zážitky

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: zážitky

Příspěvek od kozma » 07 úno 2011 01:27

Hadice napojena na zahradni rozprasovac, ktery je vveden do trubky co miri do nebe v kyzene direkci. Do ty vany bych dal radsi TB, aby to neco delalo s tim Dorem. To jen tak zevrubne nacrtavam... hadice omotana okolo CB moc smysl nema. Nechci to tu rozvadet moc do detailu, protoze s timhle opatrne, juj.

alfomilka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2011 23:10

Re: zážitky

Příspěvek od alfomilka » 16 dub 2011 22:28

My byvame 20 km od Bratislavy a prislo mi divne, ze manzel prichadzal aj 2-3 krat tyzdenne, ze v meste strasny lejak, tony vody a bleskov a u nas krasne, ani kvapka. A ak sa aj blizi nejaka brutus burka, tak nas velkym oblukom smerom na sever obide a pokracuje na zapad. Az pred 2 mesiacmi som sa docitala, ze nejaky pan z vyskumneho institutu, co pracuje v Senci, tak pomocou orgonitov (plus asi este nejake vylepsenia k tomu) zenergetizoval cestu zo Senca smerom na Pezinok a vyrazne tym znizil pocet nehod na tomto useku. A presne to miesto tie burky obchadzaju.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: zážitky

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 23:04

zkus zjistit prosím to vylepšení, dost by to pomohlo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: zážitky

Příspěvek od pepr » 19 dub 2011 12:19

Tak se přiznejte. Kdo z vás pracuje ve výzkumném institutu v Senci? ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 24 čer 2012 21:04

Je nezbytne nutne, kdyz komukoli date orgonit, aby byl upozornen na spusteni silne detoxikacni reakce.
Pred nekolika dny u me byl bratranek. Docela se zajimal o to co delam. Tak jsem mu dal privesek, aby to vyzkousel. Trosek si z toho delal srandicky:-) . Potom za nekolik dni volal, ze je to neuveritelne, ze spal jako zabity a ze chce dalsi. U mne na zahrade citil vsude silu jako na Okori v Medicine Wheelu. Tak si jeste u mne vybral nekolik privesků ,TBcek a z cire-4 dva vetsi do mistnosti. Cele to dal do igelitky,vlozil do kufru auta a jel k domovu. Pry to byla cestou takova sila, ze museli zastavit a on veskere Orgose, az na privesky ,schoval v lese u odpocivadla. Pry se mu cestou zdalo, ze prestava premyslet. Takze dnes hleda nejakeho obetniho beranka, ktery mu orgose odveze do Nemecka :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 27 čer 2012 00:04

Hele Sysle, když je vlastně orgonit hlavně o giftingu, nechtěl by si mi nějaký poslal?Mám doma asi rok pořád ten jeden samej HHG koupenej od Ondřeje a nějak mám pocit, že prostě nefunguje (nepočítám test v mrazáku).Zkoušeli jsme i s ATA různé napojování na vesmírné energie, ale stejně prd.O práci jsem přišel, s přítelkyňí to taky dost skřípe a dokonce se mezi pár známýma povídá, že fetuju, přičemž sami fetujou :-D.Sem tu na fóru asi rok a ještě jsem nepoznal pořádný orgonit a už bych opravdu chtěl.Pořád tady čtu, jak velké várky děláte, tak máte určitě jeden navíc.Nebo co by si za to chtěl?Díky ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 27 čer 2012 08:59

sviccc píše:Hele Sysle, když je vlastně orgonit hlavně o giftingu, nechtěl by si mi nějaký poslal?Mám doma asi rok pořád ten jeden samej HHG koupenej od Ondřeje a nějak mám pocit, že prostě nefunguje (nepočítám test v mrazáku).Zkoušeli jsme i s ATA různé napojování na vesmírné energie, ale stejně prd.O práci jsem přišel, s přítelkyňí to taky dost skřípe a dokonce se mezi pár známýma povídá, že fetuju, přičemž sami fetujou :-D.Sem tu na fóru asi rok a ještě jsem nepoznal pořádný orgonit a už bych opravdu chtěl.Pořád tady čtu, jak velké várky děláte, tak máte určitě jeden navíc.Nebo co by si za to chtěl?Díky ;-)
Haha, cau.....tomu rikam zpoved:-)
napis me do zpravy odkud, jsi. jinak jsem nazoru,ze kazdy orgonit maka. Nemusi byt tak silny, nebo jsi mene ciivytlivy. Ja to taky nejak extra necitim, ja jsme v pohode. Pokazde jsem poznal zmenu, kdyz jsem pridaval, tzn. kdyz jsem treba motal mob civky okolo TW a omylem jsem ho drive nalil nabitou vodou. Tak toto jsem moc nezvladl:-) , to bylo citit. Ta reakce u bratranka byla proto tak velika, protoze to bylo jeho prvni setkani. Na vse byl upozornen, ale neveril:-)
Jinak jiste vis, zenorgonit neni jen o giftingu, to by prece jeden neunesl:-) . Moje Orgonitova dilna produkuje veci, ktere me bavi. Treba vyroba HHG me mec nebavi, mozna mensi. Ale je to vse asi pristupem:-) , krystaly ocistim v cistem potoce, kde zijimraci. Potom je nabiju na slunci v kruhu na Okori. Take dobra nalada, podekovani za vse.....
Kdyz ctu tve radky, tak o Orgonitu mluvis trochu jako o btamborach. Kdyz provadite napojovani na energie, co se kouknout na Okor?
Pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: zážitky

Příspěvek od BANDIDOS » 05 črc 2012 20:31

sviccc píše:Hele Sysle, když je vlastně orgonit hlavně o giftingu, nechtěl by si mi nějaký poslal?Mám doma asi rok pořád ten jeden samej HHG koupenej od Ondřeje a nějak mám pocit, že prostě nefunguje (nepočítám test v mrazáku).Zkoušeli jsme i s ATA různé napojování na vesmírné energie, ale stejně prd.O práci jsem přišel, s přítelkyňí to taky dost skřípe a dokonce se mezi pár známýma povídá, že fetuju, přičemž sami fetujou :-D.Sem tu na fóru asi rok a ještě jsem nepoznal pořádný orgonit a už bych opravdu chtěl.Pořád tady čtu, jak velké várky děláte, tak máte určitě jeden navíc.Nebo co by si za to chtěl?Díky ;-)

Tak Ty máš HHG od Ondřeje a máš pocit že nemáš pořádný Orgonit?!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: HHG od Obdřeje je tak silné, že já ho cítím na několik stovek metrů. ( HHG je zakopané v zemi) Hlavně když přijdu do jeho dosahu po nějaké době odněkud, kde nejsou Orgonity .... Je to síla a neunavuje se.
Jinak s těmi vesmírními energiemi a taky s astrálem, jak tady občas někdo experimentuje ( blbe) já osobně nedoporučuji toho moc zkoušet. Nejsou to věci na hraní. Člověk o tom ví prd, jak to vlastně všechno funguje. Hlavně s tím astrálem. Jsou tam bytosti, které žijí svým vlastním životem. Je tady nebezpečí, že na sebe přivoláte někoho, koho se pak nezbavíte. Jak do Astrálu někdo začne ,,štourat" , tak se tam o tom hned ví a probudí zájem čert ví koho. :twisted: Ani to nemusí dotyčný ,,experimentátor" vědět nebo zjistit. Chytí ho a nepustí. Hříšný človíček je hlavně v dnešním světě hodně zranitelný... :!: Ale to jenom tak na okraj...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: zážitky

Příspěvek od monikag » 06 črc 2012 10:03

svicc.....ako to tak čítam, tak jednoducho asi necítiš energie....o Ondrejových kvalitách tiež rozhodne nepochybujem...
čo sa týka toho, že sa ti nedarí...ak budeš k tomu takto negatívne pristupovať, ani sa nikdy nezačne....
Vesmír totiž nerozlišuje či si niečo praješ, alebo naopak nepraješ, ty vyšleš myšlienku a je to...
Takže viac pozitívneho myslenia.... :P

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 07 črc 2012 13:51

To, že myšlenkama si utvářím svojí budoucnost, vím tak nějak instinktivně odmalička a přesvědčuju se o tom celý svůj život.Takže se s tím snažím i nakládat.Bohužel jsem na to samozřejmě sám a nikdo mě v tom nepodporuje.Co se astrálu týká, je to výborná věc na poznání sebe a posílení vůle a síly myšlenek.Také se tam můžete dozvědět, na jaké vibrační ůrovni se zrovna nacházíte a jestli jdete správnou cestou.Na trénování cítení energií jsem zkoušel snad vše, co jsem byl schopen dohledat a intenzivně jsem trénoval do unavení a nic.Ale nevěřím, že je to výsada "vyvolených", jelikož jsme všichni utkáni z toho samého.Je to stále předmětem mého bádání a chci na to přijít.Je možné, že mi prostě akorát nesedne Ondřejovo energie a proto jí necítím, ale abych to zjistil, musím zkusit nějakou jinou.Jinak zezačátku šlo opravdu poznat, že funguje a když jsem se na něčem s orgonitem domluvil, zanedlouho se to projevilo se vší parádou.Potom ale všechny symptomy fungování odezněly a nevím proč.Díky za odpovědi, vážím si vás :-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: zážitky

Příspěvek od sviccc » 08 črc 2012 23:15

Jo hoši, s přítelkyní to je teď fakt smutné.Po osmi letech soužívání bych čekal alespoň trochu podpory, ale nemůžu se jí ani s ničím svěřit.Už asi opravdu nevím jak na ženský.Jediné, co jí zajímá, je hotel paradise, facebook, celebrity...sice to sem vůbec nepatří, ale zajímá mě, jestli jste už někdy učinily podobné rozhodnutí.V mém vývoji mě extrémně brzdí a proto zamýšlím jí opustit.Nikdy jsem nevěřil, že by k něčemu takovému mohlo dojít a zvlášť ne za působení orgonitu.Možná je to ale jen součást mé cesty.Vždycky jsem se jí se vším snažil vyjít vstříc a podporoval jsem, v čem jsem jen mohl.Nikdy mi však nebyl dán ani náznak nějakého díku.A jak jsem sám zjistil, když do něčeho vkládáte vlastní energii, a žádná se vám nevrátí, jen vás to unaví a nakonec usnete vyčerpáním.Bohužel už opravdu nevím kudy kam a všechny pokusy selhaly.Není ani ochotná o něčem diskutovat, většinou to končí hádkou.Obětoval jsem už moc.Myslíte, že je mé rozhodnutí ukončit toto trápení správné, nebo se jen stanu ještě větším ignorantem, pokud budu ignorovat ignoranta?Díky za vaše odpovědi...
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: zážitky

Příspěvek od juhele2009 » 09 črc 2012 00:21

Ano, je to správné, ukončit to trápení. Ačkoliv jinak tě neznám, tady bych doporučoval přímou akci, teda pokud možno v mezích zákona, že. 8-) A dát si chvíli "oraz", abys nastálou situaci vyhodnotil a mohl se v klidu připravit na další situace. Nic proti ženám, rozhodně volám ano, ale vyber si jen sobě rovnou. Abys nedopadl jak smilan se svýma náboženskýma bludama. Se divím, že na orgonit nazabrala, tyhle "duchařiny" většinou ženský bavěj ... ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: zážitky

Příspěvek od sysel » 09 črc 2012 08:14

Ahoj,hotel paradise a jine slabomyslne dobytcarny jsou bohuzel produktem nasi spolecnosti, do ktere dorazila dosti i americka kultura. Nejsem zadny rasista, ale kdyz vidim jak diky i tomuto vlivu se dostavaji tato svinstva do podvedomi lidi a zacina to byt standartdem, je to k placi. Muzeme pozorovat,jak se negroidne zdravi na ulicich ruzne party.....budeme snad poskakovat po ulicich jako OPICE? Budeme po sobe snad pokrikovat, mlatit do popelnic a tvorit kulturu?Budeme radeji za magory nebo budeme hrdi na to,ze se hraje na svete A.Dvorak nepretrzite. Mame sve hodnoty,co?
To partnerstvi,je tak,ze na zacatku docela OK, potom to jde z kopce. Ano sobe rovnou, ale ono to na zacatku tak docela vypada vzdy :-)
Nato neni jednoznacna rada.......
Ja nyni travim cca 14 dni na Slovaci a super,musel jsem si pobytp prodlouzit. Mame pod barakem maly potok, tak si dovedete predstavit pokusy a ty sylfy:-). Zatim okres okoli Slovenskeho pravna bez extremu i pri tom co hlasi,ze se pozene.
Jsem zde jeste do uterka,co dat maly sraz se vzorkem Orgonautu pobliz?.....Martin,Turcianske Teplice,....atd
Pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: zážitky

Příspěvek od monikag » 09 črc 2012 10:32

Hoci nie som "hoch" dovolím sa pridať svoj komentár...mal si to urobiť dávno...stratiť 8 rokov s niekým, kto si to neváži a nestojí o to....smutné...takže ruky od nej preč... ak sleduje navyše hotel Paradise....to je vymývanie mozgov....asi nemáte veľa spoločného :?:
Veľa šťastia, nebude to ľahkéééééé

Octovač
Příspěvky: 31
Registrován: 15 dub 2012 13:19

Re: zážitky

Příspěvek od Octovač » 09 črc 2012 10:47

sviccc ak nie si stastny, tak myslim, ze nie je co riesit. Skuste si dat pauzu, a uvidis ako to bude s tebou dalej. Moja zena bola tiez k tomuto vsetkemu skepticka, ale pomaly sa mi ju dari obracat k aspon ciastocnemu prebudeniu ,)

Odpovědět