ČERNÁ HMOTA ?

Hlavní pojmy...
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 27 říj 2011 16:43

Ahoj, vse co se tady probírá je zajímavé a čtivé. Na energii, kterou orgonit čerpá nebo premenuje asi není jednoznačna odpoved a elektrine to již se nedá vubec prirovnat. Je to energie, která se nedá meřit a ma jistě obrovskou vlnu. Možná řádově v milionech televizních vln a temer nepatrnou frekvencí. To je duvod, proč se vlastne ani nedá tato energie - náboj merit. Když si predstavime hmotu elektronu a jeho náboj, tak se pohybujeme v řádech 10-28g a pokud se jedná o černou hmotu(energii) je v řádech 10-48g, což součaná věda neumí změřit, ale presto se jedná o obrovskou sílu, která drží celé galaxie pohromadě. a jižý vubec asi není možné pří techto rozmerech chtít totu energii videt rozmazaným pohledem do modré oblohy :-), ale je to taky názor.
Tuto mizivou energii(hmotu) si i automaticky drží kolem sebe(v sobě) naše tělo, díky své gravitaci v porovnáví s touto energií, máme v tomto vztahu obrovskou gravitační sílu. Jen asi nebude vsem uplne jasné, jak orgonit toto čerpá a co se presne odehrává. Proste, když se to libi kytičkám a kočky taky neprskají, asi to pracuje....alenevíme jak. Bude to soustredení černé hmoty. Ano mraky nejsou již co byvaly, proto toto proudení vázne. Ano, treba Orgonit ve vsech jeho silách je pomoc. Docela je BUM-ORGONIT. Taky se mi zdá, že to z nás dělá stádo....(nevím,dobre???) Ale proste neco používame a neco se deje......
At Vas tok černé energie provází.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od pepr » 27 říj 2011 22:02

Nic ve zlém, ale co jsi kouřil? :D

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od juhele2009 » 28 říj 2011 09:34

ad sysel
No, magorů běhá po světě dost, tak proč jejich počet ještě zvyšuješ? Co znamená Možná řádově v milionech televizních vln? Taky se mi zdá, že to z nás dělá stádo.... OK, z někoho stádo, ale z tebe to evidentně udělalo vola ..... ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od Mike.Jt » 28 říj 2011 12:56

černá hmota neintereaguje se bílu "světelnou hmotou". Dá se říct že černá hmota je matrice která umožňuje existenci normální hmoty. Orgonit se dá změřit. W. Reich to uměl. Jen se ta technologie ztratila a dneska není mco lidí co by měli prostředky a znalosti to vyzkoumat.
Navíc orgon reaguje s hmotou. Nejen s lidmi ale i s předměty. Takže temná hmota to není.
Může to teoreticky být "temná energie". Ale sami vědci pořádně neví co to je, takže říkat o orgonu že je tohle nebo tohle nemá smysl.

Orgon je orgon. Nic víc nic mín.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od cardej » 30 říj 2011 00:52

Zkusím plácnout . At jsem osel nebo podivín. Přidám do pryskyřice kromě hliníku saze. Je to černá hmota? Určitě asi ne je to jenom uhlík- černá barva z našeho pohledu protože to tak vidíme ale za pokus to stojí . Uvidím co to bude dělat... Stejně na pozadí černé hmoty je možné vidět světlo. ??? Nyní plácám protože ve fyzice jádra je to složité a já to nemám v jádře prožité..

Klid a mír ve mně patří i Vám..

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 30 říj 2011 18:28

Ahoj, černá hnota se nevztahuje k barvě(možná jen pocitově). Vztahuje se k částicím černé hmoty a jeho hmotového kvanta . Jestli nebude nahodou tato hmota životodárná, protože se jedná o nejmenší částečky ve vesmíru, které máme u vsude okolo sebe i v nas. Jinak tok černé energie je tokem fotonů této energie(nejjemnejsi energie).Fotony každé energie mají svoji hmotnost(napr. drsné záření, vysoká hmotnost fotonů, velká razance, kratka vlnová delka). Černá energie je tokem fotonů o nejmenší hmotnosti a nejdelší vlnové delce(delsí již není). Asi proto je to taky velice stravitelna energie. Žádná razance :-). Tak co bude asi prospesnejsí, cerná energie nebo černá hmota (což není to same). Nebude náhodou aura takovýn obalem černé hmoty, která se okolo nás drží díky nasí gravitaci, naseho tela??...
Jinak prispevky, ktere zde zaznely.....no co k tomu dodat....každý dela na co stačí.
Prosim o rozvíjení teorie, když nemam co.....že??...:-)

At nas orgo energie doprovází. Orgo-černá(ne záporná, proste se tak jmenuje).
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od Mike.Jt » 30 říj 2011 23:58

černou hmotu vnímám jako projektor v našem holografikém vesmíru. To co se děje se díky s černou hmotou a energií na pozadí (což je ten hardware).

Jinak důvod proč je černá hmota životodárná je to, že díky své gravitaci umožňuje shluk galaxií a planet a všeho co známe. Důležité je že mezi sebou neinteraguje. Pokud bych měl mít černé hmoty a hodil ho proti druhému míči z černé hmoty proletí skrze sebe a nic se nestane.
Na druhou stranu tam je míč z černé hmoty brzo vznikne míč ze bílé-svítivé hmoty. Ty se ale srazí.

offtopic:
Jinak saze do orgonit byl levi nápad cca rok zpět. Ale zatím se nepodařilo to ověřit jak by to fungovalo. Chtělo by to saze s velkým obsahem minerálů a dát to do přírodní pryskyřice. Daly by se tak teoreticky vyrábět čistě přírodní orgoše.
Ale jak říkám je to neověřené.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 31 říj 2011 12:41

Ahoj, o napad se sazemi, se nepřu, protože jsem to tak nemyslel.

Částice černé hmoty mají svou rotační energii, která se nezmení a zustane jim na vždy, jako cokoli jineho, co rotuje ve vesmíru, vse rotuje. K vyzáření fotonu dojde vždy při srážce nebo je to tok svetla od slunce(bile svetelne, je fok tech lehčích fotomů) a ty také naráží. Je samozrejme cela škála váhy fotonů. Foton, muže narazit klidně i do částive černé hmoty. Dve častice cerne hmoty se po ziskani impulzu jakymkoli fotonem a tím získaním kynetiské energie mohou srazit a nevznikme nic jineho než zase dojde k vyžáření energie(menší nebo vetší). Ano muže i vzniknou foton, který z pet získá energii a muže zase bíle zazářit. To je dokonce popsaný děj a nejak se jmenuje....jenže...:-)
Při srážkách docházi k vyzaření i černé energie, o té nejdelší vlnové délce. Co se blíží ogro energii??? To mužou byt z pohledu fyziky zrejme jen dohady. Nebo proste používame a nevíme.....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2011 01:47

Je samozrejme cela škála váhy fotonů
Tohle je podle mě naprosto mimo. Moderní fyzika ingoruje spoustu faktů. Na druhou stranu to co vyzkoumala vyzkoumala dobře. Nemyslím si, že by jim uniklo něco, jako že má foton hmotnost.
Říct že fotom má hmotno = říct Einstein neplatí.
Ale on platí. To je ten problém. Ano v extrémech na to musíme poštvat Kvantovou mechaniku, ale pozorování 100x a stále znovu potvrzuje že foton NEMÁ hmotnost.
Foton, muže narazit klidně i do částive černé hmoty
Nemůže, je jasně dokázaní že mezi sebou nijak neinteragujou.
nevznikme nic jineho než zase dojde k vyžáření energie(menší nebo vetší)
Zákon zachování energie neplatí ? Podle mě jo. Jen se energie přesouvá. Ale odkud by se vzala ta energie ? Z fotonu ? z Černé hmoty ?
Při srážkách docházi k vyzaření i černé energie, o té nejdelší vlnové délce. Co se blíží ogro energii???
Mno nevím, podle má orgonitová energie frekvenci docela velkou. Podle mě nebude mít moc velkou vlnovou délku. Jinak taky bavit se o vlnové délce je trošku mimo protože to žádnou vlnovou délku mít nemusí.Shrnutí. Snažíš se dělat teorie aniž by si měl alespoň základní představu jak se černá hmota definuje a jak se chová.
Pleteš k sobě jabka a hrušky, a celá ta teorie nemá nějakou kostru nebo něco o co by se dalo opřít.
Pokud tě to zajímá tak se koukni na tohle.

http://www.avc-cvut.cz/avc.php?id=1326

Jsou to přednášky z astrofyziky.
Pokud chceš stvořit teorii o černé hmotě, musíš všemu z toho alepoň základně rozumět. Pouze potom se dá od toho odpíchnout a přesáhnout svojí teorií teorie současné vědy.
Pokud člověk neví jak se svět chová nemůže o tom dělat teorie.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 01 lis 2011 09:04

Když se tak držíš často nepodložených teorií, tak asi nakonec nenajdes vysvetlení(jako jsou kvarky a superstruny).....to at pri nas radeji ten na hoře stojí :-).Precti si "FYZIKA V KONCÍCH". A to ta soucasná :-) Tolik teorii není podložena a končí nikde....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2011 10:27

Domnívám se že se držím teorií které mají působnost v 3D velmi dobře potvrzenou. Jsem si plně vědom že v určitých tématech je fyzika v koncích. Ale kvarky a superstruny jsou čistě vědecké a mají matematické modely. Např kvarky jsou vědecky ověřeny a podložené.

Funguje to že si vědec vytvořil teorii které popisuje svět, a ověřil jí.
Jenže tvoje teorie už dle popisu nefungují. Není co ověřovat.

Tvoje teorie jsou naprosto mimo naše běžné pozorování. Nejde o to, že jsou nepodložené. Oni z principu jakým je popisuješ nemůžou existovat protože kdyby ten nahoře změnil vesmír dle tvých teorií zhroutilo by se to jako domeček z karet.

Ano je dobré zkoumat krajní meze fyziky ale to znamená, že dostatečně ovládáš základní poznatky. (na základně střední školy)

Když něco 1000x ověřil že fakt tohle a tohle platí. Zakládat teorii na tom že neplatí není zrovna dobrý způsob jak začít. Pokud zakládáš teorii na několik různých faktech o kterých víme že tak jak je popiješ nefungují, a ani nemůžou fungovat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 01 lis 2011 10:41

Fyzika v potížích

Autor: Smolin Lee

Obrázek

Po více než dvě staletí, až do doby zcela nedávné, se poznání fyzikálních zákonů prohlubovalo a rozšiřovalo závratným tempem. Avšak dnes, i přes enormní úsilí toho o základních zákonech přírody s jistotou nevíme o mnoho více, než bylo známo v 70. letech minulého století. Proč má fyzika najednou problémy? A co s tím můžeme dělat? To jsou základní otázky knihy Lee Smolina.Autor představuje pět klíčových problémů současné fyziky a líčí, jakých pokroků vědci dosáhli i do jakých slepých uliček se dostali.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 01 lis 2011 11:02

Ano, dnesni fyzika se dostala po vsech pokusech zpet do 70let.
Jo tady to asi nevyřešíme, ale bohužel si myslím, že když se náhodou objeví nejaký prevratný nápad. TAK NECHCE BÝT SLYŠEN ! Pokroky na bází - Jiří Grigar, znamenají např. velký pláč, každý umí vyprávět o tom co si přečetl :-). To nás neposune. Když jsem komunikoval s šikulou z CERNu(provádí kalibraci přístrojů, aby byly ve validním stavu), tak se mi potvrdilo, že vlastně nevedeli pred srážkou částic, co se stane. Meli v plánu neutrina, ale slo vse nakonec kolem vsech. Proste neco detekovali, nakonec nic???....nevedí :-) a kdo si myslel, že to mel byt zanik vsech, tak to jsem se již smál na začátku, protože by vzniklo vseho tak málo, že by se to dosti rychle rozpadlo.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 01 lis 2011 11:11

Ale kvarky a superstruny jsou čistě vědecké a mají matematické modely. Např kvarky jsou vědecky ověřeny a podložené.
Na to kouneme příště :-)
A na to váhu fotonu také :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ČERNÁ HMOTA ?

Příspěvek od sysel » 01 lis 2011 11:16

A diky za diskuzi :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět