Nabídka orgonitů

Pochlubte se...
Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Nabídka orgonitů

Příspěvek od bionflow » 26 říj 2010 21:05

Ne každý má možnost vyrábět a přesto by chtěl giftovat nebo vlastnit orgonity. Pokud chcete nabídnout orgonity, v tomto vláknu můžete. :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 28 říj 2010 14:02

Dle oficiálního vyjádření Koncilu Galaktické Federace, s největší pravděpodobností zřejmě nejlepší orgonit v dimenzích D1 až D12: http://orgonit.uvadi.cz/ :mrgreen:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Aerosmith » 29 říj 2010 00:02

Ondřeji, máš vždy nejpohotovější odpověď na všechno.Vysvětli dinenze D 1 až D12 ...:-)) Obchod je gescheft... to mě k tobě nesedí.Oder?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 30 říj 2010 16:34

To s obchodem jsem nějak nepochopil a dimenze jsou offtopic, zeptej se jinde.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Ondřej » 02 lis 2010 19:35

mě udivuje, že jsem tu pořád sám?...

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Stisko » 13 lis 2010 00:35

Ahoj Všichni, srdečně Vás zvu na výstavu, kde budu s orgonity:
EZOTERA Praha 27.- 28.11. 2010 ( sobota, neděle ) 10. - 18. hod
Hala TJ Pankrác Lomnického 1, Praha 4 - Nusle
Co můžete očekávat? Malá ochutnávka:
Obrázek

Merkaba
Příspěvky: 5
Registrován: 07 srp 2011 22:35

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Merkaba » 07 srp 2011 22:41

Moja ponuka orgonitov: www.merkaba.eu.sk ...dobre pozerám, že som tu len tretí v poradí za takúto dlhú dobu? Pozdravujem všetkých!

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od mano22 » 15 bře 2012 02:12

Tak oznamujem ze aj ja vyrabam orgonity,ci uz na gifting,alebo dekoracne,osobne... Tak ak by ste nahodou mali zaujem,mozem vam nejaky vyrobit. Ja ich nevyrabam koli tomu,aby som na tom zarobil,ale koli tomu aby som pomahal...pomahal ludom,zvieratam,prirode,atmosfere,celej planete aj celemu vesmiru.... Nevyrabam orgonity masovo(pokial sa nejedna o gifting :lol: ),skor sa sustredujem na individualnu,zakazkovu vyrobu. Nechapem ako moze niekto predavat orgonit s vyrobnou cenou 5€ niekedy aj za 50€... aky bude mat takyto orgonit program,ked uz pri jeho vyrobe ide hlavne o zisk? Ja do orgonitov vkladam nesmierne mnozstvo lasky,ale aj nemale usilie a nemale financne prostiedky a z predaja mi vratilo pri vsetkej skromnosti cca 20% vsetkych nakladov a vobec mi to nevadi....skor ma to tesi...ostatne "financie" lezia na dne riek a jazier,zakopane v zemi alebo su na nejakom krasnom miestocku a pomahaju vsetkemu naokolo.
Nemam internetovu stranku(zatial),takze vsetky objednavky riesim individualne.

Mam vela druhou kamenov,vela najroznejsich formiciek,rozne druhy pilin,dekoracii....tak si mozete vybrat to co vam vyhovuje a ja vam to "upeciem" podla vasho gusta. Alebo si ho kludne mozete prist vyrobit aj sami,mal som uz par takych pripadov,s tym nemam tiez problem :D

V pripade zaujmu ma mozete kontaktovat priamo tu cez spravu,alebo mailom na mano22@azet.sk,ale najlepsie bude mi priamo zavolat na 0949 309 606.

Pre ilustraciu napr. tu mam par fotiek mojich orgonitov:
http://orgo.cz/viewtopic.php?f=13&t=956

Jaroslav01
Příspěvky: 1
Registrován: 17 čer 2012 10:46

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od Jaroslav01 » 17 čer 2012 10:54

Náš novootvorený e-shop http://www.orgonit.eu.sk

JOFI
Příspěvky: 19
Registrován: 30 čer 2013 07:10
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od JOFI » 06 črc 2013 09:54

Pozdravujem vo spolok,
tiež vyrábam orgonity pre vlastnú potrebu, rodinu, priateľov a záujemcov. Výrobu orgonitov beriem ako poslanie a nie ako biznis ale na druhej strany sú s tým spojené náklady. Takže moje orgonity záujemcom zhotovujem /predávam/ v podstate za cenu mojich nákladov. Orgonity v procese výroby programujem pomocou Shambally 1024. Energie Shambally sú vraj momentálne vibračne najvyššie v tomto čase a tomto svete.
Foto zopár mojich orgonitov mám uložené na http://pokec.azet.sk/orgonit123/fotoalb ... 212ff28425

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od pyrotechnik » 09 črc 2013 23:03

Ondřej píše:To s obchodem jsem nějak nepochopil a dimenze jsou offtopic, zeptej se jinde.
tak proč píšeš,o dimenzích,když o nich NIC nevíš?,nebo o nich nic nechceš napsat? Možná,že nevíš KDE ŽIJEŠ? Těším se na tvou odbornou odpověď..........

JOFI
Příspěvky: 19
Registrován: 30 čer 2013 07:10
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od JOFI » 21 črc 2013 21:14

človek sa učí celý život a keď niečo chce, tak spôsob si nájde ako sa zlepšovať. Myslím si, že zase som sa posunul o trošku ďalej čo sa týka estetickej stránky orgonitov http://pokec.azet.sk/orgonit123/fotoalb ... 6fd57d9725

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od pyrotechnik » 05 srp 2013 12:32

Hezký den,
všimnul jsem si, že se zde může prezentovat umění v podobě orgonitů, tak bych chtěl případným zájemcům, kteří z jakéhokoli důvodu si je nevyrábí sami, nabídnout naše kousky, které jsou nejen podle mého názoru vynikající co se tyče poměru cena/výkon/účinnost a v neposlední řadě i estetický "projev". Vím, že někteří to nedočetli až sem, ale o takové lidi v tomto případě nejde, jde tu především o ZÁJEMCE. Vyrábíme z čiré pryskyřice kterou "zatím" nebarvíme, takže vždy je vidět hlavní kamen. Křišťály i kameny jsou energeticky očištěny, zbaveny toho, co tam nemá být a kameny jsou vždy naprogramovány na konkrétního člověka (v případě, že se jedná o "osobní orgonit"), nebo jsou naprogramovány na určitý "úkol/úlohu" (v případě HHG do místnosti) a tímto programováním se účinnost orgonitů neuvěřitelně zvětšuje/rozšiřuje. Také se "dělá" něco, co bych nazval "výrobním tajemstvím". To vše je podporováno Láskou při výrobě. Ještě je z našich možností (momentálně dostupných kamenů) vybrán takový kamen, který je pro jednotlivého člověka nebo účel nejvhodnější, tyto informace NEPŘIJÍMÁME z horoskopů a pod. nesmyslných zdrojů!!!!!

Cena je stlačena na minimum, není to byznys, děláme to pro dobro lidí, tedy nás všech.

Případný zájemce může poslat SZ a vše ostatní budeme řešit přes e-mail, fotky a pod.
Hezký den.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od monikag » 19 říj 2013 21:04

Tak sa pridávam k e-shopákom aj ja...po pár rokoch práce... :)
http://www.orgonity-od-moniky.sk/
Ďakujem svojmu administrátorovi za postavenie stránky i za uvedenie do prevádzky.... ;)

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka orgonitů

Příspěvek od pyrotechnik » 10 lis 2013 19:10

...jestli jste hledali, tak jste právě našli. http://orgonit-dekorativni.webnode.cz/
...jestli jste už našli, tak jste hledali špatně. :D
...jestli nehledáte, měli byste začít.
Orgonity jsou pochopitelně k prodeji a ve skutečnosti jsou ještě krásnější, než mohl zachytit a zprostředkovat jeden z nejlepších fotomobilů historie, Sony Ericsson D750i, na který jsem stále hrdý, tedy pokud zrovna joystick reaguje na mé silné tlaky, jó a taky ho používám jako budík, takže 2v1, hezký den.

Odpovědět