měření učinku orgonitu pomocí měřáku EM radiace

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

měření učinku orgonitu pomocí měřáku EM radiace

Příspěvek od jiřík » 16 srp 2015 12:15

nazdar, narazil jsem na tohle video,tak jsem se rozhod ze to taky vyzkousim zda je to video odpovidajici

https://www.facebook.com/10000677680528 ... 052598639/

objednal jsem ten pristroj z ciny,dorazil,takze jsem to zkousel. jako zdroj EM jsem pouzil aktivni nabijecku na mobil,tedy nabijecka ve ktere se nabijel mobil. zkousel jsem pristroj polozit vedle nabijecky, pristroj samozrejme hlasil radiaci a blikal ALARM. no,vzal jsem do ruky TB a prilozil k tomu,radice se snizila na nulu. ovsem pokud to TB pustim z ruky tak radiace opet stoupne na puvodni hodnotu,mozna o neco vice. dokud orgonit u toho mam v ruce,nebo se ho nejak dotykam tak vyzarovani nula,ale jakmile ho pustim z ruky tak to hned stoupne na puvodni hodnoty, na tomhle videu ten privesek polozi a em je snizene . muze mi to nekdo vysvetlit? diky

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: měření učinku orgonitu pomocí měřáku EM radiace

Příspěvek od Ondřej » 23 srp 2015 17:57

Když oddělávals dvojitou spirálu, tak hodnota masivně klesla, aniž bys měl v ruce orgonit. Proč?

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: měření učinku orgonitu pomocí měřáku EM radiace

Příspěvek od jiřík » 02 zář 2015 13:50

no to video není moje, jen jsem po shlidnuti koupil ten pristroj abych to otestoval sam,jak pisu nad odkazem.jde mi o to,co ze když jsem to zkousel doma ja, tak ten orgonit se chova jinak když ho mam v ruce a když ho v ruce nemam, tak jestli vis cim to je tak sem s tim ;) na tom videu je tomu orgonitu putna jestli ho někdo drzi nebo ne.

Odpovědět