zážitky

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 24 črc 2010 13:42

Michael píše:bandidos a kde že to bydlíš? aspoň přibližně? vrtulník pěknej, takovejch a podobnejch tady mám do měsíce několik :o
okolí Prostějova

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 24 črc 2010 13:46

am2 píše:škoda že nemáš tu poslední fotku v plném rozlišení, pokud náhodou ano, tak ji sem dej nebo na megaupload.com.
škoda že ses nemrkl, co pak dělali, když ta věc dosedla.
ty máš zakopané hhg pod zemí? a jak hluboko?
HHG mi bylo doporučeno dát pod zem a přesně zaměřit GPS v přímé lince na náš dům vzhledem k zvláštnostem jisté ,,atrakce" kterou jsem potřeboval zneškodnit a kterou máme asi 230 m od domu..

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: zážitky

Příspěvek od Alfa » 24 črc 2010 17:14

BANDIDOS píše:
am2 píše:škoda že nemáš tu poslední fotku v plném rozlišení, pokud náhodou ano, tak ji sem dej nebo na megaupload.com.
škoda že ses nemrkl, co pak dělali, když ta věc dosedla.
ty máš zakopané hhg pod zemí? a jak hluboko?
HHG mi bylo doporučeno dát pod zem a přesně zaměřit GPS v přímé lince na náš dům vzhledem k zvláštnostem jisté ,,atrakce" kterou jsem potřeboval zneškodnit a kterou máme asi 230 m od domu..
Sakra dobrá práce Bandidos!
Foť co nejčastěji a hodně sem piš, čtu to jako napínavý TRAILER :D

carlos558
Příspěvky: 1
Registrován: 26 črc 2010 18:35

Re: zážitky

Příspěvek od carlos558 » 26 črc 2010 18:38

v poslednich dnech u nas litali porad vrtulniky (mozna jeden a ten samej, ale lital dost dlouho - tak 3-4h v kuse, vzdy nekam pryc a pak zas zpatky) ale mozna to je jen tim ze tu je hned letiste (namest)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od kozma » 20 srp 2010 21:18

Dnes jsem se sel opalovat do lesa na louku :) chytit trochu toho decka. Po asi hodine a pul jsem si neceho vsiml. Se svym zapperem a orgonovym priveskem jsem zase udelal bordel na nebi, pac jsem sel giftovanou oblasti a chemletadla se mohla p.. hezke sylfy a tak.. mno a pak koukam. Bezpilotni letadlo. Zastavilo se ve vzduchu a koukam a koukam dokud mi nejak nesplynulo s nebem, pac se vzdalilo. Pak jdu dom a pred vchodem se podivam na nebe a ejhle. Zase. A hezky si to lita kolem... tak newim. Pomyslil jsem si.. tak tohle uz mi neuveri nikdo. Tak to asponj pisu sem, mile moje drzticky gifterske ;) Fotit se to nedalo. Ty mrsky jsou moc malinky aby to vzal fotak myho mobila. Hm.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: zážitky

Příspěvek od Alfa » 20 srp 2010 21:59

Napínavý čtení!
Jaký máš typ zapperu a co to je ten tvůj orgonitový přívěšek?
Já mám Super ravo zapper, ale přívěšek nemám. Chci taky dělat bordel na nebi a sestřelovat bezpilotní letadla. Mám ještě po tatovi betelnó vzduchovku :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od kozma » 20 srp 2010 23:11

Mam Croftuv Terminator Zapper, privesek je maly TBcko nalepeny na mobila, okoli me vesnicky je pokryty nekolika TBckama v potoku a u vodarny...
Ale nechapu proc takova jejich pozornost, nektery lidi tady rozdali desitky kilogramu orgonitu.. abych si zacal nosit kameru u sebe.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: zážitky

Příspěvek od am2 » 21 srp 2010 20:28

s tou kamerou je to dobrý nápad, ... doufám že nezůstane jen u nápadu ;-)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 26 srp 2010 22:55

Zkusil jsem podle návodu někoho zde z fóra (asi sophia) změnit polohu CB, co se stane. Jednoho oblačného dne jsem sklonil CB asi 30* nad horizont , směrem na JZ odkud ta oblačnost lezla a nechal 24 hodin. Pak jse ho postavil zase kolmo k zemi. Dva dny pak bylo krásně, lety sporadické a bez vypouštění sajrajtů. Pak se "jim" asi něco "pokazilo" v "jejich pořádku" či co a ráno třetího dne byla modrá obloha pravidelně zašrafovaná od obzoru k obzoru. Je zajímavé, že jak je "náš" koridor využíván výhradně ze směru Z - V (během několika dnů pozorování ani jeden let z V na Z) event. ze S na J. tak "smraďoši" lítali oběma směry. Jenže. Směrem na západ ode mě, tj. spojnice Brno a moje bydliště se všechny čáry rozpouštěly a mizely, bez ohledu, zda byly produktem letu Z-V nebo naopak. Během necelé hodiny zmizely beze stop. Vlastně se stopami - objevily(i?) se Sylfy. Zdá se že brněnské a moje CB spolupracuje.
Mám to nafocené, ale nejde mě to po delší době uložit na rajčeti, jak mám zvykem. Budu zkoušet a přiložím.
Jo a odpoledne po této akci se udělala slabší oblačnost a nad městem se udělala obrovská pravidelná modrá díra. Bylo to úchvatné, ale zrovna jsem byl z baráku a foťák doma. Šáde.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: zážitky

Příspěvek od am2 » 27 srp 2010 09:48

To první uvedené (zašrafování oblohy) ale asi nesouviselo s tímto pokusem; zdá se, že to byla celorepubliková záležitost. Zkus ten pokus prosím zopakovat vícekrát, docela by mě zajímalo, co dělá naklánění CB z jedné strany na stranu.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: zážitky

Příspěvek od sophia » 27 srp 2010 17:03

Naklánění CB, změna délky trubek a obecně změna polohy CB jim v tom dělá neuvěřitelnej bordel, reakce na sebe nenechá dlouho čekat. A to že CB se vzájemně vymezují v prostoru je Aero taky svatá pravda, to je ověřeno! :P

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 28 srp 2010 18:01

am2 píše:To první uvedené (zašrafování oblohy) ale asi nesouviselo s tímto pokusem; zdá se, že to byla celorepubliková záležitost. Zkus ten pokus prosím zopakovat vícekrát, docela by mě zajímalo, co dělá naklánění CB z jedné strany na stranu.
To šrafování jsem blbě popsal. Bylo to sice od obzoru po obzor, ale jen v tom směru Z-V a bylo to asi 5-6 čar, pravidelně od sebe a "smolené" v obou směrech jako by se někde v nedohlednu otáčeli. Ve směru k Brnu se to rozpouštělo nejdřív a všechny čáry naráz ať byla stará či čerstvá. Připadlo mě, že jak se to začalo rozpouštět tak se na to vykašlali nebo co.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: zážitky

Příspěvek od am2 » 28 srp 2010 18:29

v brně to bývá pravidelně také tak: čáry ve stejném směru východ západ, ale s pravidelnými rozestupy tak, že je pokryto celé město od jihu až po sever

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: zážitky

Příspěvek od sophia » 06 zář 2010 17:26

Tak jsem byl dnes něco řešit v Třinci. Hodně špinavé město co se ovzduší týče, chudáci lidi co tam musí žít. Ve vzduchu byl cítit výrazně smrad, ze čtyř komínů Třineckých železáren šla z každého komína jiná barva kouře, z jednoho šlehaly dokonce plameny.

V autě vozím 4 TB. Po dvou hodinách stání zaparkovaného auta na jednom místě orgonit zase udělal na obloze pěknou paseku, samá sylfa. Foťák jsem neměl, ale přehlédnout to nešlo. :lol:

Tam by bylo potřeba giftovat a několik CB...

Na http://www.warriormatrix.com jsem kdysi četl, že jeden gifter - fanatik z Los Angeles ogiftoval město několika desetitisíci TB a že to výtrazně zlepšilo čistotu vzduchu v LA.

Obrázek

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: zážitky

Příspěvek od Aerosmith » 07 zář 2010 18:54

Tak jsem "vyrobil" mega orgonové dělo :D : vložil jsem do otvoru pro kontrolu komína , který je vyvložkovaný hliníkovou trubkou, HHG ve tvaru polokoule. Protože jsem si ale vybral čas těsně před deštěm, kdy je obloha zatažená těžkou oblačností, tak jsem se nedočkal žádné odezvy. No možná ano, neboť v době kdy jsem vložil HHG do komína začalo pršet a asi do dvou minut přestalo. To ale může být náhoda. Zkusím v lepší čas ( třeba při zřetelném práškování či haarpování) HHG vyjmout a posléze vrátit co to udělá. A uvidíme. Možná ale, že vlivem velké "trubky" neuvidím nic, bo "dělo" bude působit někde nad atmosférou ;) . Zkuste taky, kdo máte možnost. Po novu se komíny musí vložkovat nerezem, tak to bude možná ještě lepší.

Odpovědět