Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Pochlubte se...
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Příspěvek od monikag » 09 kvě 2011 20:01

Ondřeji, sú to poháre na šampanské, u nás v TESCU.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Příspěvek od Stisko » 09 kvě 2011 20:53

Zrovna jsem je taky sehnala. Tady je výsledek:
Obrázek
Obrázek
Jinak k té špičce, když jsem byla na výstavě, tak mi tam ti léčitelé říkali, že ty špičaté mají spíš mužskou energii, a ty menší ženskou. Tak by to i odpovídalo té razantnosti. Mužská je silnější a výraznější, ženská zase jemnější a vytrvalejší :)
moni: děkuju za pochvalu :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Příspěvek od monikag » 09 kvě 2011 22:54

Haha, áno sú to presne ony, viem to podla toho "čudlíku" v špičke. Stisko, mne fakt idú zo 100 ks 70 ks kužely a zo 100 tých nízkych ide tak 5 ks. Aj pri meraní virgulou boli oveľa silnejšie, takže ak mám dať materiál a porovnať účinok, dávam vysokému prednosť, len na želanie nízke, ale aj tak ich veľmi málo chcú...aj keď darujem, vyberú kužel, alebo pyramídu. P.s. ten tyrkys je tam fakt krásny. Idem skúsiť český granát a jantár. Písala si že ti akvamarín praskal? Je to moc vidieť? Rada by som ho použila na posilnenie...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Příspěvek od Ondřej » 11 kvě 2011 20:28

To není tyrkys, ale howlit ne? Za takový kus tyrkysu by se pěkně mázla přes kapsu...
Jo dík za info, možná časem taky zkusím něco vyššího. O kolik mají větší objem? To má zřejmě taky vliv...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Moje výtvory(ak sa mi podarí vložiť link:))) )

Příspěvek od monikag » 13 kvě 2011 00:14

Ondřeji, ten vysoký kužel má 3 dl a ten malý má polovicu, ale aj keď dám rovnako materiálu, cca 150 ml živice do oboch, ten vysoký je silnejší, myslím, že ten tvar je rozhodujúci :? Neviem, mene to vyzerá na tyrkys :? Nie som až tak znalá v kameňoch. Poradíte niekto či môžem malé záhnedy kombinovať s krištáľom a ametystom, Možno by som sa to niekde dočítala, ale pracne... tu mi snaáď poradí niekto kto sa vyzná viac... Díky

Odpovědět