Orgon - základní pojmy

Hlavní pojmy...
vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od vlady » 16 říj 2010 08:49

No tam si počteš, jeden tam třeba tvrdí proč tu vodu upravit napřed na pH 14 a pak zpátky na pH 7 a pod.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=134

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od jedenTT » 08 úno 2012 16:06

Tento server som navštevoval po určitej dobe ako vznikol. Dokonca som sa snažil svojou chabou nemčinou dávať tam časti prekladu Joe Cell. Žial ale aj ten zdroj z ktorého som to prekladal , teda ten text bol podľa mňa dosť neúplný a nie celkom jasný. Aj napriek tomu, že som tam videl veľké a úprimné snahy o replikácie aj iných F.E. zariadení tak sa obávam, že asi nikto neuspel. Alebo ak áno tak si to nechal pre seba. Chlapi tam mali naozaj pekné konštrukcie a muselo ich to žiaľ stáť okrem iného aj veľa námahy.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od kozma » 09 úno 2012 02:58

Projektu Joe Cell u nás v CZ je mi líto. Joe Cell má očividně problém s akumulací enormní koncentrace DOR. Informace z "U pramene" vedou spíš doprdele. Mno a nám Orgonautům ;) ..zase chyběj soustruhy a patřičné strojařské zkušenosti. Kdyby se to zkombinovalo... nějaká organizovanější spolupráce. Páč Joe Cell zkoušej dělat lidi co mají tolik entuziazmu, kolik jim chybí zkušenosti s orgonovou energií.
Plus. Není vše očividně jen v Joe Cell. Co vzduchový filtr ? Co když je možné udělat tak dobrý POR vzduchový filtr akumulátor, že není třeba Joe Cell ? Existují indikace, že něco takového je velice realizovatelné. Pardon. Začínám být opět OT ;)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od anton2 » 10 úno 2012 00:58

Toto je sice z ineho sudka, ale je to vraj free energy na baze magnetov. Mozte mat vraj zadarmo elektrinu pre cely svoj dom.
Princip velmi zjednodusene http://www.youtube.com/watch?v=4qFGiLr7 ... re=related
Ako to vyzera vo vacsom http://www.youtube.com/watch?v=AG-z3qFM ... re=related

Je to tzv HoJo motor (Howard Johnson motor). Logicky mi to dava zmysel aj ked nerucim, ze to nie je podvrh.

Navod sa da kupit na viac miestach napriklad tu http://www.hojomotorx.com/

vietor - moze prestat fukat (aj prestane)
slnko - nesvieti vzdy (ked mate super WCB, tak castejsie ale nie vzdy a v noci nic)
permanentny magnet? - ten si viem predstavit mat v garazi :)

Ak to funguje, idem do toho :)

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od jedenTT » 12 úno 2012 02:50

Skúšal som aj ja podobný model toho CD magnetického motorčeka. Mne sa to takto nesprávalo. A videl som aj ruské videá s podobnou snahou o presnú replikáciu ako na tom videu s výsledkom,že "NERABÓTAET". Vždy sa mi to veľmi rýchlo dostávalo do rovnovážneho stavu.
Z AU som si pred pár rokmi nechal poslať dokumentáciu Adamsovho motora. Myslím,že to stálo 60aust. dolárov. Bolo to veľmi úboho spracované za tie peniaze. Keď som po 20-tich rokoch končil v jednom výskumnom ústave tak som sa zbavoval vecí a tá dokumentácia skončila v smetnom koši. Možno by s tým niekto šikovnejší uspel. :?
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od sysel » 12 úno 2012 09:23

jedenTT píše:Skúšal som aj ja podobný model toho CD magnetického motorčeka. Mne sa to takto nesprávalo. A videl som aj ruské videá s podobnou snahou o presnú replikáciu ako na tom videu s výsledkom,že "NERABÓTAET". Vždy sa mi to veľmi rýchlo dostávalo do rovnovážneho stavu.
Z AU som si pred pár rokmi nechal poslať dokumentáciu Adamsovho motora. Myslím,že to stálo 60aust. dolárov. Bolo to veľmi úboho spracované za tie peniaze. Keď som po 20-tich rokoch končil v jednom výskumnom ústave tak som sa zbavoval vecí a tá dokumentácia skončila v smetnom koši. Možno by s tým niekto šikovnejší uspel. :?
Udelame náš model toho CD permanenentního magnetickeho motoru a uvidime :-), to musi byt hotové za 1/2 dne.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od juhele2009 » 12 úno 2012 20:25

Sysle, založ někde nový vlákno (free enegry), at se to tady netluče. Můžeme začít tímto http://www.youtube.com/watch?v=pZb05BaR ... re=related :idea:

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Orgon - základní pojmy

Příspěvek od Tosky » 03 říj 2012 15:42

vlady píše:Tak jsem se zašel podívat na fórum stavitelů zařízení Joe Cell. Moc jsem se pobavil. O orgonu toho vědí daleko více než my. Orgon používají jako palivo pro automobily. Orgon je prý těžký a teče jako kapalina a také se dá čerpat čerpadlem. Orgon získávají zvláštním vyvýječem který je naplněn deionizovanou vodou, který pracuje bez nějaké energie. Své teorie dokládají Reichem. Orgon prý nemá rád kovy a proto mají potrubí z plastu. Tak jsem zase chytřejší :lol:
Počkat, jak nemá rád kovy. A co ty špony co se tam dávají? Omluvte mou neznalost, mnoho info teprve hledám a na první orgonit se chystám :o)

Odpovědět