dělat"... :mrgreen:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 19:43

Aien píše:Tak dost kluci! Nezajímá kdo začal! Od sebe a každý do jiného kouta.
Promiň maminko, už nikdy nebudu trápit kočičky! :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 19:53

am2: taky nepochopils mou odpověď sophiovi ;)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Stisko » 03 lis 2010 23:36

No Ondřej je někdy nepříjemně přímý, ale zase se o své zkušenosti podělí a díky tomu může být vnímavý čtenář dál s výrobou. Za to jsem moc vděčná, na druhou stranu je mi líto, že se s námi víc Orwa o své výzkumy nedělí, sem tam se tu písne, že na to má Orwa takový a makový názor, ale nikde k tomu Orwa nic nepísne. Je to škoda, fórum je tu pro to abysme se navzájem posouvali dopředu a ne hádali jako pouťové báby (taky už jsem se chytla a hádala, takže nikoho nesoudím).

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 04 lis 2010 03:11

Ondřej píše:am2: taky nepochopils mou odpověď sophiovi ;)
takže to měla být ironie :?:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 04 lis 2010 12:13

Rychlý překlad: Skalární vlna není běžně detekovatelná… (důvod tam byl složitě popsán…)
Řešení, jak skalární vlnu zviditelnit, je uměle vytvořit malé místo se zakřivených časoprostorem. Průchod „neviditelné“ skalární (longitudinální?) vlny tímto prostorem způsobí, že skalární vlny se částečně projeví jako "normální" (elmg?) vlny.
Potřebné ohnutí časoprostoru se udělá silným magnetickým polem. Pro dostatečnou citlivost detektoru je třeba intenzita mg. pole cca 40.000 až 80.000 Gaussů. Zdroj tohoto tvoří např. malý super-vodivý (supra-vodivý?) magnet.
Obrázek: Zařízení je obyčejná anténka připojená k nějakému vhodnému měřidlu (indikátor, osciloskop, frekvenční analyzátor). Rozdíl je v tom, že anténka je umístěna ve Faradyově kleci (wikipedia), která by měla odstínit klasické (ne-skalární) vlny. Další rozdíl je v tom, že u anténky je extra-silný magnet.
Jedná se jen o návrh zařízení, nikoli popis existujícího.

Podle mě nic extra zajímavého.
Osobně mi obecně moc nevoní technika, jsem zastáncem "staré školy", která říká, že
takové věci jako detekce a analýza energií je přirozená vlastnost původního člověka,
a tudíž namísto vytváření další techniky je přirozenější vnitřne čistit sebe tak, aby se tyto přirozené vlastnosti zase vrátily (současný člověk funguje ani ne na 5% možností mozku a DNA).
Ale toto nemyslím tak, že bych měl něco proti alternativním technologiím, je to součást pozemského vývoje a samozřejmě jsem moc rád za lidi, co co do toho dělají.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 14 lis 2010 12:28

Nová hračka do nové doby... nějaký Kohei Minato motor http://www.google.cz/search?q=kohei+minato
ale zas: běžný smrtelník konkrétní přesné plány nesežene a čas a miliony na "pokus-omyl" vývoj také nemá.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od orwa » 01 led 2011 16:58

:D Tak vás všechny zdravím a pozdravuji v nové době :lol: !!!
Tak to vypadá, že dnes všici vyspávají včerejší přílivy "energie" a já jediný to tu letos zahajuji :roll: !
Dávám vám zde všem takový malý novoroční dárek http://www.orwa.wbs.cz/Vyroba-_-krtka_.html a současně přidávám všem přání - Ať se vám všem čistým splní , na co si pomyslíte !
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od vlady » 01 led 2011 17:36

am2 píše:Nová hračka do nové doby... nějaký Kohei Minato motor http://www.google.cz/search?q=kohei+minato
ale zas: běžný smrtelník konkrétní přesné plány nesežene a čas a miliony na "pokus-omyl" vývoj také nemá.
No vypadá to na další variantu Perendeva. Co je nesmysl je tvrdit že jde o perpetuum mobile. Ta síla se získává z magnetů které se tím oslabují prý vydrží asi 15 let. Jinak na Perendeva dokumentace vyšla ale je to dost složitý a nikomu se do toho nechce když neviděl výsledek. Nejsou sponzoři :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Mike.Jt » 01 led 2011 18:44

orwa píše::D Tak vás všechny zdravím a pozdravuji v nové době :lol: !!!
Tak to vypadá, že dnes všici vyspávají včerejší přílivy "energie" a já jediný to tu letos zahajuji :roll: !
Dávám vám zde všem takový malý novoroční dárek http://www.orwa.wbs.cz/Vyroba-_-krtka_.html a současně přidávám všem přání - Ať se vám všem čistým splní , na co si pomyslíte !
Vidím že kosmické energie zpracovali i Orwu aby konečně přidal k obrázku nového výrobku i návod ! Toho si cením. Rozhodně vyzkouším, jen asi díky menší trubce to bude spíš krteček :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od Ondřej » 01 led 2011 20:11

orwa: "Dle mých zkušeností je absolutně nevhodné jakékoliv orgonitky zahrabávati pod zem a tím pádem tyto odříznouti od toku fotonů, kteréžto jsou nosnou vlnou orgonových částic !"
-blahopřeji k úžasnému objevu, jsi zřejmě první na světě...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 01 led 2011 21:22

jak na Nový rok, tak po celý rok... :D

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od am2 » 25 úno 2011 18:51

Zajimavy experiment ze stareho HDD (lze i CD mechanika + CD),
z nosného "obalu" na lepicí pásku a ze silných (neodymových) magnetů.
Jestli je to free energy, to nevím, někde jsem slyšel, že prý ty magnety časem "vyprchají", ale nemohu to potvrdit ani vyvrátit.
Možná na podobném principu (magnetismus a vzájemné pozice a úhly vzájemného natočení obou magnetů) funguje i to slavné Kohei Minato motor.
Je taky zajímavé, že když jsem hledal podobná videa, tak mi to u dost videí napsalo "Uživatel toto video odstranil". Je zajímavé, že na youtube je spousta kradených či hloupých videí, nikomu to moc nevadí, jsou tam dál, ale hodně takto mizí konspirační či free-energy videa.
phpBB [video]

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nové hračky do nové doby

Příspěvek od pepr » 25 úno 2011 23:22

Z toho, co je vidět na videu, mi to připadá spíš jako hodně zatemněné kyvadlo. Otočilo se to vůbec víckrát dokola?

Odpovědět