Viditelné efekty působení orgonitu

Zřejmá potvrzení účinků orgonitu...
Odpovědět
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od kocour » 19 lis 2010 12:32

Dost těžko se to srovnává, když každé léto je jiné počasí - letos děsně mokro, takže hodně plevele, slimáků, někde plísně, výnosy celkově malé. U sebe žádné extra měřitelné výsledky na zahrádce nevidím mimo jediný důkaz (ikdyž pro mne ano, pro někoho třeba ne): mám na dvorku broskvoň, stará je 15 let, kmen a hlavní větve napadené houbou, jinak ale docela fajn - krásný košatý strom, co loni zarodil jak nikdy před tím. Letos na jaře hrozně sešla, vypadalo to, že dostala mrtvičku a je po ní, postupně slábla, z nových větviček uvadaly lístky, květ nenasadila skoro žádný a to, co zbylo, opadlo při dešti - jednoduše stromek umíral před očima. S těžkým srdcem jsem si domluvil půjčení motorové pily, že ji to trápení ukončím. Když mi ji měl brácha o víkendu dovézt, nedovezl ji - ukradli mu ji z dílny. To mě zarazilo: náhodu jsem v tom neviděl - broskvička tu chtěla zůstat. Sice mi jí bylo líto, ale dobrá, pokud tady chceš být, nechám tě, slíbil jsem jí. O pár dní později jsem poblíž ní dal pár orgonitů a ejhle - ona se probrala k životu! Za pár týdnů se zotavila tak, že nasadila nové lístky a větvičky, zesílila a je ve výborné kondici jako kdysi. Jeden by řekl, že je to náhoda, změřit se to nedá nijak, ale pro mě osobně to bylo jasné potvrzení účinku orgonitu. Obdobně citím, že orgonity pomáhají kytkám u mne doma - jsou zdravější, živější. Zajímavou zkušenost mám s jednou lakádií: loni (ještě před tím, než jsem něco o orgonitech věděl) mi trpěla za oknem ve květináči - stále byla obsypaná takovými drobnými broučky (jako když mšice, ale něco jiného - drobné, černé) - nepomáhalo nic, byly tam furt a milá lakádie se odebrala do věčných lovišť. Na jaře přesazuju kvítka a do květináče po ní jsem přesadil cosi jiného - původní substrát jsem částečně použil, byl čerstvý, takže se dal bez obav použít dál. Za pár týdnů (to už jsem dělal orgonity) mi vedle přesazené kytky roste cosi ze země - ano, něco z té původní lakádie v zemi asi zůstalo, nejspíš nějaký drobný kousek starého kořínku. Nechal jsem to ještě pár dní, pak přesadil do nového květináče a dnes se na ni denně dívám, jak se jí skvěle daří - naprosto zdravá, vitální, krásná... Obdobnou zkušenost mám i s granátovým jablkem, které jsem měl na zahradě taky loni na podzim - uhynula mi, zeschla, zůstal jen kořen v zemi. Bylo mi jí líto, takže ještě šla na zkoušku přes zimu do květináče ke mně domů - co kdyby se přece je probrala? Byl to jen kořen zahrnutý do substrátu, asi 2-3 měsíce nic, na jaře ale vyrostl klíček a z něj nová rostlina! Kdybych nevěděl, že jsem měl předtím takový problém s květinami u sebe doma a neviděl ten rozdíl ve vitalitě na vlastní oči, těžko bych věřil, kdyby mi to někdy říkal. Ale v tomto ohledu orgonity určitě působí a to tak, že dobře :)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 19 lis 2010 14:30

U domácích květin jsem žádné yvláštní výsledky nezaznamenal. Kytky mi rostou stále stejně nic markantního jsem nezaznamenal. Ale u toho souseda kdybych to neviděl na vlastní oči tak bych tomu nevěřil. Přesně v kruhu okolo orgonitu skoro nic nerostlo. Je možné že na stromy a keře to působí jinak Mám na zahrádce azalku a ta kvetla jak divá a lekníny kvetly vždy po jednom květu a letos s orgonitem i při špatném počásí i tři květy najednou. Ale i když jsou výsledky různé orgonit zřejmě prokazatelně pracuje.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 20 lis 2010 20:48

nepoužívá soused poněkud přešlechtěné F1? O F1 je známo, že má skoro nepoužitelný semena na další setí - velmi podobně jako GMO...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 05 pro 2010 10:26

vlady: neptal ses už souseda, co vlastně sel? Nechci aby na to zapomněl.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 05 pro 2010 16:09

Ondřej píše:vlady: neptal ses už souseda, co vlastně sel? Nechci aby na to zapomněl.
No nejvíc se mu to projevilo na petrželi a mrkvi jestli to byly F1 to nevím zeptám se. Já tedy na kytkách nic negativního nepozoroval spíše naopak.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 29 pro 2010 01:51

Ondřeji. tak jsem mluvil s tím sousedem. Říkal že použil osivo koupené jako vždy v zahradním centru. Nebylo prý nijak označené že by šlo o něco extra. Specielně šlo o petržel která mu sice celkově nijak moc neroste ale v kruhu 1.5 m okolo orgonitu nevzešlo skoro nic. Já měl na zahrádce 5x8m celkem 5 ks orgonitů a žádné negativní vlivy jsem nezaznamenal spíše naopak. Půda je v obou případech stejná s tím rozdílem že soused ji obdělává a má záhonky, já jen na divoko květiny a keře.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sophia » 29 pro 2010 13:12

jsem měl letos mrkev (skoro jako petržel :-) ) a vzešla téměř stejně dobře (bylo chladněji) jako loni

soused ať to tb vykope, zahodí a dá tam jiné, jestli bude rozdíl :idea: ;)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 30 pro 2010 11:57

No nevím proč to takhle působilo zrovna na tu petržel ale viditelný efekt to byl i když negativní. Jinak pokusy na lidech byly naopak dobré :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 01 led 2011 20:52

No F1 není nic "extra", je to dneska pomalu pravidlo :evil: Takže zas nic nevíme. Schválně ale mrknu na petržele, zdali jsou F1.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od vlady » 18 dub 2011 08:34

Začíná další vegetační sezona. Protože mi brzy začaly rašit cibule lilií byl jsem nucen je dát již v březnu ven na světlo. Pěstuji je ve velkých květináčích a na zimu dávám do sklepa. Do každého květináče jsem dal orgonit a zasypal substrátem. Dnes jsou již 30 cm vysoké. Návštěva které jsem se chlubil nevycházela z údivu " Vždyť to má stonky skoro 2 cm silné, co s tím děláš vždyť je půl dubna. Tak nevím čím jiným by to bylo.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od hajcman » 18 dub 2011 14:51

vlady píše:Začíná další vegetační sezona. Protože mi brzy začaly rašit cibule lilií byl jsem nucen je dát již v březnu ven na světlo. Pěstuji je ve velkých květináčích a na zimu dávám do sklepa. Do každého květináče jsem dal orgonit a zasypal substrátem. Dnes jsou již 30 cm vysoké. Návštěva které jsem se chlubil nevycházela z údivu " Vždyť to má stonky skoro 2 cm silné, co s tím děláš vždyť je půl dubna. Tak nevím čím jiným by to bylo.

může to být i tebou ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od pepr » 18 dub 2011 22:33

hajcman píše:může to být i tebou ;)
Jo. Někdy se tomu říká "zelená ruka". Jako moje mamka. Všechno jí roste samo. Mě rostou samy akorát pampelišky v trávníku. ;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od kozma » 15 kvě 2011 18:29

Něco, co by možná mělo mít svoje speciální vlákno. Lidi, tohle je timelapse Baligiftera ogiftované "mobilní" věže.
Baligifter píše, že efekt takovéto věže na okolí je podobný iCB. Podívejte se ostatně sami. Vlastně to potvrzuje ono již mnohokrát rčené - důležitější než CB je - mít ogiftované v okolí všechny věže !
http://www.youtube.com/watch?v=9PsU4UWcLGg

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od kozma » 15 kvě 2011 18:31

Druhá věž tady. Efekt ogiftované věže je ještě viditelnější řekl bych. Je to wooow ;)
http://www.youtube.com/watch?v=8OTAMmPFj28

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Viditelné efekty působení orgonitu

Příspěvek od sviccc » 06 lis 2011 16:59

Prave sem hodil misku s vodou a na ni HHG do mrazaku, tak uvidime co z toho vyleze ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Odpovědět